Şimdi Ara

METİN2 MERAK ETTİKLERİNİZ, SORMAK İSTEDİKLERİNİZ GELİN BUYRUN SORUN :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
16.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle merhaba Metin2 TR - PVP HALKI Metin2 ile ilgili merak ettikleriniz, aklınıza takılan vs vs vs her ne varsa 7 yıllık oyun tecrübem ile bilidiğim kadarıyla yardım etmeye çalışırım. Sormak istediklerini hem sohbet ortamı gibi olsun diye hemde merak ettiklerinze bir cevap bulmak için aşağıda sorabilirsiniz yada mesaj atabilirsiniz iyi forumlar. Soru soran arkadaşlar Server Nick Belirterek sorarlarsa daha güzel bir ortam olabilir
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

Mesaj olarak Server nick Lv karakter belirttiğiniz zaman buraya yazacağım en altta olacak şekilde daha güzel bir ortam olabilir, sohbet olur. Server ne nick arttıkça belirli bir sıra haline getireceğim. Oyundan ulaşmak isteyen arkadaşlarımız için daha çabuk ve kolay olur.

Herkese hayırlı günler, iyi forumlar :)

________________________________________________________________________________________________________________________________

Fotolarda az biraz inanmayan olursa diye çarımı göstermek istedim :) LoL çarı ile takas olur detaylı görüşme için mesaj atın :)
     METİN2 MERAK ETTİKLERİNİZ, SORMAK İSTEDİKLERİNİZ GELİN BUYRUN SORUN :) METİN2 MERAK ETTİKLERİNİZ, SORMAK İSTEDİKLERİNİZ GELİN BUYRUN SORUN :) METİN2 MERAK ETTİKLERİNİZ, SORMAK İSTEDİKLERİNİZ GELİN BUYRUN SORUN :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banny333 -- 23 Ağustos 2015; 10:26:20 >

• Kardeşim bu emek pvp oynayanlar nasıl bu kadar kısa sürede itemlerini diziyorlar? ne yapıyorlar? ne düşürüyorlar? ne satıyorlar? ne kesiyorlar ? ayrıntılı anlatır mısın
  • Bazı pvplerde bug yapıp 1 odada 3-4 tane ejderha çıkartıyorlar nasıl oluyor ?
  • PhiLum P kullanıcısına yanıt
    Merhaba kardeşim. Bilgisayarımda sıkıntı olduğu için taslağı göndermek zorunda kaldım burda daha ayrıntılı bir şekilde anlattım :) o benimde başıma çok geliyordu eski pcmde oynarken (32 MB ekran kartı) :D

Öncelikle bu arkadaşların çoğu yeni bir sistem olan (2 3 yıllık) RC denen programı kullanıyorlar. 15 20 kişi birbirine yardım ediyor ejderdir catacombdur çok zor pvplerde kuledir vs vs vs birbirlerine eğer sağlam rc ise yardım edip bir anda parlıyorlar. Hemen bir RCye girmeniz ŞİDDETLE TAVSİYE KENDİ AÇINIZDAN

