Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

mf3 480 puan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
54
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1878 Mesaj
    sıralaması tahminen ne olur beyler bi el

|
    |

abi bu olayın virtüözü değilim sonucta ilk senem ancak hem çok aradım kurcaladım hem etrafa sordum net durumunu , buralarda işin gerçeği en iyileri görüyoruz reelde gercekten ideal adam diyebileceğim tipler bizim puana ulaşamamıs ve de sınav zorlugu olarak 2006dan beri olan ösym sorularını çözdüm mat hariç diğerleri bence en zorları gibiydi bu sene ya da bana öyle geliyor ygs kolaydı tamam mat da bi o kadar lakin fenle birlikte bence geçen yıla göre puanlar çok uçuk miktarda artmaz gibi ne bileyim yada kendimi rahatlatıyorum , ancak umarım hepimiz istediğimize ulaşabiliriz

• Teğmen
    157 Mesaj
    hocam benim puanda birebir aynı bende merak ediyorum ama cok pollyannacılık gibi olmazsa 8-11 k arası değişir gibime geliyor sen ne dersin ?

hocam öyle gelirse şükrederim ya gerçekten sizce olabilir mi
    |
    |
    cavsohio kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    abi bu olayın virtüözü değilim sonucta ilk senem ancak hem çok aradım kurcaladım hem etrafa sordum net durumunu , buralarda işin gerçeği en iyileri görüyoruz reelde gercekten ideal adam diyebileceğim tipler bizim puana ulaşamamıs ve de sınav zorlugu olarak 2006dan beri olan ösym sorularını çözdüm mat hariç diğerleri bence en zorları gibiydi bu sene ya da bana öyle geliyor ygs kolaydı tamam mat da bi o kadar lakin fenle birlikte bence geçen yıla göre puanlar çok uçuk miktarda artmaz gibi ne bileyim yada kendimi rahatlatıyorum , ancak umarım hepimiz istediğimize ulaşabiliriz

buradaki öğrencilerin çoğunun işini ciddiye alan ve iyi yerler hedefleyen insanlar olduğuna katılıyorum. matematik 2014ten bir tık daha kolaydı ygs 2014 ile bayağı benzerdi diyebilirim ama matı bence fen dengeledi 2014ten çok büyük farkların geleceğini ben de düşünmüyorum. ilk günler yangın yeriydi buralar herkes 2014 sıralamasını yarı yarıya düşürüyordu ama tahmin edenler vs. de sanki 2014e yaklaşmaya başladı gibi biraz emin değilim. yoksa ilk 10kde adam yok. 460-70 arasında çok yığılmalar olacak gibi geliyor bana çünkü hepimiz puanları yazdığımızda çok sayıda bu tür puan çıktı.
    |
    |
    aynen öyle hocam uzun lafın kısası aldığımız puanı değiştirme şansımız yok artık sırtımızı yaslayıp rahat biçimde en az bir senelik delice çalısmamızın acısını yata yata çıkaralım yok sonuc şöyle mi olacaktı yok böyleydi demeden ( her ne kadar yapamayacak olsak da .d ) sonuçları bekleyeceğiz ki ikimizinde beklediği puanlar gelirse eminim bi tıpa yerleşiriz be kardeşim .D

inşallah hocam ya ben bir de kaydırdık mı dikkatsizlikten yanlış yaptık mı abuk subuk bir şeyden iptal edilir mi seviyesine ulaştım artık o derece. bu iki hafta napıcam bir fikrim yok
    |
    |

beyler siz iyimisiniz şu puana 8k ya polyannacılık demeyin ya gerçekten ileri seviyedeki adamlar forumda yazılanlara kapılıp bu kadar basit düşünmesin üzülüyorum.
    |
    |
    Bahsedilenler: nope93 , cavsohio kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

abi ben bu puana kime sorduysam en iyi 12k dedi herhalde ortalama 16-19 k diyor ne bileyim son zamanlarda hep bunlari duyuyorum ama zannetmiyorum lakin her seye de hazırlıklı olmalıyız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: 5rk2

Orijinalden alıntı: nope93

buradaki öğrencilerin çoğunun işini ciddiye alan ve iyi yerler hedefleyen insanlar olduğuna katılıyorum. matematik 2014ten bir tık daha kolaydı ygs 2014 ile bayağı benzerdi diyebilirim ama matı bence fen dengeledi 2014ten çok büyük farkların geleceğini ben de düşünmüyorum. ilk günler yangın yeriydi buralar herkes 2014 sıralamasını yarı yarıya düşürüyordu ama tahmin edenler vs. de sanki 2014e yaklaşmaya başladı gibi biraz emin değilim. yoksa ilk 10kde adam yok. 460-70 arasında çok yığılmalar olacak gibi geliyor bana çünkü hepimiz puanları yazdığımızda çok sayıda bu tür puan çıktı.

Ygs 2014 ile baya benzerdi AHAHAHAHJAHAHAHAH

|
    |

birader o 15k o 16k ilk 10k boşmu kalacak yapmayın kimin elinde lys 2016 verileri var ygsde 2k olan birinin bile fen netleri düşükken bu kadar saçma düşüncelere kapılmanın manası yok.
    |
    |

pardon hocam da kime sordun gerçekten merak ettim 480 e 12k diyeni hiç duymadım forumda veya puanza pbg tarzı yerlerde 2012 de zaten o puan 12 13k :D
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: LaMariposa

Herkes kafayı yemiş

Ben de yedim

Orijinalden alıntı: heymanberry

quote:

Orijinalden alıntı: LaMariposa

Herkes kafayı yemiş

Ben de yedim

61 gün gg

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

kusura bakma cümleyi yanlış kurmusum dellenince .d bir yada iki kişiden ancak 12k duydum geri kalan yorumlara göre tek çıkıs yolum van tıp falan bu ne yaman çelişki hocamm ?
    |
    |
    Bahsedilenler: Fenliselimezun

hocam duacınızım .D
    |
    |
    Bahsedilenler: 5rk2

kardeşim hakkımızda hayırlısı umarım istediğin yer gelir
    |
    |

Hocam şimdi 2014 ygs 2015'e göre baya kolaydı, 2014 matematik ve geometri de aynı şekilde daha kolaydı 2015'e göre, fenler hemen hemen aynıydı. Yani bildiğim kadarıyla 2014'ün hiçbir dersinde 2015'e göre bi tık zorluğu yoktu ve yaklaşık 10 puan fark var iki yol arasında.
    Şimdi bu yıl tamam matematik-geometri ve ygs kolaydı 2015'e göre eyvallah ama bu yılın fiziği ortada, biyoloji ve kimyada da sıkıntılı bazı sorular var insanlara puan kaybettirecek. Yani bunlar ortadayken bilmiyorum aşırı bi puan farkı olacağını, haksız mıyım sizce?

|
    |
    Bahsedilenler: nope93
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.