Şimdi Ara

Metro Market Toptan Fırsatları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
4
Favori
9.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Metro markette balıkta sizi kandırmazlar lagos - ithal - Senegal - avcılık şeklinde bilgi yazar, balıkçılar gidersin olta abi 2 gün önce kendi teknemiz tuttu diye kakalar balığı ,

Et ırkı hayvan eri almak istiyorsanız hacıince marka et satar limuzin şarole angut gibi et tapmak üzere ecrimleşmiş hayvan eti, sütten kesilmiş inek etini süt dana diye satmaz sise , ördek eti, kaz eti bulabilirsiniz, kimi mağazalarında dry aged et bulabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evimin hemen karşısında metro market cadde mesafesi yani sık sık ordayım ankara mamakdaki,

Tek gördüğüm sıkıntı kasalarda insanları bekletmeleri onun haricinde ürün çeşitliliği kalitesi bazı markalı ürünlerin sadece burda oluşu ve ucuz oluşuyla market arası bir numara bence metro market.

• Eskiden gayet ucuz şeyler olurdu şimdi pek ucuzluk görmüyorum nedense.Önceden kart olmadan alışveriş yapılamıyordu geçen gün gittik artık gerek yokmuş markete girer gibi alıp çıkıyorsunuz iyi olmuş bu.

• Ben , daha çok tavuk kanat ve göğüs almak için gidiyorum . 3.5 kiloya kadar paketlerde , ucuza geliyor . Ama her zaman kampanyalı ürün bulamayabilirsiniz .

Metro , paralı , değişik ürün arayan perakende müşteriye hitap ediyor . İşlenmiş salyangoz bile var .

Bir de özellikle otel , restoran gibi toptan alışveriş yapanlar var .

Onların da vardır bir bildiği ama ... Çünkü zaten toptancılar kapılarını aşındırıyordur .

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Migrosta sürekli devamlı fiyatı var beypazarinin 2.60 çünkü diger ucuzluk marketlerde 6lı maden suyu 2.60 migrosta muadil ürün olarak beypazarini 2.60a satiyor ordan alırım sürekli

• Bu arada metro tr piyasasinda kalmış tek uluslararasi gıda market zinciri sahip çıkmak lazım.

• Selamünaleyküm metronun ürünleri müthiş hele soğuk odası ve balık reyonu süper kendi marka ürünleride çok iyi horeca

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fairy platinum 72ad > 64,89TL > 0,90 TL/AD . izmir çiğli metro mark.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koppa -- 8 Mayıs 2019; 15:47:39 >
  • 11Eylüle kadar katalokta fena olmayan fiyatlar gördüm, paylaşmak istedim.https://kataloglar.metro-tr.com/29-agustos-11-eylul-genel/page/1

- Otat tereyağ 1Kg > 37,95 TL/Kg
    - Söke un 2kg paket > 5,99TL > 3,00TL/Kg
    - Familia Plus tuvalet kağıdı 32ad > 30,90TL > 0,96TL/Ad
    - Familia güzel evim seri kağıt havlu 12ad > 17,90TL > 1,49TL/Ad
    - Vernel yumuşatıcı 5L > 16,89TL > 3,38TL/Litre
    - Fairy platinum 72ad > 62,99TL > 0,87 TL/AD
    - Pril Sıvı Bulaşık Deterjanı 3 'lü Güç Limon 4Kg > 16,75TL > 4,12TL/Kg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koppa -- 4 Eylül 2019; 1:52:44 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.