Eğer bu oyuncular gibi olmak istiyorsan düşük lvlerde benimde kullandığım bir taktiktir. ama oynadığın svyi bilmelisin. Başlangıç seviyedeki itemlermi para ediyor (örnek olarak 1.köy vadi 2.köy çöl (kule 4.kata kadar)bkdır + basmadır itemlerdir eğer düşüyorsa 40 lv metinlerden söylemekte fayda var ben çoğu serverde ruh taşı düşürüyorum 40 45 50 lv metinleri kes ) başlangıç olarak 30Lv e BEDENSEL bir savaşçı kasın. (sura işi boştur bedensele göre yavaştır keşişle bile ejderha tanrıları ile nasıl metin kırdığını 1.5k hasar delici ile 3k hasar vurabileceğimizi biliyoruz.) buralarda 2 bilemediniz 3 günde 2 3 saat günlük metin keserek item yapabilirsiniz.
    (İtem dediğimde öyle düşük mevlalardakiler değil. )
    Serverin durumuna göre +9 abonz +9 muho +9 çelik +9 cennet kolye +9 anka ayakkabı +9 cennet bilezik 61lv kalkanları 60 Kask düzebilirsiniz kask eksik olabilir. İtem alırken size bir tavsiye daha ilk önce defans verenleri alıp basmaya başlayın ilk önce KALKAN sonra ZIRH sonra KASK ilk önce bunları +9layın. Başlangıçta muho lazım olmayacak. Bir püf nokta daha çoğu pvpde biraz uğraşla +9 yapabilirsiniz +9 item almak yerine basmak daha karlı olabilir bazen bunu 1 2 item basar sonra alacağınız itemin +0 fiyatı, +basma fiyatları (bazı pvplerde npc oluyor ama bazılarında olmuyor + basmalar paranız çok yoksa kazıktır 5 dka uğraşıp düşürebileceğiniz ba +9 zor geçiyorsa 5 efsun taş yoksa Taş fiyatlarına göre değerlendirin acele etmeyin zamanınız varsa bekleyin. piyasayı öğrenin. daha lvlim düşük ne yapacam demeyin sakin olun yavaş yavaş yapacaksınız item. Hemen bkları ruh taşlarını satmayın. Pazarları inceleyin gezin Fiyatların 1 tık üstüne koyun
    Alın bir KEŞİŞ :
    KILIÇ
    ÇİFTEL (+4 hız taşı ekleyin) Kolye, ayakkabı, bu efsunlarda.
    HP diğer efsunlara takılmayın bu lvlerde kritk gelirse iyi olur.

KÜPE : ABONZA kasmayın kendinizi hiç 3 gün metin kesince abonzu rahat bulacaksınız yine YARI ÇİFTEL KILIÇ (ok getirebilirsiniz ama takılmayın)

KASK : YARI yan efsunlar istediğinizi getirin şimşek rüzgar hariç

Bilezik : HP YARI (delici getirirseniz iyi olur fazla kasmayın diğer efsunlara kendinizi)

KALKAN : GÜÇ / sersem / BLOK / YARI

Ve son olarak silah :) bu lvlerde daha çok dolunay kullanan göreceksiniz çift el kullanan pek olmaz. Siz çiftel kullanacaksınız bu efsunlar çok kolay gelir ama ort biraz zorlar ilk önce bunları basın sonra en az ( 50 ORT ! ) getirin Canavar Kritik değil burda püf nokta SAVAŞÇI VE SURA taşları basacaksınız :) 50 ort ve taş ile birlikte direk 1k 1.5k düzünüz olacak ve deli gibi hem metin hemde adamları keseceksiniz. Çünkü çoğu düşük lvler diye çiftel sav yapmaz taş basmaz deneyin farkı göreceksiniz :) Neden ninja değil bıçak sav değil ? bu lvlde Ya sura ya savaşçı görürsünüz ninjalar dolaşmaz zor olur uğraşmaz :)

Size 7 gün süre veriyorum 7 gün içerisinde Skilleriniz PLERSİNİZ çok çok rahat ve üstte yazdığım itemleri çok rahat yapabilirsiniz. Unutmayın bu bir vslik sv değildir EMEK svdir emek svde 7 gün çok çok çok kısa bir süredir. yeni başlayanlar için. Ve ticaret yapın düşük fiyata bulduklarınızı tereddütsüz çekin TEREDDÜTSÜZ diyorum çünkü metin2de çakal olan kazanır bir bakmışsınız sizden önce biri çekivermiş itemi siz öyle bakakalmışsınız. Eğer kar edeceğiniz veya karlı işinize çok yarayacak bir item bulduysanız fiyatı daha düşürmeye çalışmayın bir an önce almaya bakın çünkü çok çabuk fikir değiştirebilenler var fiyatı az da olsa düşürmeye çalışabilirsiniz çokta ısrar etmeyin sana satmam diyenlerde var. İnsanlarla uğraşmak zordur :) Karşıdaki kişiye aynı itemi daha geçenlerde bukadar fiyata gördüm, çıkacağım, acele et, işim var vs vs laflar benimde sevmediğim zorlama gibi laflar yüzünden ticaretten vazgeçebilirler veya fiyatı düşürebilirler bu laflar biraz şans işidir.

