Şimdi Ara

Mevlüt Dinç Röportajı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
6.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • adamlar taş çatlasa 25 kişidir nası yapacaklarki
  • Biraz daha heyecan verici konuşmalı, yurtdışında nasıl basit bir oyunu aman aman anlatıyorlar sevgili Mevlüt Dinç abimizde öyle anlatsaydı keşke biraz durgun bir konuşmaydı ama gerçekten güzel projeler bunlar bi kere en baştan oyunlar %100 türk malı ve Türkçe içerik tamamen.En önemlisi tabi ki ileri de oyunlar gelişir ise oyunların Türkiyede imal edilmesi buna bağlı olarak gayet uygun fiyata oyunları edinmemiz.
    Başarılar diliyorum
  • BEYLER BİRŞEYİ UNUTMAYALIM TÜRK OYUN SEKTÖRÜ SAĞLAM DİİL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eru ilúvatar

Çok küçük yaşlara hitap ediyorlar, onlar yenilik gelmiş gelmemiş pekte umursamaz kimisi farketmez bile.

Ama adamda haklı ne yapsın, imkanlarını zorlasada elin adam wow oynamayı bırakıp İKV'ye mi geçecek.

Bu arada SÜPERCAN nedir ya, nasıl bir oyun ismi ?

superman nasıl bi isimse o da onun gibi yadırganacak bi şey yok. istanbul kıyamet vakti de çok güzel bir oyun oynamayanlara önerirrim, hayret dedim oynadığımda nasıl yapmışız bu oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

şöyle gelişmiş bir fps veya tps oyunu milyon dolarlar kazandırır size ama sadece türk pazarıyla birşey olmaz. malum korsandan ötürü. bence dünyayada hitap edecek pc,konsol oyunları yapılmalı. türkiyede tek büyük firma sobee olarak gözüküyor.

Dünyaya hitap edecek ortalama bir oyunun oyun firmalarına maliyeti ortalama 10-15 milyon dolar. Daha kaliteli oyunlar için daha fazla emek/zaman gerekeceği için bu maliyet 20-30 milyon dolara kadar çıkabilir. Zaten EA, Rockstar...vb firmaların oyunlarına bakarsanız yüzlerce kişilik devasa ekiplerin birkaç senelik çalışmaları sonucunda ortaya çıkıyor ve oyuna göre 100 milyon dolara kadar masraf yapabiliyorlar.

Şu an için TR'den böyle bir oyun çıkmasını beklememek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

BEYLER BİRŞEYİ UNUTMAYALIM TÜRK OYUN SEKTÖRÜ SAĞLAM DİİL

evet fakat sağlam firmalar ile anlaşmalar yaparak sağlam olmayı becerebilir
  • Mevlüt Erdinç diye okuyan sadece ben miyim
  • Ben de öyle okudum ilk başta Dedikleri oyunu indirdim of o nasıl bir oyun ya bir de 300.000 kişi oynuyormuş
    quote:

Orijinalden alıntı: .Kubilay

Mevlüt Erdinç diye okuyan sadece ben miyim
  • Ana yerebatan sarnıcı na daha yeni gitmiştim 1 buçuk ay felan oldu xD.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karagoz90

Ben de öyle okudum ilk başta Dedikleri oyunu indirdim of o nasıl bir oyun ya bir de 300.000 kişi oynuyormuş
    quote:

Orijinalden alıntı: .Kubilay

Mevlüt Erdinç diye okuyan sadece ben miyim

300bin kişiyi 1 cümlede aşağıla yaptığımız en iyi iş zaten

• Türk Oyun Sektörü asla ve asla Türkiyede gelişmeyecek.

Yurt Dışında Örneğin Almanya.Crysis çıktığında binlerce insan işi gücü bırakıp bu oyuna bakmak için fuara akın etti.

bizim ülkemizde "Hala oyun mu oynuyorsun çocuk musun kalk ders çalış" diyen bir toplumdan ne bekliyorsunuz?

Bizde web sitemizde Türk Oyun Sektörünü geliştirmek istiyoruz desekte bunun olmayacağını hepimiz biliyoruz.
  • sobee firmasından bir aksiyon oyunu bekliyordum ama görünüşe göre çocuklara hitap eden yeterince sıkıcı oyunlar var :) tabi bu benim görüşüm. daha yeni gelişen bir oyun firması için oyunların grafikleri oldukça iyi görünüyor. sobee firmasının başarılarının devamını dilerim
  • Ülkemizin oyun sektörü çok dip seviyelerde açıkçası bu tip oyunlarlada hiç birşey olmuyor.Bırakın yabancıları daha ülkemizdekiler bunları oynamak istemiyor.Ne yani süpercan mı oynayalım iks mi oynayalım.Ciddiyim iks'deki adamlar robot gibi yürüyor acayip acayip hareketler yapıyor kendinizi illa türk oyunu oynuyacağım diye kasmayın iyi olan kazansın.Bizim oynumuzu sizce kaç yabancı konuşur ve oynar?Aslında konuşulur olumsuz cevap vermiyecem çünkü taleworlds diye bir şirket var.Warband oyunuyla kendilerini kanıtladılar işte bu oyun oynanır sırf yerli malı diye desteklemek için mi,hayır çünkü gerçekten başarılı bir yapım.Rol yapma oyunlarına yeni bir soluk getirdiğini söyleyebiliriz cidden zevkli oyun.İşte gidin bu oyunu orijinal alın destek verin,ama şunu unutmayın şu istanbul kıyamet vaktini oynuyacağıma 2000 yapımı diablo 2'yi seve seve oynarım 1000 kat daha iyi,çok ciddiyim.Yani eğer bir mmorpg oynuyacaksanızda allods online falan oynayın ama bu oyun cidden kötü.Bazıları hemen ''allodsda eşitlik yok'' diyip kıvırabilir kimse kusura bakmasında bu oyunada para yatırmazsanız eşitsizlik olucak.Her oyundada olabilir benim için normal tabiiki destek verenler daha avantajlı olur.Yani oyunu denedim ancak 2 saat oynayıp sildim eğer 2012 gibi bir yılda bu derece başarısız bir oyuna katlanıp kendinize işkence çektirecekseniz helal olsun.İşte bu oyunu oynayan binlercesi kalitesiz oyuna sempati duyuyor.Youtube'den bir gameplay'ini izledim o kadar kötü değildir dedim boşu boşuna 2 saatimi kaybettim.Ve kesinlikle objektif olarak yorumluyorum öyle her oyuna kötü diyenlerden değilim ciddi ciddi oynanmaması gereken bir oyun.

• video acılmıyor ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.