Şimdi Ara

metin2 yang satış hakkında soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
23.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar son zamanlarda yang sitelerinden yang çeken var mı varsa ban yediniz mi veya ban yiyen arkadaşınız var mı ya da yang çekip hiç birşey olmayan bir arkadaşınız var mı cevaplarınızı bekliyorum...

• Her site güvenli değildir, ayrı ayrı botlar üzerinden sağlanıyor. Yang çektiğinde 2 hesap aktarmalı gönder gerçek hesabına. Güvenli olmayan, botları tam olarak düzgün olmayan sitelerde ban yeme durumu olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şizofrenik Sancılar

Her site güvenli değildir, ayrı ayrı botlar üzerinden sağlanıyor. Yang çektiğinde 2 hesap aktarmalı gönder gerçek hesabına. Güvenli olmayan, botları tam olarak düzgün olmayan sitelerde ban yeme durumu olur.

hocam hep aldığım site var kabasakal ya duymuştum bi kere yang çekenler ban yiyor diyo tespit ediliyormuş bende yançarla çekecem de sonra asıl çarıma aktacamda adamlar fark eder diye korkuyorum boşuna gider çar. senin yakın zaman da alan arkadaşın var mı ? bi sorsan
  • Yang çektiğin çardan parça parça diğer karakterlere aktar. Loglardan kontrol edemiyorlar. Yüksek değerde aktardıgında kontrol ediliyor.
  • 5m 5m falan mesela ?
  • quote:

Yang çektiğin çardan parça parça diğer karakterlere aktar. Loglardan kontrol edemiyorlar. Yüksek değerde aktardıgında kontrol ediliyor.

ticaretten mi atayım yoksa pazar kurup mu çekeyim ?
  • Pazar kurun Neticede onu siz almadınız, başka bir adam gelmiş yang çekmiş sizin pazarınızdan da item almış sizle ne alakası var misali
  • ıp farklı bilgisayarlardan yapmak lazm onuda .
  • Tabi ki, güvenli int kafe varsa yang çektiğiniz hesabı kafeden açın
  • öle yapacam artık ben sahur yapmaya gidiyorum hocam iyi günler
  • İyi günler hocam, afiyet olsun.
  • quote:

İyi günler hocam, afiyet olsun.

yakın zamanda yang çeken arkdaşınız var mı hiç hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir548

quote:

Var hocam.
  • quote:

quote:

quote:

Var hocam.

ayın kaçında ve hangi siteden bana güzel ayrıntılı bir bilgi yollarsan bunlar ilgili hocam güzel olur

• quote:

quote:

quote:

Var hocam.

hocam site satıcılarına sordum riski var diyor almayacam vazgeçtim ep çekecez artık

• quote:

quote:

quote:

quote:

Var hocam.

hocam site satıcılarına sordum riski var diyor almayacam vazgeçtim ep çekecez artık

Sana kalmış hocam

• Konu KİLİT!!!
  • surekli ep alan biriysen banlamiyolar haci. bi arkadas var surekli m cekiyo. ama surekli de ep aliyo. o kadar m le epi napiyo bi turlu anlamadim ama banlanmadi hic. adamlar yagli musteriyi banlarlar mi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyesssss -- 18 Ağustos 2012; 2:47:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyesssss

surekli ep alan biriysen banlamiyolar haci. bi arkadas var surekli m cekiyo. ama surekli de ep aliyo. o kadar m le epi napiyo bi turlu anlamadim ama banlanmadi hic. adamlar yagli musteriyi banlarlar mi...

yok hocam vazgeçtim ep çekecem. efsun basacam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: reyesssss

surekli ep alan biriysen banlamiyolar haci. bi arkadas var surekli m cekiyo. ama surekli de ep aliyo. o kadar m le epi napiyo bi turlu anlamadim ama banlanmadi hic. adamlar yagli musteriyi banlarlar mi...

yok hocam vazgeçtim ep çekecem. efsun basacam.

hocam bence buyuk zarar edersin. direk item alsan cok daha ucuz olur. arttirmalar gecmiyo adami deli ediyo. ben item cekip sat veya kullan derim. ama arttirmayi ve degistirmeyi zevkine bascam diyosan orasi ayri. onun zevki bi baska. amorum sandigindan cok almistim arttirma ve efsun nesnesi. ordan biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.