Bu çoğu serverde olduğu gibi 40 45 50 lv metinlerde ruh taşı düşen pvplerde kolay item yapma yöntemidir. sadece gezip metin kırar bk ruh taşı düşürürsünüz + basma düşürürsünüz. Bunu zaten yapmanız gerekiyor bunu yapmazsanız çar adına birşey yapamazsınız. Bazıları daha skil plemeden çelik gibi üst seviye itemleri yapmadan 70 oluyor ben gidiyorum 30 lvlde kesiyorum :D 50 lvl adam geliyor kesiyor ne anladım öyle çardan. Bu verdiğim taktik çoğu serverde işe yarar çoğumuzunda bildiği bir taktiktir.

Diğer yazımda Orta seviye veya orta yüksek seviye item, para yapma yollarını anlatacağım. Yüksek lvlerde pek bir ayrıntı yoktur öyle inceliği falan çünkü artık belirli bir lvle gelmiş vsye hazır yüksek lvlerle karşılaşacak zorlayacaktır o yüzden baştan item yapmanız sizi onların önüne kat be kat geçirecektir. ve şunuda unutmayın emek svlerde herkes item yapma peşindedir siz item yapıyorsanız hepsi item yapıyor o yüzden ayağınızı sağlam basın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banny333 -- 13 Ağustos 2015; 13:47:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: banny333

Merhaba kardeşim. Bilgisayarımda sıkıntı olduğu için taslağı göndermek zorunda kaldım burda daha ayrıntılı bir şekilde anlattım :) o benimde başıma çok geliyordu eski pcmde oynarken (32 MB ekran kartı) :D

Öncelikle bu arkadaşların çoğu yeni bir sistem olan (2 3 yıllık) RC denen programı kullanıyorlar. 15 20 kişi birbirine yardım ediyor ejderdir catacombdur çok zor pvplerde kuledir vs vs vs birbirlerine eğer sağlam rc ise yardım edip bir anda parlıyorlar. Hemen bir RCye girmeniz ŞİDDETLE TAVSİYE KENDİ AÇINIZDAN

Eğer bu oyuncular gibi olmak istiyorsan düşük lvlerde benimde kullandığım bir taktiktir. ama oynadığın svyi bilmelisin. Başlangıç seviyedeki itemlermi para ediyor (örnek olarak 1.köy vadi 2.köy çöl (kule 4.kata kadar)bkdır + basmadır itemlerdir eğer düşüyorsa 40 lv metinlerden söylemekte fayda var ben çoğu serverde ruh taşı düşürüyorum 40 45 50 lv metinleri kes ) başlangıç olarak 30Lv e BEDENSEL bir savaşçı kasın. (sura işi boştur bedensele göre yavaştır keşişle bile ejderha tanrıları ile nasıl metin kırdığını 1.5k hasar delici ile 3k hasar vurabileceğimizi biliyoruz.) buralarda 2 bilemediniz 3 günde 2 3 saat günlük metin keserek item yapabilirsiniz.
    (İtem dediğimde öyle düşük mevlalardakiler değil. )
    Serverin durumuna göre +9 abonz +9 muho +9 çelik +9 cennet kolye +9 anka ayakkabı +9 cennet bilezik 61lv kalkanları 60 Kask düzebilirsiniz kask eksik olabilir. İtem alırken size bir tavsiye daha ilk önce defans verenleri alıp basmaya başlayın ilk önce KALKAN sonra ZIRH sonra KASK ilk önce bunları +9layın. Başlangıçta muho lazım olmayacak. Bir püf nokta daha çoğu pvpde biraz uğraşla +9 yapabilirsiniz +9 item almak yerine basmak daha karlı olabilir bazen bunu 1 2 item basar sonra alacağınız itemin +0 fiyatı, +basma fiyatları (bazı pvplerde npc oluyor ama bazılarında olmuyor + basmalar paranız çok yoksa kazıktır 5 dka uğraşıp düşürebileceğiniz ba +9 zor geçiyorsa 5 efsun taş yoksa Taş fiyatlarına göre değerlendirin acele etmeyin zamanınız varsa bekleyin. piyasayı öğrenin. daha lvlim düşük ne yapacam demeyin sakin olun yavaş yavaş yapacaksınız item. Hemen bkları ruh taşlarını satmayın. Pazarları inceleyin gezin Fiyatların 1 tık üstüne koyun
    Alın bir KEŞİŞ :
    KILIÇ
    ÇİFTEL (+4 hız taşı ekleyin) Kolye, ayakkabı, bu efsunlarda.
    HP diğer efsunlara takılmayın bu lvlerde kritk gelirse iyi olur.

