Şimdi Ara

MEZUNUM KISA SÜRELİ BİR PROGRAM YAPIYORUM BİR EL ATIN DOSTLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar mezununm ayın 7 sinde 1 hafta tatil var ama gitsem mi gitmesem mi bilemedim programda tatile kadar tarih ve felsefe nin % 60 ını bitiriyorum hemen hemen sizce yavaş mıyım biraz daha hızlanıyım mı bir mezun olarak ????????????????????

sizin önerinize göre program hzılıcam yani bende öyle bi takıntı varki sırf yetşmez diye tatile bile gitmem cok takıntılıyım o konuda maalesef

birde soracak olursanız matematikte son kısım ( işlem küme ) gibi konular dışında iyiym ama geomeri biraz zayıf Türkçe ise sadece ütünden geçmem yeter dil bilgisi olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iboberk1907 -- 1 Ağustos 2015; 11:05:16 >

•  MEZUNUM KISA SÜRELİ BİR PROGRAM YAPIYORUM BİR EL ATIN DOSTLAR

attım hocam
  • seni lanet olası
     MEZUNUM KISA SÜRELİ BİR PROGRAM YAPIYORUM BİR EL ATIN DOSTLAR
  • Tatile gitmen iyi gelir .Şuana kadar çalıştığın konulardan test cozersin orada .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tatil 7 günmüş zaten mutlaka gitmelisin ayrıca sakın tatilde ders çalışma :D

onun dışında bu felsefe filan ygs mi yoksa ts veya tmci filanmısın ?

zaten mezunsan konular yetişir mutlaka dert etme onu
  • scandaL. kullanıcısına yanıt
    dostum tm çiyim işte bu seneden tecrübe edindim önce sözelleri bitiriyim diye hedefim eylül sonuna kadar sözel bırakmamak tabi bu arada mat da kasıcam bide yanıda bana şöyle 10 net civarı fen neti yaptıracak konuları calıscagım kolay olanları ekim kasım gibde mat 2 baslarım
  • iboberk1907 kullanıcısına yanıt
    fenden biyoloji çalışabilirsin sözel olduğu için diğerlerine göre biraz daha kolay olacaktır sizin için kimya da olabilir size kalmış

mezun olduğunuz için bolca zaman var tatilin sonuna kadar boş geçin dinlenin bence bu sürede güzel bir plan hazırlayın yıllık olsun

daha sonra başlarsınız sözel konuları önce bitirmek mantıklı sonlara doğru da tekrar yaparsanız çok güzel olur

bu arada kaynak tavsiyesi isterseniz imzamdaki blogtan inceleyebilirisniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.