Şimdi Ara

metin2 oynanır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
7.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2-3 yıl önce metin2.sg'ye başlamıştım forumdaki bir arkadaşa söyledim konuyu açtı toplaştık falan ama ben o sunucuyu bırakalı uzun süre oldu. tekrar başlamak istiyorum lakin türkçe olmasını istemiyorum sg sunusunda hile yapabiliyordum onu da istemiyorum

http://us.metin2.gameforge.com/?kid=5-02045-02014-1105-12012136
    http://en.metin2.gameforge.com/?kid=5-02007-02014-1105-12012120

hangisini oynayayım? ona göre indireceğim.

• artik sg de hile yapamazsin dostum , uzerine cok titriyolar hilenin , sg ye gel istersen :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..samochu..

artik sg de hile yapamazsin dostum , uzerine cok titriyolar hilenin , sg ye gel istersen :)

hocam 56 level 36 ortalamalı falan dolunaylı hesabım vardı bir de 35 level savaşçı farm charım onların hepsi gitti şimdi başlasam mı bilmiyorum çok emek harcamıştım onlar için yeni başlasam savaşçı açarım 35 levelde bırakıp bol bol metin keserim diyeceğim de kdp dolu falan alamayacağım benim metinimi çalacaklar.

ne yapsam çok kararsızım oynamak da istiyorum.

• Bu zamandan sonra mt2 oynuyanlar parası olan oynar eskısı gibi değil oyun itemler cok ve pahalı
  • hocam slot calmak artik ban sebebi :) 26 avg +0 kdp benden hediye olur sana +9 basar kullanirsin :)

• JamiRyooo60 kullanıcısına yanıt
    tr de durum oyle kardesim ama sg de emek verirsen en guclu car bile olabilirsin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ..samochu..

tr de durum oyle kardesim ama sg de emek verirsen en guclu car bile olabilirsin :)

haklı olabılır ama ben bu oyuna cok emek verdım dunyanın ıtemı elıme gecti naptılar yenı ıtemler cıkardılar bızım ıtemlerın degerı dusuyor oyun zamanla değişiyor ve her zaman piyasaya uymaya calısıyor ve emek harcıyoruz bu emek belırlı bir gun sonra emegımız bosa gidiyor. yenılıkler her zaman ınsanı zarara sokuyor.
  • JamiRyooo60 kullanıcısına yanıt
    o konudada firmalari cok elestirmemek lazim oyuncular yenilik yapmasa oyun monotonlasti elestirileri aliyolar , yenilik yapincada tum dengeler bozuldu diyorlar

• Arkadaşlar bende sg serverine yeni başladım oynayan varsa grup olalım lonca falan kuralım :)
  • Geçti güzelliği :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garip hâlâ metin2 :) küstürdün beni 1 yıl önce oyuna gmmmmmm

• o eski tadı kalmadı artık
  • Kardeş metin2 tr saruhan serveri hala iyi şuan itemlerin fiyatları da çok ucuz yani ben 1 hafta once basladım şuan hesabım 33 level +9 aslan plaka 1.5 k hpli 10 kılılç 10 yelpaze sav +9 dolu 27 ort 20 ork savı var yavaş yavaş içleride diziyorum yani saruhana başlarsan biyerlere gelebilirsin para yatırmadan oyuna bol şans sana :)) ...
  • Metin2 kesinlikle oynanmaz daha ya para yatırcan yada gurubun olcak yani para yatırmassan ne kasılırsın nede zevk alırsın gurupun yada paran olcak 2008dede böyleydi şimdide böyle boşver yani oynama
  • Ben de metin2'yi özlemiyorum degil, ama eski hesapları sattık şimdi 0dan başlamak çok zor geliyor
  • Para yatırmayı düşünüyorsan oynama. Tavsiyem Gameforge'un sunuculardan uzak durman. Singapur sunucusunda emek harcayarak çok iyi yerlere gelebilirsin
  • Ben UK dayım hocam 8-9 senedir oynuyorum tabi malum kpss dolayısıyla girmiyorum ancak yazın aktif olurum tek server var TR deki gibi on tane server yok ama metin2 yi bitiren yöneticilerin saçma stratejileri bide pvp de biraz pasif kalıyor National point yada rank sistemi gelse daha çok tutulur. Ama ben yinede seviyorum metin2 nin verdiği hazzı başka oyun vermiyor nedense :)
  • Suan en iyi SW Metin2 FR sadece sehirler ve vadi dolu.Geri kalan yerler sizin :)

• Sg dedğiniz yer singapur serveri heralde peki şimdi başlasam hangi sunucu daha iyi tr ye gelinir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Walter White

Sg dedğiniz yer singapur serveri heralde peki şimdi başlasam hangi sunucu daha iyi tr ye gelinir mi

bende bu aralar başlamayı düşünüyüorum lakin tr çoluk çocuk diyolar bilmiyorum sg daha iiymiş herhalde hem ingilizceye katkısı olur :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.