Şimdi Ara

Metro Exodus (2019) [ANA KONU] (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.776
Cevap
16
Favori
96.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Metro 2033 bitti bugün, malum Steam'da beleş verilmişti. Hemen gold versiyoru sipariş geçtim hazır Steam'ın ön siparişi açıkken.

2033 bayağı atmosferi ile güzeldi. Sistem gereksinimleri de bayağı kazık umarım Ray Tracing açıktır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • borealatis kullanıcısına yanıt
    Evet ediliyor ben ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • borealatis kullanıcısına yanıt
    90'a aldıysanız iade etmeyin bence, bende o fiyata almıştım. steam üzerinden güncellemeler gelmeye devam edecek fark olmayacak ön sipariş yapanlar için. iade hakkınız var evet, ne kadar indirime girerse girsin 90₺'yi görmesi baya uzun sürecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 28 Ocak 2019; 22:1:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Buna göre şimdi en üst seviye bileşenlere sahip olunsa bile eğer Win7 kullanıyorsak oyunu yüksek ayarlarda ve akıcı oynayamayacak mıyız yani

Alıntıları Göster
    Hocam o büyük ihtimalle DX12 ve Ray Tracing ile alakalı. Onun haricinde ultra açacaktır

• Ben artan fiyat dolayısıyla alamamıştım. Epic launcher için fiyat bilgisi paylaşıldı mı arkadaşlar? Umarım uygun fiyatlı gelirde alırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Ben artan fiyat dolayısıyla alamamıştım. Epic launcher için fiyat bilgisi paylaşıldı mı arkadaşlar? Umarım uygun fiyatlı gelirde alırız.
    steam fiyatıyla aynı 309-439
  • Oyunun satışı Epic Games Store'a geçti.... Steam satışı kapatıldı.
  • Epic Games, Türkiye'ye uygun fiyat politikası gözetmezse işi zor.
  • jedi39 kullanıcısına yanıt
    Aral'ın dağıttı hangi oyun fiyatı Steam'de ucuz ki? Büyük firmalar fiyatları zaten kendi belirliyor. O yüzden fiyat açısından bir değişiklik olmaz.
  • 1050Ti da, 1080P de, yüksek, çok yüksek karışık ayarlarda 30 fps üstü verecek mi acaba?
  • 2K high ayarlarda 60 fps alırım artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

2K high ayarlarda 60 fps alırım artık
    Fazla umutlanma bence.Yine optimizasyon faciası olarak geliyor belli bu .aynı metro 2033 gibi
  • Epic games sitesi üzerinden lokasyon Hindistan ayarlanınca oyun 19.99 $ a alınabiliyor.
    Bunun bir zararı var mı acaba?
    105liraya geliyor oyun bu şekilde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryan Oreily

Epic games sitesi üzerinden lokasyon Hindistan ayarlanınca oyun 19.99 $ a alınabiliyor.
    Bunun bir zararı var mı acaba?
    105liraya geliyor oyun bu şekilde...
    10 Şubat'ta bir aksilik olmazsa deneyeceğim. Sonucu bildiririm.

• Silahlarda felaket detay var. Yap boz gibi uğraş dur. Hiç sevmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARTALIZMA -- 30 Ocak 2019; 20:9:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DnzIrmk

1050Ti da, 1080P de, yüksek, çok yüksek karışık ayarlarda 30 fps üstü verecek mi acaba?
    Hayır çünkü belli ki sorunlu bir konsol portu olacak.

• Ryan Oreily kullanıcısına yanıt
    vpn mi kullandınız?
  • Hayır vpn kullanmanıza gerek yok.
    Launcher üzerinden account manangment a girin.
    İnternet sitesine yönlendiriyor, ordan direk ülke seçilebiliyor.
    Ülkeyi india yapıp kaydettikten sonra, launcherı kapatıp tekrar açınca fiyatlar değişiyor.

• Metro kitaplarının yazarı Dimitri Glukhovsky Instagram'da "bir kenarda durup oyunumun öldürülmesini izliyorum" diye yazmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakuraiTomoki -- 31 Ocak 2019; 13:5:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SakuraiTomoki

Metro kitaplarının yazarı Dimitri Glukhovsky Instagram'da "bir kenarda durup oyunumun öldürülmesini izliyorum" diye yazmış.
    Genelde oyunun reklamını yapıyor diye biliyorum. Yorum hangi fotoğrafın altında ?
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.