Şimdi Ara

Metro Exodus Sürekli Crash Veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Metro Exodus oynarken oyun bir anda donuyor görev yöneticisindende kapatamıyorum bilgisayarı resetlemem gerekiyor. Sadece metro oynarken oluyor sıcaklıklar vs. herşey normal sizce neden oluyor olabilir? Sürücülerim güncel rtx vb kapatmam etki gösterir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• İnternette biraz araştırma sonucu Dx11’e alıp o şekilde denedim ancak sonuç aynı oyuna girdikten 5-10 dk sonra bilgisayara reset atmak zorunda kalıyorum.

• Sistem parçaları nedir. Tahmin edeyim 400 serisi ryzen anakart ve işlemci ryzen 3000 serisi... Ram corsair

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ryzen 3600, tomahawk max, asus rog 2070, tuf vulcan 3200 2x8

• Sistemde oynadığınız en zorlayıcı oyun o oyun galiba. Pubg steam oynuyornmusunuz. O da sistemi zorlar sürekli çöker. Tahminim sistem yüke binince hem işlemci hem gpu o zaman kitleniyor. Klasik amd sistem problemleri. İnş donanımla ilgili değildir. Aida64 ile sistemi strese sokun deneyin derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rerererara R kullanıcısına yanıt
    Pubg’de dahil bunun kadar ağır birçok oyun oynadım hiçbiri böyle crash vermiyor stress testlerde dahil

• Oyun orijinal değilse crack değiştirin ve yönetici olarak çalıştırın.

• Oyun orjinal dx11 de şimdilik sıkıntısız çalışıyor gibide grafikler düştü bayağı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.