Şimdi Ara

mezunum ve hiç ders çalışasım yok yardımlarınızı bekliyorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu yıl pek beklediğim gibi değildi sayısalcıyım ama eşit ağırlıktan bölüm istiyorum ygs kötü gelince son 3 ayda tm çalışmaya başladım ama ne tm ye ne de sayısala yarandım...
    organik kimya kaçtı aldığım kitabı hiç çözemedim zaten kaçsın boşverdim artık mf yi
    Bu yıl çok iyi bir çalışmayla BOĞAZİÇİ İŞLETME-İKTİSAT bölümüne yerleşmek istiyorum
    Ama ders çalışamıyorum bir şeyler hep aklımı dağıtıyor aa televizyonda şu var mış bu varmış diyip televizyona bakıyorum
    Psikologa gitmeye gerek var mı yoksa beklesem düzelir mi sizin önerileriniz nedir
    Bir de çook erken yatıyorum yani 23:30 gibi 12 gibi ama ders çalışmadığım günlerde 2 ye kadar ayaktayım bu neden böyle daha az uyumak için ne yapmalıyım

• İşletme ve iktisat çöp.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • seçtiğim meslekle ilgili görüşünü sormadım...
    bu sıkıntıdan dikkat dağınıklığından nasıl kurtulurum
  • Bende çalışmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mezunsun ve televizyona bakıyorsun öyle mi burda Vicdanım sızlıyor ders çalışamıyorum numarası yapma ! Çalışıyorsan çalış çalışmıyorsan çalışma Banane sen Boğaziçi iktisatta olsan da olmasan da benim için bir şey değişmiyor inşallah hakeden oraya yerleşir sadece sözde isteyipde yapmayan değil iyiforumlar.

• kızgınjapon K kullanıcısına yanıt
    Sakin ol koniçiva kardeş

• Böyleleri zaten sırf vicdanlarını rahatlatıp daha fazla televizyon seyredebilmek için konu açıyor. Bazıları sırf adı "Boğaziçi" diye löp diye atlıyor. Sanıyorlar ki direkt CEO oluyorsun buradan mezun olunca.

• seneye kesin kaldıysan otur çalış daha neyi bekliyosun. Ders çalış diye sana vahiy gelmeyecek. bir sene durdur ara ver hayatına bu sene tecrübe ettin demekki neymis ygs kötü geçse bile bırakmamak gerekiyormuş bu sene de aynı hatayı yapma derslerine odaklan. Zaman senin aleyhine işler kardeşim. Ygs ye son 10 gün 15 gün kalınca hala eksik hissedersen o zaman keşke 10 15 gün tv yerine dersime baksaydım diceksin. Bu arada çalıştığın ortamı düzenle eşyalarını yer değiştir farklılıklar yarat yeni ortam yarat ve temiz hava almaya rahat rahat çalışmaya bak benim önerim bunlar
  • Oncelikle mezunsun okul derdin fln yok istediğin saatte yat istediğin saatte kalk. Geç yatsan da erken yatsan da koca gün var önünde sonuçta 12 13 saat uyumayacaksin. Psikologa fln gitmeme göre yok çünkü senin hedefin istediğin bir şey yok. Son sene de mf de güzel yerler kazanılır is olanağı da daha fazla yazın 2 saat calisir kış başladığında düzenli 5 saat çalışsan tamamdır. Yapamıyorum diye birakirsan tm de de başarılı olamazsın ki çünkü aynı şeyi ona da diyeceksin biraz kafanı topla düşün sonra da çalış. 10 saat calisma 5 saat çalış önemli olan kaç saat çalıştığın da degil

• Ya tv de izlenecek ne buluyorsunuz hicbir şey yok bu sene guzel yaz dizisi de girmedi zaten baya sıkıcı. Size yasak olduğu için çekici geliyor ama harbiden bor sey yok inanın .

• kızgınjapon K kullanıcısına yanıt
    yaaa sen hayırdır???
  • BuI kullanıcısına yanıt
    kırgın çiçekler var atv de bir de planet pembe kanalında zoraki aşk var dizi izlemesem bile bi sorun var olmuyo tarih coğrafya çalışıyorum ama bildiğim konulardan soru çözesim gelmiyo
  • baltali ilah kullanıcısına yanıt
    hiç boğaziçili tanıdığın olmadığı ne kadar da belli biraz araştırsana o bölümleri okuyan insanları tıptan vazgeçip oraya giden mf cileri hukuktan vazgeçenleri maaşında değilim sektöre ilgim var
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossfire-seattle

kırgın çiçekler var atv de bir de planet pembe kanalında zoraki aşk var dizi izlemesem bile bi sorun var olmuyo tarih coğrafya çalışıyorum ama bildiğim konulardan soru çözesim gelmiyo

Hocam ben gecen sene girdim lysden önce survivor deli gibi çekici geliyordu son gece bile 1-2 saat izlemisimdir ama lys bitti tum cekiciligi gitti bu muymus dedim ayni sekilde inan gecen kırgın çiçeklere bakayım dedim 5 dk bile sürmedi çevirdim. Dedigim gibi yasak olduğu için çekici geliyor. Iraden kuvvetliyse mesela 2 saat verimli calistiginda 40 dklik bir yabanci dizi izle kendine oduller koy. Ama bak sonra diziye bağlanıp tum sezonu izleme

• baltali ilah kullanıcısına yanıt
    Boğaziçi işletme iktisat haricindekiler mi demek istedin?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.