Şimdi Ara

METRO+ DA ÇALAN TÜM ŞARKILAR (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.276
Cevap
19
Favori
337.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sarısın bi erkek ve sarısın bi kız sölüyo
    sonunda spesial d. yazıyo
    anladın mı :D
  • slm arkdaşlar buraya yeni uye oldum ya benim istegim olacak mmctv ve supersporta genellikle bi sarkı cıkıyo.tlf melodi reklamlarında dance yazıyor sarkının adı afrikalı sanatcı bay...klipde adamın teki geziyor cocuklar dans ediyo filan bu sarkının ezgisi cok hosuma gidiyor bi turlu bulamadım yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: evo5558

quote:

Orjinalden alıntı: in_metal

Ya arkadaşlar ben de bi klip sorcam:

Klip çizgi film gibi. Şarkıyı zenci bi kadın söylüyo...
    Bi araba yolda ilerlio... Lüx amerikan caddeleri gibi bi cadde ama. Yolun kenarlarında elektronik reklam panoları var. Bi panoda şarkıyı söyleyen zenci kadın çıkıyo... Arada sırada klipte ekranın ortasına doğru süslü, renkli yazılar geçio şunlar gibi: Bounca Girl, Los Angeles (las vegas da olabilir tam hatırlamıom).

Çizgi film benzeri bi klip. Sürrealist efektler de var...

Kim söylüyo? Şarkının adı? YARDIM!!

şarkinin adi Benny Benassi & Sandy - Illusion

Çok sağol dostum... İndirdim dinliorm zevkle
  • quote:

Orjinalden alıntı: anil1992

quote:

ya klibin çok az bi sahnesini gördüm ama şarkı müthişti yani klip hakkında pek bilgim yok.bu arada bulursan göndereceğin için çok sağolasın.

bunu bilen varmı ya

bunu bilene çok teşekkürler.
  • merhaba birtane daha klip isteğim olacaktı.şimdi bir grup metro ya iniyor.bu arada metro istasyonunda adamın teki yere bir sopa gibi bir şeyle vuruyor.sonra bu kadın eski tiyatrolar gibi bir yerde piyanonun örtüsünü açıyor.içindeki piyano pembe ve orda şarkıyı çalmaya devam ediyor.bulana çok teşekkürler.
  • quote:

merhaba birtane daha klip isteğim olacaktı.şimdi bir grup metro ya iniyor.bu arada metro istasyonunda adamın teki yere bir sopa gibi bir şeyle vuruyor.sonra bu kadın eski tiyatrolar gibi bir yerde piyanonun örtüsünü açıyor.içindeki piyano pembe ve orda şarkıyı çalmaya devam ediyor.bulana çok teşekkürler.

emin degilim ama şarkinin adi Alicia Keys - Karma olmasi lazim.
  • yaw bi grup daha war 3 kişilik ve mükemmel söylüyolar şarkının klibi bi barda geçio kızlarla sevişio çocuklar falan bulursanız sevinirim
  • mrb arkadaşlar kolay gelsin ben madonnanın metro,da tv,deki bi şarkısını sorcaktım böle siyahlar giyinmiş köpek felan var klipte slow bi şarkı adını öğrenebilirmiyim mümkünse SAYGILAR

• Frozen
  • saolasın evo aradığım şarkı buymuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehdi62

--->Metro+ da çıkan Tek bayan şarkıcı söylüyor.Dünya gibi,mavi çizgilerden oluşmuş kürenin içinde görülüyor bir süre.Beyaz elbisesi var.Çoğunluk arka plan mavi.caps ekledim.
    Sanki Kylie gibi geldi bana..O ise bu parçanın adını yazabilirmisiniz.?Teşekkürler..

