Şimdi Ara

mf3 480 puan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam zannetmiyorum pbg 480 diyorsa bize 475 gelse ilk 13k dan çıkmayız gibi duruyor
  • aynen öyle düşünüyorum bende hocam ha nedir bi kaç k geri olsa da sıkıntı yok herhangibir tıpa razıyım kendi adıma
  • Mormegil7 kullanıcısına yanıt
    ben de bunu düşünüyorum ama anlatamıyorum hocam. yığılmanın basitlikten olduğunu sanan varsa saçmalıyodur(bu siz değil başlıktaki bazı arkadaşlar için). çok kişi girdiği için ve 2014 ayarında bir ygs geldiği için arada çok kişi yığıldı. 2014 yılında 1 milyon kişi girmişken bu yıl 2 milyonu geçti. daha fazla açıklamaya çalışmamak lazım gelince göreceğiz sinir bozmayıp bekleyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nope93 -- 4 Temmuz 2016; 16:12:29 >
  • kartal9703 K kullanıcısına yanıt
    hocam keşke 10 bin gelirse çok iyi olur evet pbg 480 dedi ama obp düşürmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: nope93

ben de bunu düşünüyorum ama anlatamıyorum hocam. yığılmanın basitlikten olduğunu sanan varsa saçmalıyodur(bu siz değil başlıktaki bazı arkadaşlar için). çok kişi girdiği için ve 2014 ayarında bir ygs geldiği için arada çok kişi yığıldı. 2014 yılında 1 milyon kişi girmişken bu yıl 2 milyonu geçti. daha fazla açıklamaya çalışmamak lazım gelince göreceğiz sinir bozmayıp bekleyelim.

Hocam haklı çıkarız inşallah da istediğimiz yerlere girebiliriz, benim biraz zor gibi geliyo 445-450 ile diş hekimliği ama belli de olmaz şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cavsohio kullanıcısına yanıt
    aynen hocam tus için zaten kendi şehrimize dönüp dershaneye gidicez bir yıl hangi tıp olursa sıkıntı yok
    bakalım hocam ya çok iyi yaptım gibi bir iddiam yok ama foruma göre ilk 10kde 3 adam falan var
  • nope93 kullanıcısına yanıt
    Hocam benimde puan 480 14 bin bile yeter bana ama 10bin geleceğini düşünüyorum

• rahat ilk 8k da olursun

• kartal9703 K kullanıcısına yanıt
    inşallah hocam benim de düşüncelerim aynı sizle 14k-15k de olur

ağzınızdan bal damlıyor hocam 8k keşke olsa
  • quote:

bakalım hocam ya çok iyi yaptım gibi bir iddiam yok ama foruma göre ilk 10kde 3 adam falan var

İyi hocam sizin puan ama foruma göre ilk 5K boş kalcak zaten herkesi bi geri atma peşinde millet

foruma göre 2013te 6k-7k bekleyen arkadaşın 1800 geldiğini gördünüz mü hocam
  • ah hocam keşke,12kden aşağı diyenler de var ne düşüneceğimi bilmiyorum
  • Hocam benim de pbg 490 gosteriyor 6 bin diyor ben kemdimi 12-15 e hazirladim!ama Allahın izniyle 10 k içerisi gelsin havalara ucucam inşallah sana da 13-15 k sanırım 10 puan farkeder herhalde 3 5 k

• quote:

Orijinalden alıntı: Yz_Hakan

Hocam benim de pbg 490 gosteriyor 6 bin diyor ben kemdimi 12-15 e hazirladim!ama Allahın izniyle 10 k içerisi gelsin havalara ucucam inşallah sana da 13-15 k sanırım 10 puan farkeder herhalde 3 5 k

ya reis 490 10k olur mu sence 480 e de 15k diyon tıp 480 le mi kapayacak.paranoyak oldunuz..

• reisdicen kullanıcısına yanıt
    Dostum haklısın da pbg ve puanzazada 10 puan fazla çıkıyor başka yerlerden hesapliyorum 10 puan eksik

• Benide 480 gösteriyor en kötü 13k bekliyorum benim için yeterli sizin hedefleri bilmiyorum ama inşallah daha iyisi olur

• quote:

foruma göre 2013te 6k-7k bekleyen arkadaşın 1800 geldiğini gördünüz mü hocam

Hocam ne güzel şok olurdu ama o ya bu sene de var muhtemelen öyle olacaklar

• 480 puanla rahat ilk 10kya girersiniz bence rahat olun.2014 yığınsalda ham 425 puan 7k civarı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mormegil7

quote:

İyi hocam sizin puan ama foruma göre ilk 5K boş kalcak zaten herkesi bi geri atma peşinde millet

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: Mormegil7

quote:

Orijinalden alinti: nope93

bakalim hocam ya çok iyi yaptim gibi bir iddiam yok ama foruma göre ilk 10kde 3 adam falan var

Iyi hocam sizin puan ama foruma göre ilk 5K bos kalcak zaten herkesi bi geri atma pesinde millet

AYNEN ONLARA GÖRE 10.000 KISI 500 ÜSTÜ YAPMIS OLUYOR YERLESTIRME PUANINDA ASIRI SAÇMA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5rk2 -- 4 Temmuz 2016; 18:10:05 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.