Şimdi Ara

!!! Mevcut kombinin başka bir kombi ile değiştirilmesi !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
41.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hangi şehirdesiniz?
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    Eskişehir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İgdaş'ın aynı yere aynı markanın kombisi olsa bile bir üst kapasiteli kombi takılacaksa yeni proje istediği söylendi bugün satıcı tarafından
  • Esk-3008 E kullanıcısına yanıt
    olayın marka ile ilgisi yoktur birçok şehirde teknik şartname değişti kombinin yeri değişmiyorsa ve kapasite aynıysa projeye gerek yok mesela 24kW baymak kombi çıkartıp 24kW buderus kombi taktırdığınızda kombi değişim formu yeterli ama eskişehirde bu kural var mı bilmiyorum 153m2 alan ısıtılacak net alansa bu alanın içinde balkon..vs yoksa balkon olup ta alan 140-130m2 ye düşmüyorsa 28kW kapasite almak daha mantıklı ama 130-140m2 alanda 24kW yeter
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    Buderus çağrı merkezi tam tersini söylüyor.
    bize yönlendirme yapıldığında sök tak yapılan kombiler birebir aynı değilse proje gaz dağıtım firması ok raporu olsa dahi proje istiyoruz projesiz yönlendirme yapmıyoruz dediler.
    ısrarla birkaç kez sordum.
    demirdöküm böyle bir şart aramıyor esgaz raporu yeterli diyor.
    bu nedenle buderus kombimi iade edip nitromix 28KW sipariş etmek üzereyim.
    heralde buderus kendi bayilerine ekmek yedirmek istiyor montaj işinden
  • Merhaba arkadaşlar,

Kiracının olduğu dairede salonda bacalı bir kombi var. IGDAS bu tür kombilere artık yeni abonelik vermiyormuş. Hermetik olmak zorundaymış. Bu apartman 1-2 sene içinde kentsel dönüşümden yıkılacak. Bu nedenle sıfır kombi alırsam bu para kısa bir süre içinde boşa gidecek. Ben ikinci el uygun fiyata hem hermetik kombi hem de montajını yapacak bir yer arayışı içindeyim. Istanbul içi bu işi yapan kişi, firma tavsiyelerinize ihtiyacım var.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.