Şimdi Ara

METİN2 OYUNCU KULÜBÜ l 45 KİŞİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
0
Favori
35.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ByEnJoy

Bu s0hbet sitesine nasıl qiRcez ? ..

METİN2 OYUNCU KULÜBÜ l 45 KİŞİ

Forumun chat sayfasıdır burada online gm bulabilirsiniz çoğu zaman afk oluyorlar
  • Yan charı 29'dan 31 yapmam gerekiyordu şamanımı kasmam için 1 saatte 2 kdp düştü
  • Ben REsimdeqi Gibi board.metin2.org Sitesine Girdim Ama Orada Chat Sayfası YOk Nereden Bulabilirim . ?
  • quote:

Ben REsimdeqi Gibi board.metin2.org Sitesine Girdim Ama Orada Chat Sayfası YOk Nereden Bulabilirim . ?

Resime umarım iyi bakmışsındır yoksa forumun adresini bende verirdim sağ üst tarafta İRC var hatta belli olsun diye altına 2 çizgi çektim yahu görmedinmi
  • quote:

Ben REsimdeqi Gibi board.metin2.org Sitesine Girdim Ama Orada Chat Sayfası YOk Nereden Bulabilirim . ?

Türkçe konuşursan yardım edebilirim ...
  • ViCt0R sen yüksek lwl olduundan sana sormak istedim.Yahu sen nerde para kasıosun herkezde bol bol m var ben anlamadım bu işi
  • 1)Ticaret çok kolaydır oyunda kalma süreni biraz artırırsan ülke ülke dolaşarak belirli bir sermayeyle bütün pazarları tek tek dolaşıp ezik birinin ucuza sattığı bir itemi alarak piyasasında satarsan para kazanabilirsin ucuz al pahalıya sat taktiği(aralarında en iyisi)
    2)Zindan2 de örümcek yılanlar akrepler keserek düşürdüğün itemleri elin dolunca yere atmak yerine 40+ bir hesap bulup hem kendi hesabına hemde bu hesaba lonca kurarak savaş açarsın böylece hem itemleri aktarır satıp para kazanırsın hemde zindandan çıkmassın potuda 40+ char verir
    3)Dönüşüm kitabı okuyarak en az master yapıncaki siz granda kadar yapın bir shamanla birazda kritikle patron kesip sandık satabilirsin
    daha yazsam uzar gider en kullanışlıları bunlar

• quote:

Orjinalden alıntı: leaderknight

ViCt0R sen yüksek lwl olduundan sana sormak istedim.Yahu sen nerde para kasıosun herkezde bol bol m var ben anlamadım bu işi

Victora sormuşsun ama bende cevap vermek istiyorum

Eğer 50 level civarıysan so'da çok item düşüyor çokda para düşüyor

Çıkan itemleri markete satarsan en az 1 saatte 300k yaparsın

• Tabiki arkadaşlar lütfen sadece benden birşey öğrenmek veya yardım almak için mesajlarınızda özellikle ismimin geçmesini istemiyorum çünkü sonuçta bende bir oyuncuyum bilmediğim bazı şeyler olabilir yada başkaları benden daha çok biliyor olabilir umarım onlarda yardım amaçlı cevaplar verirler
  • Beyler gülmeyin ama so noluyo ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hkn_01

Beyler gülmeyin ama so noluyo ?

Siyah ork bir çeşit mob vadide bulunur kendileri
  • zindan 2 de bilgi verdiin için saolben 55 lwlde çıktım 60 olmadan item düşmedii için geri indim
  • basma yöntemimi var ya herkezin elinde +8 dolu +9 dolu fln var
  • ekleyin hocam ;)

@laederknight

harbiden ya bizim serverda (Agemennon) özellikle amma +9 kullanan adam var
  • Millet ticaret yapıyor 1000 savaşçıdan itemler çıkartıyor yarı insan kılıcı 66 zırhı v.b ve kutsamayla deniyor 9 olana kadar bizde kesmeye gitmiştik ama dönüşümlerle felan ki millet normal kesiyo çıkmadı sonra öldük
  • bana şu ana kadar 2 tane kutsama düştü o adamlara kaç tane kutsama düşüoki
  • quote:

bana şu ana kadar 2 tane kutsama düştü o adamlara kaç tane kutsama düşüoki

Düşmüyor satın alıyorlar ucuzdan

edit : ..FaTaLiTy.. ekledim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaraxxus -- 19 Nisan 2009; 21:33:24 >
  • peki binsavaşçı ne oluyo metin2 nin formunda herkez binsavaşçı dior anlamadım
  • quote:

peki binsavaşçı ne oluyo metin2 nin formunda herkez binsavaşçı dior anlamadım

binsavaşçı ya çölden snakefield den gidilir yani zindanın yanındaki girişten orda lanetliler olacak fakat iyice bir araştırırsanız orası çöle çıkar ve snakefileld 2 de binsavaşçı bulunur peki nedir ne değildir bu eleman içinden en basit olarak 66 zırhı çıkıyor daha başka ben bir videoda yarı insan kılıcı çıktığını görmüştüm işte böyle burdan item kasıyorlar kesmesi kolay değildir

• 76'Lık bi sura arkadaşım bin savaşçı dönüşmeden kesebiliyo
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.