---->Birde pembe bir zeminde 6 bayan dans ediyor.Biara arkada The Pink Pussycat yazıyor.Bazı arkadaşlar teri meri yazmış.Bu teri meri gurubun adımı, parçanın adımı çok karışmış cevapları okudum anlayamadım.Net olarak söyleyen ve şarkı adını istiyorum.selamlar..

bu şarkı tera mera pyar.Ordaki kızın adı ise Sonali vajpayee.İstersen klibininin linkini de verim.
  • Teşekkür Ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..:FoRcE:..

quote:

Orjinalden alıntı: moontun81

snap ft ng3 ü nereden buldunuz bizede söylerseniz sevinirim aramadığım yer kalmadı teşekkürler

PM yolladım...

Teşekkür ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: digiword

slm arkdaşlar buraya yeni uye oldum ya benim istegim olacak mmctv ve supersporta genellikle bi sarkı cıkıyo.tlf melodi reklamlarında dance yazıyor sarkının adı afrikalı sanatcı bay...klipde adamın teki geziyor cocuklar dans ediyo filan bu sarkının ezgisi cok hosuma gidiyor bi turlu bulamadım yardımcı olurmusunuz

Bu şarkıyı kim söylüyo bende merak ettim ama bulunucanı zannetmiyorum
  • bir tane klip sorcam ilk başı mı bilmiyom kadın bir şelalenin arkasından söylüyor yada önünde su akıyor.bu klibin birazı bu şarkıyı bilen varmı?????????????????????????????????????????????????????????????????
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..:FoRcE:..

quote:

Orjinalden alıntı: digiword

slm arkdaşlar buraya yeni uye oldum ya benim istegim olacak mmctv ve supersporta genellikle bi sarkı cıkıyo.tlf melodi reklamlarında dance yazıyor sarkının adı afrikalı sanatcı bay...klipde adamın teki geziyor cocuklar dans ediyo filan bu sarkının ezgisi cok hosuma gidiyor bi turlu bulamadım yardımcı olurmusunuz

Bu şarkıyı kim söylüyo bende merak ettim ama bulunucanı zannetmiyorum

hangi cep reklamında çıkıyor o cep reklamının sitesine gir çok çıkıyorsa reklamı zaten top 10 da falan vardır sitesinde.
  • Arkadaşlar şimdi size 2 klip sorcam Metro+ dan;

1) Şarkıyı SEAL söylüyo, onu biliorm (zenci bi adam)... Ama şarkının adını bilmiorm (şarkı, bi club/electronic şarkı)... Klipte Seal club gibi bi yerde dans edio... Kameramanlar filan var. Clubın duvarında ÜBERTEK yazıo... Ekrana Seal'ın resimleri gelio... hatta Seal da yazıo...

Bu şarkının adı ne?

---------------------------

2) Şarkı club/electronic bi şarkı... Şarkıyı orta yaşlı, sarışın, mavi gözlü bi kadın söylüyo. Kadının saçları kısa, yandan sol gözünün üstüne saçlarının bi kısmını attırmış, acaip uzayda gibi bi tipi var (Kadın Gülse Birsele benzio). Uzaylı gibi kıyafetler giyinmiş... Klibin geçtiği ortam uzay, uzay araçları gibi yerler... Sürrealist bi klip...

Kadın şarkıyı söylerken arkafonda ışıklar, gitgide sonuna yaklaşılan uzay efektli yol var. O yolda hızlıca ilerlerken kadın önde dans edip şarkısını söylüo... Sonra işte uzaylı yerler çıkıyo...

Bu şarkının adı ve kadının adı ne?
  • Ya bi şarkı vardı zenci kadın söylüyo Fransızca'ya benziyodu.Klipte bi adamla küçük bi kız çocuğu vardı.Çocuğun üstünden balo elbisesi gibi bişey var.Adamla hiç konuşmuyo adam gelince o gidiyo başak bi yere.Bi sahnede adam aynaya bakarken yüzüne bişi oluyo.Kızın yüzüne aynadan bi el çıkıyodu.Şarkının sonunda kadın çocuğu melek kıyafetiyle yanına alıyo sonra adama geri veriyo.Şarkıyı esmer kadın söylüyo ama Fransızca gibiOnu bana bulur musunuz
  • Roxette:

Bahsettiğin şarkının adı: "Nadiya - Parle Moi"
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.