KÜPE : ABONZA kasmayın kendinizi hiç 3 gün metin kesince abonzu rahat bulacaksınız yine YARI ÇİFTEL KILIÇ (ok getirebilirsiniz ama takılmayın)

KASK : YARI yan efsunlar istediğinizi getirin şimşek rüzgar hariç

Bilezik : HP YARI (delici getirirseniz iyi olur fazla kasmayın diğer efsunlara kendinizi)

KALKAN : GÜÇ / sersem / BLOK / YARI

Ve son olarak silah :) bu lvlerde daha çok dolunay kullanan göreceksiniz çift el kullanan pek olmaz. Siz çiftel kullanacaksınız bu efsunlar çok kolay gelir ama ort biraz zorlar ilk önce bunları basın sonra en az ( 50 ORT ! ) getirin Canavar Kritik değil burda püf nokta SAVAŞÇI VE SURA taşları basacaksınız :) 50 ort ve taş ile birlikte direk 1k 1.5k düzünüz olacak ve deli gibi hem metin hemde adamları keseceksiniz. Çünkü çoğu düşük lvler diye çiftel sav yapmaz taş basmaz deneyin farkı göreceksiniz :) Neden ninja değil bıçak sav değil ? bu lvlde Ya sura ya savaşçı görürsünüz ninjalar dolaşmaz zor olur uğraşmaz :)

Size 7 gün süre veriyorum 7 gün içerisinde Skilleriniz PLERSİNİZ çok çok rahat ve üstte yazdığım itemleri çok rahat yapabilirsiniz. Unutmayın bu bir vslik sv değildir EMEK svdir emek svde 7 gün çok çok çok kısa bir süredir. yeni başlayanlar için. Ve ticaret yapın düşük fiyata bulduklarınızı tereddütsüz çekin TEREDDÜTSÜZ diyorum çünkü metin2de çakal olan kazanır bir bakmışsınız sizden önce biri çekivermiş itemi siz öyle bakakalmışsınız. Eğer kar edeceğiniz veya karlı işinize çok yarayacak bir item bulduysanız fiyatı daha düşürmeye çalışmayın bir an önce almaya bakın çünkü çok çabuk fikir değiştirebilenler var fiyatı az da olsa düşürmeye çalışabilirsiniz çokta ısrar etmeyin sana satmam diyenlerde var. İnsanlarla uğraşmak zordur :) Karşıdaki kişiye aynı itemi daha geçenlerde bukadar fiyata gördüm, çıkacağım, acele et, işim var vs vs laflar benimde sevmediğim zorlama gibi laflar yüzünden ticaretten vazgeçebilirler veya fiyatı düşürebilirler bu laflar biraz şans işidir.

Bu çoğu serverde olduğu gibi 40 45 50 lv metinlerde ruh taşı düşen pvplerde kolay item yapma yöntemidir. sadece gezip metin kırar bk ruh taşı düşürürsünüz + basma düşürürsünüz. Bunu zaten yapmanız gerekiyor bunu yapmazsanız çar adına birşey yapamazsınız. Bazıları daha skil plemeden çelik gibi üst seviye itemleri yapmadan 70 oluyor ben gidiyorum 30 lvlde kesiyorum :D 50 lvl adam geliyor kesiyor ne anladım öyle çardan. Bu verdiğim taktik çoğu serverde işe yarar çoğumuzunda bildiği bir taktiktir.

