Şimdi Ara

Mezunlar Genel Durum - Sohbet - Motivasyon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Mavizer78

Hocam birey b mi yoksa palme ygs mi tyt kimya için
    Tyt kimyada palmenin üstüne kitap yok diyebilirim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TYT 100 üstünü göremiyorum hala, türkiye geneli denemelerde ortalama iyice düşüyor zaten anlamıyorum. Şansımı sıradaki töderde deneyeceğim yine evdeki ortalamanın artında gelirse ne yapacağımı cidden bilmiyorum artık.

AYT öyle olmuyor evde neyse sınavda o. Mat 30-35 geliyor fen dengesiz 35 de oldu 25 de.

Zaten hastanelerle uğraşıyorum 2-3 gündür moral 0 oldu. Hedef 20k bir şekilde ilerliyoruz bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Death -- 17 Nisan 2018; 23:20:19 >
  • Hocam netlerimiz bitirdigimiz kitaplar vs. benzer bende suan deneme + elimdeki kitaplari bitirmeye calisiyorum ygs 20k lys 25k dan mezunum bakalim hakkimizda hayirlisi hedef 3k

• Tyt en düşük 90 en yüksek 105

Ayt çok oynuyor matematik +30 fen de 30 u göremedim daha fizikte atom fiziği, dalgalar, manyetizma kimyada hız ve denge, elektroliz biyolojide lys dair tüm konularım duruyor geometride üçgenler hariç duruyor geçen sene 67k ygs yaptım ygsden sonra tm hazırlandım 40k geldi bu sene sayısalda 20-45k arası hedefliyorum yazdığın aynı şeyleri yaşadım bende umarım dilediklerimiz olur.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.