Şimdi Ara

Mezunluk mantıklı mı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
4.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Teşekkürler yorumun için. Çok haklısın. Eğer denemezsem hep bir keşke olacak belki de yıllar sonra tekrar sınava girmek isteyeceğim. Hem dediğin gibi kötü de olsa denemiş olacağım. Ya daha iyi olursa ihtimali de var tabi. Umarım olur. 1 yıl çok kayıp değil bence iyi ihtimalle karşılaştırınca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hedefinden eminsen kimseye kulak asma 10 bin başkaları için iyi bir sıralama olabilir ama ideallerin varsa ve bunun için daha iyi bir dıralamaya ihtiyacın varsa kal.

• Beberat13 B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim böyle olumlu yorumlar görünce daha da emin oluyorum benim için kararımın doğruluğuna

• Calismistim ama yeterli degildi ikinci sene on yargisiz calistim konulara ilk baslarda oyle degildi

• Seneye de istediğin gibi olmazsa tekrar girer misin? Yani olana kadar devam mı yoksa elinden gelenin en iyisini yapıp gerisini şansa/kadere bırakmak mı amacın?
  • Mithellius M kullanıcısına yanıt
    Elimden geleni yaparsam bu sene ve sınav günü başıma bir şey gelmezse tekrar girmeyi düşünmüyorum. Amacım elimden geleni yapıp sonuca bakmak. Evet çok istiyorum ama olmazsa zorlamam

• Ben 6kdan kaldım senin gibi düşünüp, yakında konusunu açacağım seni de etiketlerim zaten ama şimdiden kısaca söyleyeyim mezuna kaldığım için çok memnunum. Şimdi odtü ee tutacak gibi görünüyor Allah'ın izniyle. Kendini dinle, bir sene çalışacak gücü kendinde görüyor musun. Ona göre karar ver

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RobertJamesFischer R kullanıcısına yanıt
    Böyle iyi yapıp mezuna kalmış insanların düşüncelerini daha çok merak ediyorum. Açacağınız konuya da mutlaka bakacağım. Teşekkürler yorumunuz için

• RobertJamesFischer R kullanıcısına yanıt
    Konunu dört gözle bekliyorum kardeşim benden bahsetcekmisin acaba akfldlfl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 yıl sonra güncellemesi. Arkadaşlar selam. İlk3 k olur mu mezun senesinde diye sormuşum geçen sene oluyormuş üstüne ilk 600 de oluyormuş. Beni çok vazgeçirmeye çalışmışlardı mezunluktan, iyi ki vazgeçmemişim. Eğer kendinize güveniyorsanız başkalarını önemsemeyin ve hayalleriniz için 1 seneyi çok görmeyin.

• Hocam konu açar mısınız?Neler yaptınız hangi kaynakları bitirdiniz vs...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.