Diğer yazımda Orta seviye veya orta yüksek seviye item, para yapma yollarını anlatacağım. Yüksek lvlerde pek bir ayrıntı yoktur öyle inceliği falan çünkü artık belirli bir lvle gelmiş vsye hazır yüksek lvlerle karşılaşacak zorlayacaktır o yüzden baştan item yapmanız sizi onların önüne kat be kat geçirecektir. ve şunuda unutmayın emek svlerde herkes item yapma peşindedir siz item yapıyorsanız hepsi item yapıyor o yüzden ayağınızı sağlam basın :)
    hocam uzun süre sonra bende sıkıntıdan metin2 tr başladım mancak kasamıyorum doğru dürüst genelde herkes hile kullanıyor

marmara serverı büyülü silah surayım level im şuan 15

0 dan başladım sence en iyi şekilde nasıl lwl alırım ve para kasarım . hile kullanmayı ve yang almayı düşünmüyorum.

• Merhabalar. Hayırlı günler hocam.

Ben yazdığım süredir metin2 oynuyorum ve belli başlı bir lv lmadan itemsiz yangsiz ksiz potsuz 0 dan hilesiz kasmaya baslamak helede şura için TAM BİR EZİYET. Ben aslamadan bırakın lole geçin derim ama siz illada oynayacağım diyorsanız söylüyorum.

Şura kasmak zordur.Deli gibi pot harcar itemin yok çok yersin şimdi dediğimi yap ve belli başlı bir savaşçı aç m2mod adlı hileyi indir ben 61lvlimde kullandım ban yemedim. Aç o hleyi ve 15e adar kasil birde 7x bulursan 15 olunca veya olamiyorsan düşük lvlde ayilara git onlar eni 18 yapar sonra hilen varsa git piyadelere 30a kadar orda kas yoksa beyaz eminlilere git. Hile varsa bedensel yoksa zihinsel kas beyaz yeminlilerden sonra piyadeler. 30olunca 2.köyde metin kesecejsin +7tırpan yeterli olur. Böylelikle para kasıp +9 besen dolu gümüş 1k hp kolye abonz zırh kask diz sonra suraya geç. Dediğim gibi yap bunlar sacasciya göre anlatttim.

Tekrar tekrsr ısrar ediyorum hile kullanın aksi takdirde oyun oyunluktan çıkıp tamamen bir işkenceye döner o lvlde.

• quote:

Merhabalar. Hayırlı günler hocam.

Ben yazdığım süredir metin2 oynuyorum ve belli başlı bir lv lmadan itemsiz yangsiz ksiz potsuz 0 dan hilesiz kasmaya baslamak helede şura için TAM BİR EZİYET. Ben aslamadan bırakın lole geçin derim ama siz illada oynayacağım diyorsanız söylüyorum.

Şura kasmak zordur.Deli gibi pot harcar itemin yok çok yersin şimdi dediğimi yap ve belli başlı bir savaşçı aç m2mod adlı hileyi indir ben 61lvlimde kullandım ban yemedim. Aç o hleyi ve 15e adar kasil birde 7x bulursan 15 olunca veya olamiyorsan düşük lvlde ayilara git onlar eni 18 yapar sonra hilen varsa git piyadelere 30a kadar orda kas yoksa beyaz eminlilere git. Hile varsa bedensel yoksa zihinsel kas beyaz yeminlilerden sonra piyadeler. 30olunca 2.köyde metin kesecejsin +7tırpan yeterli olur. Böylelikle para kasıp +9 besen dolu gümüş 1k hp kolye abonz zırh kask diz sonra suraya geç. Dediğim gibi yap bunlar sacasciya göre anlatttim.

