Şimdi Ara

--Mezundan Tavsiyeler-- (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
5
Favori
2.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dostum matematigim hep 30-34 arasi nasil senin gibi 38-39lara cekebilirim bende mezunum acilen ygs mati sabitlemem lazim tavsiyelerine acigim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tarcus699 kullanıcısına yanıt
    Apotemi problemler bitirin ve çok deneme çözün . Düşük değilsin zaten kendin eksiklerini tahlil et .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bookman01 -- 13 Şubat 2018; 1:17:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiyeleriniz için teşekkürler hocam. Fizik konularım bitti. Tyt full, ayt 1-2 yanlış ya da boş geliyor. Birey b ve yayındenizi çözümlü lys soru bankalarını bitirdim. Sizce bir soru bankası daha bitireyim mi? Bir de kimya için ne yapıyorsunuz? Özellikle 11 kimya.

• Hocam erken bitirmişsin 1 tane daha bitirmen gerekecek tabi ki yoksa geri kaybolur bilgiler . Kimyada fem simetri + bry b çözüyorum sonra ne yaparım bilmiyorum belki denemeye geçerim .

• Hala başlamadım. Temelim de yok. Sizce ne yapmalıyım? Son sınıfım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfgnay -- 13 Şubat 2018; 22:4:3 >
  • Başlamakla başlayabilirsin hocam kararında bir hareket olur.

• madem mezundan tavsiyeler bende 2014ten beri mezuna kalmış bi abiniz olarak bi tavsiyede bulunuyum. 2014 yazında pdr yi 5 puanla kacirdiktan sonra ertesi sene dersane param çıksın diye işe girdim. baktım iş çok iyi ulan ne okuycam dedim. 3 senede altıma yumurta kasa accent çektim. ve mesleğimi severek yapıyorum. diyeceğim o ki okumadan da eliniz iş tutabilir para kazanabilirsiniz. kendinizi şartlamayın. artık herkes üni mezunu zaten. anadoluda bi üni okuyacaginiza girin bi işe çalışın hayata erken atilin. kadrolar şişmiş dogru düzgün devlete alım bile yok. millet ne der hapisanesinden de kurtulun. hadi eyvallah

edit: işimi soranlar olmuş özelden. Arkadaşlar uluslararası bir petrol firmasinda pompacı olarak görev yapmaktayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RagnaroK19 -- 14 Şubat 2018; 1:21:52 >
  • Doğru da bu saatten sonra en iyi ne olabilir ki? Çalışmayı da bilmiyorum.

• abudik kubidik insanlar üniversite okuyor. görseniz ağlarsınız.

yapılmayacak şey değil. moralinizi yüksek tutun. zamana karşı yarışın.

istediğiniz bölüm olmuyorsa tekrar deneyin. kaybedeceğiniz en fazla 1 yıldır.

• quote:

Orijinalden alıntı: RagnaroK19

madem mezundan tavsiyeler bende 2014ten beri mezuna kalmış bi abiniz olarak bi tavsiyede bulunuyum. 2014 yazında pdr yi 5 puanla kacirdiktan sonra ertesi sene dersane param çıksın diye işe girdim. baktım iş çok iyi ulan ne okuycam dedim. 3 senede altıma yumurta kasa accent çektim. ve mesleğimi severek yapıyorum. diyeceğim o ki okumadan da eliniz iş tutabilir para kazanabilirsiniz. kendinizi şartlamayın. artık herkes üni mezunu zaten. anadoluda bi üni okuyacaginiza girin bi işe çalışın hayata erken atilin. kadrolar şişmiş dogru düzgün devlete alım bile yok. millet ne der hapisanesinden de kurtulun. hadi eyvallah

edit: işimi soranlar olmuş özelden. Arkadaşlar uluslararası bir petrol firmasinda pompacı olarak görev yapmaktayım.

belki haklısın ama üniversite sadece sana meslek, maaş falan kazandırmıyor.

manevi olarak çok şey katıyor. kişiliğini geliştiriyor, sosyalleştiriyor, kültür birikinim oluyor... bunları para harcasan bile elde etmen çok zor.

çok klişe olacak ama; okuyan adamla okumayan asla bir değildir.

edit: demiyorum ki herkes üni okusun. herkes yeteneği, hayali ve isteği doğrultusunda hareket etsin. ama hiç öyle bir şeyiniz yoksa üniversite şart arkadaşlar.

bugün okumamış babalarınız dedeleriniz niye ısrarla okuyun diyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcan402 -- 14 Şubat 2018; 18:58:10 >

• Okulda Eşit ağırlık seçtim,okul bitti mezuna kaldım, son 5.5 ay kala sayısala geçip çalışmaya başladım. Fizik ve geometri zorluyor. 90-100 k arası sıralama ya da ortalama 290-300 puan yapabilir miyim? Günde en aşağı 7-8 saat çalışıyorum,ilerleyen günlerde zorlanirsam süreyi arttırmayı da düşünüyorum. Çok mu zordur acaba bu hedef benim için?

• Ingilizce ogrenmeden eger ki sosyal bilimler okuyacaksaniz, universiteye gitmeyin.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.