Şimdi Ara

Mezunlar acil bakabilir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nüfus cüzdanındaki fotoğrafımı geçen sene değiştirmiştim şimdi babam aradı 6 aydan daha eski olmayacakmış dedi yok öyle bişey falan dedim anlamadı git çektir foto diyor benimde içime kuşku düştü ne yapayım bilgi verebilir misiniz

• Dostum sınavda kimse kimliğindeki fotoğrafa bakıp bu fotoğraf kaç yıllık vs demiyor.

Çok aşırı bir tip farklılığı yoksa uğraşma bu saatten sonra otur deneme çöz derim.

Ben mesela 3 senedir aynı fotoğrafla giriyorum daha en ufak bir sorun çıkmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben gecen sene girdim fotoğrafim 4 yil onceki fotografimdi. Eger su an o fotografa benzemiyosaniz tekrar cektirin iciniz rahat etsin

• Gidip çektirdim şimdi fotoğraf belki nüfusa gidip değiştiririm yarın
  • neye göre öyle dedi baban :D geçen sene arkadaş 5 yıllık fotoyla girdi bende 3 yıllıkla girdim bu senede giricem . önemli olan fotoğrafa benzemen çok incelemez benziyorsan direk geçersin zaten fotoğrafa benziyorsan sıkıntı yok da çektirdiysen git değiştir madem :D
  • Belediyede babamın yanında duran meslek liseli stajyerler var onlardan duymuş korkmuş benimkide yok öyle bişey dedim kaç kere anlamıyor şimdi bir sıkıntı çıksa 10 sene susmaz.
  • 30 ay 30 ay 30 ay
    Öğrenin artık şunu laaaaaaaaaa.....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.