Tekrar tekrsr ısrar ediyorum hile kullanın aksi takdirde oyun oyunluktan çıkıp tamamen bir işkenceye döner o lvlde.

hocam zaten lolden geçtim zaten

hile işine keylogger korkumdan girmiyorum güvenilir bir yer olduğunu sanmıyorum zaten sura büyülü silah savaşçı açmaya gerek olduğunu sanmıyorum hocam

ancak dediğiniz de doğru 18 lwl ım şuan kapattım sıkıntıdan lwl alamıyorum hilesiz itemsiz

Edit : hocam alıntı yada cevap yazarsanız yazdığınız mesajı daha erken görebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vuvuzela Nurten -- 14 Ağustos 2015; 12:41:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yabancı Karakter

quote:

Merhabalar. Hayırlı günler hocam.

hocam zaten lolden geçtim zaten

hile işine keylogger korkumdan girmiyorum güvenilir bir yer olduğunu sanmıyorum zaten sura büyülü silah savaşçı açmaya gerek olduğunu sanmıyorum hocam

ancak dediğiniz de doğru 18 lwl ım şuan kapattım sıkıntıdan lwl alamıyorum hilesiz itemsiz

Edit : hocam alıntı yada cevap yazarsanız yazdığınız mesajı daha erken görebilirim

öncelikle bırakın lölü metin2 kraldır

bende 2008 den beri oynuyorum arada bıraktığım oldu şu tavsiyeyi vereyim asla hile kullanmayın
    metin kes falan hikaye ben 3-4 ayda 0dan 1-1.2 tlik item yaptım
    yapmanız gereken dişinizi sıkıp 30 levele kasılmak
    30 olunca etp düşürmeye başlayacaksınız (ejderha taşı parçası) bu görevi simyacıdan alıcaksınız sonra gidip 10 tane etp düşürüp yan çara vereceksiniz sonra tekrar düşüreceksiniz böyle böyle günde 100-150 tane yapın ve satın
    bizim serverde 150k ediyor bazı serverlerde 200
    eğer eldiven alabilirseniz günde 250-300 düşürürsünüz sonra itemleri tamamlayıp 35 levele kasın at biyolog skilleri aksatmadan geliştirin ve 35 levlede kalın
    35 level itemleri tamamlamış bir şekilde tapınağa gidin bol slotlu bir yerde etp düşürün

kolay gelsin

• En çok merak ettiğim yaş ortalaması max 12 olan oyunu hala neden oynadığınız
  • quote:

hocam uzun süre sonra bende sıkıntıdan metin2 tr başladım mancak kasamıyorum doğru dürüst genelde herkes hile kullanıyor

0 dan başladım sence en iyi şekilde nasıl lwl alırım ve para kasarım . hile kullanmayı ve yang almayı düşünmüyorum.

Metin2tr de ya parayı basıcan çar - item - yang falan alıcan. Yada hile + günde 10 saat oynuycan yoksa 32 level m1 m2 çardan öteye gidemezsin

• quote:

Orijinalden alıntı: armantoygar9

En çok merak ettiğim yaş ortalaması max 12 olan oyunu hala neden oynadığınız

oyuna saat 5-6 da girip 30 35 level çarla ortalıkta dolanırsan tabikide 12 yaşında veletlerle muhatab olursun gece 9 dan sonra yüksek leveller oyuna daha çok girer sen 30 levelken gidipte 70-80 levellerle sıkı bir dostluğun olamaz anca 12-13 yaşında 1.-2. köyde dolanan veletleri görürsün
  • quote:

Hocam bilgisayarım ağır çöp kaldırdığı bütün oyunları oynadım sanırsam ve hepsinden sıkıldım başka oyun önerin varsa çok makbule geçer
  • quote:

quote:

Hocam bilgisayarım ağır çöp kaldırdığı bütün oyunları oynadım sanırsam ve hepsinden sıkıldım başka oyun önerin varsa çok makbule geçer

Ne bileyim single minecraft prison architect half life hotline miami felan oyna mesela ama diyosan ki ben illa mmorpg oynıcam silkroad knight tavsiye edebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armantoygar9 -- 14 Ağustos 2015; 14:29:09 >
  • quote:

quote:

quote:

Ne bileyim single minecraft prison architect half life hotline miami felan oyna mesela ama diyosan ki ben illa mmorpg oynıcam silkroad knight tavsiye edebilirim

mmorpg istiyorum hocam silkroad da fena lag var knight a para yatırmadan hiç bişey yapamıyorsun en iyisi galiba pvp serverlara başlamak zaten 1,5 ay sonra okul başlıyor sıkıntıdan da kurtulmuş olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vuvuzela Nurten -- 14 Ağustos 2015; 14:33:41 >

• armindotuenabangnabruma A kullanıcısına yanıt
    Merhaba :) hayırlı günler hocam.

