Şimdi Ara

Metro Exodus (2019) [ANA KONU] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.776
Cevap
16
Favori
96.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Epic Store vpn ile alınan hesaplara ban atıyor hemde sadece o oyun bazlı değil, vpn ile bile girsen anlaşıldığı an hesap uçuyor bunu göze alıp farklı bölgelerden oyun alacaksanız alın.
  • Videonun kapagında çinli bi karı var.Oynamam ben bunu.Moskovada ne arıyor çinli ?Multikültürel saçmalıgınıza başlayım.
  • BeforeIforget B kullanıcısına yanıt
    Belki tatar, kazak vs. dir.
  • Steam'den ön sipariş yapanlar için oyun ne zaman yüklemeye açılacak bir bilgi var mı ?
  • Elemanın biri 10 saatlik gameplay atmış youtube a
  • _Ritter_ kullanıcısına yanıt
    2-3 saatte bir bakıyorum ben. Ama büyük ihtimal 14ünde açılır. İndirmesi biraz sürecek keşke daha erken açsalar preload'ı.
  • Metro Exodus (2019) [ANA KONU]

preload olmayacakmış, epic'de preload sistemi olmadığı için steam'e de koymuyorlar büyük ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 12 Şubat 2019; 11:59:15 >
  • İlk yorumlar oyunun harika olduğu yönünde...
    Hype,hype,hype....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeniada kullanıcısına yanıt
    Sanırım çarşamba günü inceleme ambargoları kalkıyormuş. Okuduğum kadarıyla oyun bayağı iyiymiş. Tek sorun PC'de nasıl bir performans verecek, daha doğrusu optimizasyon özürlüsü geleceği için ne zaman tam oynanabilir duruma gelecek. 3 gün var ve NVIDIA bile daha driver çıkarmadı. :)
  • Metro Exodus'un önyüklemesi Steam üzerinden yapılabilecek Epic Store için önyükleme planlarının olmadığı açıklanmış.

Metro Exodus (2019) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 12 Şubat 2019; 22:21:1 >
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Guzel bir haber. Keske 13unde preloada acilsa.. En az 40 gb indirme olur, ilk gun yamalarini falan saymiyorum bile

• quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Metro Exodus'un önyüklemesi Steam üzerinden yapılabilecek Epic Store için önyükleme planlarının olmadığı açıklanmış.

Gerçekten çok güzel bir haber
    Umarım erken olur da cuma günü iş çıkışı direk olarak oynayabiliriz.

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    planları olsa da yapamazlar. neyse güzel haber düzgün birşey yapabildiler sonunda
  • Cuma günü aman sabahlar olmasın

• Son 2 gün.
  • Ön yükleme tarihi bilinmiyor değil mi ?
  • Last lighta başladım muhtemel 1 haftaya biter ondan sonra exodusa önceki oyunları bitirmiş bir şekilde geçiş yaparım
    Sizce exodusun yaması çıkar mı ilk başta almayi düşünmüyorum steame geri geldiğinde alacağım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • almanyadan hindistana baglanilmaz ki kesin ban yeriz

• https://opencritic.com/game/6847/metro-exodus/reviews

Notlar pek iç acıcı değil maalesef.. ortalama 75-80 arası gibi gözüküyor şu an.
  • KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    Belli olunca twitterdan açıklanacak, tahmini yarın diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.