Şimdi Ara

METRO Market Tüm saç boyası, krem,parfüm,kolonya çeşitleri %50 indirimli (29-31.12)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• parfüm hangi markalar varmış?
  • Musab kullanıcısına yanıt
    online satış olmadığı için göremiyoruz ancak mağazadan görüp paylaşan olursa öğrenebiliriz.
  • Rebul kolonyalar da dahil sanırım.Mağazalara giden olup fiyatlardan haberdar ederse iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urbanrevolt

Rebul kolonyalar da dahil sanırım.Mağazalara giden olup fiyatlardan haberdar ederse iyi olur

Birazdan gideceğim hocam bakatım fiyatlara da bu rebulu herkes övüyo çok mu iyi bi kolonya alayım bende gitmişken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ender10000 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.Kokusu kalıcı ve kaliteli kolonyadır.Ben ice ve mandalina kokularını seviyorum.
  • Birisi genel fiyatları yazsın arkadaşlar gidenlerden. Ona göre gidelim biz de
  • Nivea deo varsa bayan hemen stoklayayim
  • Metro kartım yok. Mağazalarından bende alışveriş yapabilir miyim bilgisi olan?
  • jckl35 J kullanıcısına yanıt
    Yapılabiliyor tekel ürünleri hariç galiba
    Bursa Osmangazi mağazasında günlük kart çıkarılıp alışveriş yapılabiliyor, diğerlerini bilmiyorum.
    Merhaba,

Tek kullanımlık,günlük kart çıkartarak alışveriş yapabilirsiniz.

Bu arada marka-çeşit çok fazla.Carrefour,Migros gibi değil,First Class,Blade birkaç tane marka ile kampanya yaptı ikisi de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verdiğiniz cevaplar için her birinize teşekkür ederim. Sağ olun.
  • Ben internetten basvuru yaptim gidince karti cikarttiracakmisim gelen sms oyle diyor :)
  • Simdi geldim pek bi indirim goremedim.Tavsiyeler uzerine 270 ml rebul ice aldım 10.90 liraydi hepsiburada da ayni fiyattı sanırım
  • ender10000 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.Yarın gideceğim ben de
  • Rebul 10.90,

1 lt. Duru limon kolonyası 5.90,

El yüz kremleri uygun, parfümlerde dikkat çekici ürün göremedim, bilginize.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.