Şimdi Ara

Metin2 PİŞMANLIKTIR. (Tecrübe) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamamen haklisin kardeşim katiliyorum sana ben de 6 yil oynadim degisik zamanlar gecti eglendigim de oldu uzuldugum de oldu ben de para yatirdim fazlasiyla ama cogunlukla soyuldum dikkat etmedigim icin o yuzden birakmak zorunda kaldim zaten cok fazla emek harcadim super isler basardim ama iki kere soyuldum ayni carda cok koydu ikincisi biraktim ben de. Dedigim gibi pismanlik gercekten cok kaptirmistim kendimi ben de alismistim baya resmen ruyalarima giriyodu yani yine oynarmisin deseler oynarim tabi ama kendimi kaptirmadan para harcamadan zevk icin stres atmak icin yaparim baska bisi yapmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi oyunun kendisi stres zaten + basarken bile insan tribe giriyo kalp atışları değişiyo

• 2008 yilindan beri belli araliklarla oynuyorum. TR'de oynamayin, zaman harcamaya degmez. Ayrica bu oyun icin para harcayan da enayinin onde gidenidir. Bir tane saglam emek servera baslayin mis gibi oynayin. Kendini kontrol ettigin surece hicbir sorun olmaz bence.

• Senin yorumun :)

• Hocam metin2 bizim jenerasyon üzerinde derin izler bırakan bir oyundu bikere bunu bi kabullenelim. Lakin son zamanlardaki hile hurda ve para ile gelen ustunluk cogumuzu biktirdi bende 6 sene metin2 oynadim artik beni zorlasan oynamam da pvp sini bile ama oynanis bakimindan edekt ve grafik bakimindan hala en iyi mmorpg oyunu bence

• JoyGame grafik olarak daha iyi bence.

• Metin 2 yani Gameforge
    İlimunati oyunudur.
    Evet ayrıca bende bırakamıyorum..
  • Yorum için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: yanlızadam23

Merhabalar.Ben 18 Yaşındayım Adım Mehmet; Metin2'ye 4. Sınıfta arkadaş çevremden dolayı başladım.İlk zamanlarda amatörce oynuyordum ve gün geçtikçe oyunu çözmeye ve çözdükçe daha çok oynama hevesi geliyordu neyse 5. Sınıfta arkadaşlarla oynamaya başladık oynua benim bi servetim gitti 4 bin TL te yagittil param gitti.Artık okula gitmiyordum geceleri ruyalarıma giriyordu ve evimde internette yoktu her gece babamın cebinden para tırtıklamaya başlamıstım.Aldığım paralarla okul saatlerinde okula gidiyorum diye evden çıkıyodum ve cafeye gidiyodum saatlerce bıkmadan çar kasıyodum.Ve ben 8 yıllık bir kullanıcı olarak çıkardığım sonuç bu oyun tamamen ulumunati yi insanların beynine kazımak amaçlı yapılmıstır ayrıntıya girmiyorum araştırmasını kendiniz yaparsanız daha iyi anlarsınız benden açık ve net tavsiye OYNAMAYIN.

+1

• Eyvallah

• kardeş sen bağımlı derken neyi kastediyorsun yani her gün oynamak bağımlılıktır veya arada sırada oynayıp 10 15 saat oynamak ama ben 1 2 günde bir 3 4 saat ama arada aşırıya kaçtığım oluyordu ama oda ayda 1 2 kere buda çok önemli bir şey değil zaten 30 günde 2 gününü hiç uyumadan geçirmek çok önemli bir şey değil bana göre
  • Peki günün 18 saatini metin2 ile geçirmek??

• Sorun oyun da değil ki sen de, ben de yıllarca Metin 2 oynadım. Ama ne okul aksattım ne de ailemden para tırtıklayacak duruma geldim. Sınırlarınızı belirlemeniz ve iradeli olmalısınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Sorun oyun da değil ki sen de, ben de yıllarca Metin 2 oynadım. Ama ne okul aksattım ne de ailemden para tırtıklayacak duruma geldim. Sınırlarınızı belirlemeniz ve iradeli olmalısınız.

Ben de onu anlatmaya çalıştım. Her şey kendini kontrol etmekten geçiyor. Oyuna esir olmuş konuyu açan arkadaş.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • illumunati neymiş arkadaş beyne nasıl kazıyor cıkdıgı tarihden berri oynadım 1 yıl oldu bırakalı aklımda illu ile herhangibirşey yok acaba ne kazıdı beynimize bilen varmı soyluyorsunuz madem acıklayın nasıl etkiliyor bizi oyundaki illumunati psikopatmı oluyoruz sapıkmı karakterımızmı değişiyor sembolleremi tapıyoruz noluyor açıklasın biri sıradan eski çağ rpg oyunu işde.
  • Senin bilinç altlna işliyor.. Farkında değilsin ve yazımdada olduğuvgivi arâştırmanı kendin yaparsan daha iyi anlarsın

• Pismanlik

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter M.

Arkadaş hesap almıştı bana bendd ertesi gün kassın diye birine verdim ban yedirdi kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır

you rock :D

• Kendine dur demeyi bilmelisin

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.