Şimdi Ara

Metro 2035 \ ÇIKTI - 21 TL - (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
8
Favori
12.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kitap daha çıkmadı, o yüzden içeriği nasıldır bilemeyiz, Bence kitap Artyom üzerinden yürüyecek, belki de dediğin gibi olur. Henüz bir şey diyemeyiz.
    Panama çıkartsa da okusak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panama'ya daha önce ne zaman çıkacak diye soran arkadaşların buraya koyduğu ss'leri mail'e ekleyip ne iş diye gönderdim
  • Ben Ağustos ayında Facebook üzerinden yayınevine mesaj attım. (Panama) Kendileri "yaklaşık 6 aya çıkmış olacak" dediler. Bence Ocak-Şubat gibi çıkar. Yalnız sitede dikkat ettim birisinede yılbaşından önce çıkaracağız yazmışlar. Kitabı sabırsızlıkla bekliyorum
  • oyunu duyruldu

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Yeni_Metro_Oyunu_Duyuruldu-85331.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmoslu -- 9 Kasım 2016; 22:43:26 >
  • Metro 2035'in oyunu duyurulduğuna göre kitap bizlere last light'tan farklı bir şeyler sunacak.

• 2035 in devami olacakmis oyun.

• Metro 2035 romanindan sonra gececek yaziyor dostum ve last light oyununda artyomu oynuyoruz.2035tede artyom uzerinden islenecek konu diye dusunuyorum 2034 u simdi bitirdim :D kitap onerilerine acigim :D

• Last light da artyom bi asker kadinla birlikte oluyordu. Ama 2034 te baska bir kadinla evli. Nasil bisi olacak 2035 cildiriyorum :D

• naygull N kullanıcısına yanıt
    Last light'dakı o kadınla 2034 de ki aynı kadın. Last light oyunu 2033 ile 2034 ün arasında geçiyor zaten. Bunu destekleyen kanıtım şu: Last light oyununun ıkı sonu var. Eğer good ending te bitirdiysenız oyunun sonunda Miler sakat kalıyor tekerleklı sandalyeye mahkum kalıyor. Metro 2034 te hatırlarsanız Hunter la Miler karsılastıklerı zaman Hunter Mıler'ın sakatlandıgını yenı ögrenıyor. Zaten Last Light o nedenle Hunter karakterı yok. Çunku Last Light da Hunter olsaydı Metro 2034 te Miler'ın başına ne geldiğini sormazdı. Bu arada yenı duyurulan Metro oyunu da Metro 2035 sonrasını anlatacak.
  • Ne zaman çıkıyor haber var mı panama yayıncılıktan ?
  • Level'de bu ay kitap çıkacak yazıyor ama kaçında?!?
    Metro 2035 \ ÇIKTI - 21 TL -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FİLOZOF OYUNCU111 -- 9 Aralık 2016; 20:15:20 >

• e-kitap sürümü çıkacakmı acaba açıklandımı ?
  • Z.E.U.S kullanıcısına yanıt
    Basılı hali bile cikmiyor e-kitap icin cok umitlenmeyin bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlara soruyorum face ten cevap vermiyorlar

• facebooktan konunun linkini atmıştım engellemişler beni

• face'ten gelen cevap

"çevirisi bitti. Erken çıksın diye Rusça edition'undan çevirmeye başlandı. Ama bu sefer 33 ve 34 ile ( Almanca Çeviri ) farklılıklar arzettiği için tekrar gözden geçiriliyor. Bu da zaman alıyor. Tahminen 1,5-2 ay sonra çıkacak."

önce temmuz sonra ağustos sonra eylül sonra yılbaşından önce şimdi 1.5-2 ay sonra.Bitmeyecek herhalde.
  • Bu kitap Gelecek senenin sonuna ancak çıkar..
  • Türkce ciktimi kitap bilgisi olan varmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deagleturk

Türkce ciktimi kitap bilgisi olan varmi ?

Çevirisi bitti ama düzeltmeler, gözden geçirmeler 2-3 ay sürebilir.
  • kozmoslu kullanıcısına yanıt
    Güzel çevrilsinde 1 sene sürsün gerekirse 2034ü çeviri yüzünden doğru dürüst okuyup anlayamadım, yarısında bırakmıştım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.