Şimdi Ara

MF TYT 105+ SABİTLEME AYT 70+ SABİTLEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
3
Favori
2.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar forumda bu seviyede olanlar var biliyorum. O yüzden yardımcı olur musunuz? Tyt son netlerim :
    105
    102.75
    96
    98 bu civarda dolanıyor konu eksiğim yok 105+sabitlemek istiyorum dil bilgisinden çok soru gidiyor onu tekrar edeceğim. Geomtri için bazı sorular yamultuyor beni pek hakim değilim soru çözümü yapan kanal önerebilir misiniz beni geliştirecek
    Ayt adına da 55-60 seviyesine çektim netleri(1 ay önce 35 yapıyordum :))) burada tekrar edeceğim bir kaç ayrıntı harici bitti konularım. Ama aytde söyle bir sıkıntı var sene boyu düşük netler yapıp böyle yükselmesi beni korkutuyor durduk yere yükselmedi çalıştım o ayrı mesele de :) sizce sınava kadar 70+ yapma ihtimali var mı bir de ayt için soru çözümü yapan kanallar var mı? Sizin ekstra şunu yap diyeceğiniz bir şey var mı görüşleriniz benim için önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bşrlr dlyrm

• tskr edyrm keşke görüş de bildireydin hocam :)

• up aynı durumdayız
  • dil bilgisi tekrarını nasıl yapacaksın hocam
  • https://www.youtube.com/playlist?list=PLIBjFaUoJJ91YdUg3ucAtqR9Vp9hBRQ2A bunu izleyeceğim hocam

• Kardeşim tyt adına çok yardımcı olamayacağım çünkü netlerimiz neredeyse aynı benimde ama geo için YouTubedan Kenan karayı öneririm ayt için ise yine benzer bi hikayem var 2 hafta öncesine kadar 50 60 arasında dolanıyordum 345 branş aytleri birleştirip deneme yapıyorum 1.si 2 hafta önce 58 net geldi kolay seviye olan bu iki haftada 345 ayt fizik bitirdim fiziklebaris kanalını izleyerek her dersten branş çözdüm bi de yanlışlarımı bi deftere yazıyorum son 5 günde 5 ayt yaptım 345 branşlardan sanırım 3 4 5 6 7. Olanlar netler 66-70 arası geldi ama senin gibi yani bi anda arttı iki hafta önce 70 bulabilir miyim derken oldu bunlar şimdi inşallah 70 üstü de olur bi de bugünden itibaren lys ler cozucem konuların bitince sana da öneririm benim de tam bitmedi aslında denge duruyor ama hallolur neden bukadar çok yazdım çünkü bu psikolojiyi iyi biliyorum önemli olan yılmadan devam edebilmek bak zaten sende kısa bi sürede iyi net artırmışsın Aytden kendine güvenin tam olsun inşallah sende ulaşacaksın

• defter tekrarı defter tekrarı defter tekrarı
  • Ayt soru çözüm yapan kanallar:
    Fizik vip fizik(çek AP) entropi esş eski videoları
    Biyo senin biyolojin
    Kimya Altuğ güneşin (Altuğ güneş kanalında) babası yapıyor kimya özel YouTube
    Bizim hocalar kimya Elbistan konu videolarının sonunda var
    Matematik matematiğin fatihi
    Mat soru çözümleri eyüp b
    Bizim hocalar ilk 10k
    Ceyhun hoca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cinadam -- 28 Mayıs 2020; 17:44:3 >
  • sumatarası kullanıcısına yanıt
    Hocam bu dediklerini sadece 2 haftada mi yaptin?
    Harbiden tebrikler.
    MSÜ ye kadar bende ayt de +72 ye sabitlemek istiyorum (60-70 arasindayim)
    Olabilitesi var midir ki acep?
    2.5 hafta var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Topiramat

Hocam bu dediklerini sadece 2 haftada mi yaptin?
    Harbiden tebrikler.
    MSÜ ye kadar bende ayt de +72 ye sabitlemek istiyorum (60-70 arasindayim)
    Olabilitesi var midir ki acep?
    2.5 hafta var.
    984984 zibilyon kişi 60-70'ye sıkışmış durumda herhalde :D

Son bir ayı en iyi geçiren ve sınavı anını iyi yöneten ilk 10k'da olacak gibi duruyor.
  • Topiramat kullanıcısına yanıt
    Ayt evet hocam da tyt bir anda olmadı tabii :)

• Eyvallah hocam

• sumatarası kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam ben de şu 2-3 hafta içinde 70+ görsem mükemmel olur sonrası sınav zaten :)

• Topiramat kullanıcısına yanıt
    Günlük 7 9 arası saat verimli çalışma ile oldu ama bu aralar düştü biraz 1 2 güne düzeltmem gerek
    Doğru bi plan ile neden olmasın 70+

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sumatarası -- 28 Mayıs 2020; 18:38:10 >
  • tmehmet42 kullanıcısına yanıt
    Eyüp b. Ben en baştan beri ordan gidiyorum ama şu mart sonundan beri attıkları ef sa ne. Adama vefa borcum var 10lu netlerden 33 34e geldiysem emeği çok her yerde yazıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben konuları biliyorum zannediyordum 2-3 hafta önce bir ayt mat denemesi çözdüm bilgi sarmal 1.deneme 15 net gelmişti kaynar sular dökülmüş gibi oldum sonra Eyüp b ayt konu anlatım oynatma listesi ile 29-30'lu netlere geldim bakalım Trigo ve Analitikten çıkıyor yanlışlarım onları da hallettim mi tamamdır bu arada söylediğiniz videolar hangileri ben sadece ayt playlisti dinledim de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tmehmet42 -- 29 Mayıs 2020; 0:6:16 >
  • tmehmet42 kullanıcısına yanıt
    video izlemek yerine soru çözseydin 15 netten 30 nete sadece videoyla mı oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmehmet42

ben konuları biliyorum zannediyordum 2-3 hafta önce bir ayt mat denemesi çözdüm bilgi sarmal 1.deneme 15 net gelmişti kaynar sular dökülmüş gibi oldum sonra Eyüp b ayt konu anlatım oynatma listesi ile 29-30'lu netlere geldim bakalım Trigo ve Analitikten çıkıyor yanlışlarım onları da hallettim mi tamamdır bu arada söylediğiniz videolar hangileri ben sadece ayt playlisti dinledim de
    hocam 35'ten nasıl 55-60 arasına çıktığını anlatabilir misin? tam aynı şekilde deneme çözüyoruz benim ilk 2 deneme de 40-45 arası geldi 55-60 arası yapmak istiyorum. umudum yok gibiydi şu an ilk mesajı okudum bi heves geldi.
  • saykolog S kullanıcısına yanıt
    Şöyle tabii ki öyle olmadı ama aklımdakileri birlestiremiyordum ayt matta Eyüp b videolarını serice izledim sonra bilgi sarmal bölüm denemesini, hız ve renk bölüm denemesini çözdüm şimdi orijinal çözüyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.