Çok doğru yazmışsınız. Benim yazacağımın kabaca cevabı olmuş. 60 70 LV üstü karakterlerle muhabbet edince anlayacaksınız ortamı. Yazacaktım ancak şuanda bulunduğum yerin internetinde bir sıkıntı var ve cevap veremiyorum çok yavaş. Resmi bi kurumdayım zor oluyor. Lütfen kusura bakmayın cevap veremediğim arkadaşlara telefonumdan da olsa en yakın zamanda cevap vereceğim.

İyi forumlar :)
  • kadiryel2 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Hayırlı günler :)

Parayı basıcan çar item yang alıcan. Biryere kadar evet buna katılıyorum çok doğru. Örnek olarak paran varsa kötü ruh kovma alarak Her gün 1 bk veya 1 ruh okuyan arkadaşımızın önüne skil açısından çok öne geçebilirsiniz. Ve bu skil vsyi etkiler kasılmayı etkiler gücü etkiler en basit örneklerinden :) Ama şunu gördüm bu oyunda son 2 veyahut 3 yıldır metin2 oyuncularını düşünmeye başladı. Bunu şu şekilde açıklayabilirim. "ETKİNLİKLER" tek kelime ile :) metin2nin yaptığı etkinlikler sayesinde nesne markette olan eşyaları alabiliryosunuz. ben bırakmadan önce size örnek vermeliyim. ( bunu yazdım ama bilgisayarın interneti yüzünden gönderemedim bütün yazım silindi :/ ) NOEL ETKİNLİĞİ oynayan arkadaşlar bunu bilir ( ilk itemlerimide FUTBOL ETKİNLİĞİ"nden yaptım.) Noel etkinliğinde tam 500 kutu topladım 3 çar 15 karakter ile (ama full hile ile bota bırakıp. Hile açmazsanız Herkes bırakıyor zaten eğer iyi bir kitleye ulaşabilirsek nerde hile açılır, etkinlikler de düşen itemler nasıl daha kolay çıkarılır, hepsini yazmayı düşünüyorum.) ve en az 30 ARTTIRMA 30 DEĞİŞTİRME 45 RUH taşı 50 den fazla yaşam meyvesi o bu KUTSAMA KÜRESİ 1 envanter KUTSAMA ZEN vs vs vs birsürü çok değerli itemler çıkardım. Yaklaşık 1 ayda 1 1.5Tlik bir item yaptım. Bu benim gibi 90 100 LV çarı olmayan belli başlı bir loncası kitlesi olmayan tek başına yapan birisi için yüksek mevlalar.

Kısa kesmek gerekirse böyle etkinlikleri kaçırmazsanız iddia ediyorum 2 yıl içerisinde full 5 efsun 15 kılıç çiftel hpli 10 yarılı el kask yaparsınız.
    Hile ile günde 10 saat oynayacan yoksa 32 lv m1 m2 çardan öteye gidemezsin. Aynen öyle kesinlikle katıldığım noktalar burdada var. Hile doğru ama 10 saat kadar bir süre fazla 3 - 5 saat yeterlidir. Bana diyeceksiniz sen okadar süre oynamadın mı ? ben 12 13 15 saat vs atıp metin kestiğimi hatırlarım sorarmısınız pişmanmısın diye evet pişmanım ona verdiğim zamanı dışarıda geçirip 1 2 kızla kahve içip daha fazla arkadaş edinseydim bana 5 10 kat yararı olacaktı. Ama küçüklük alı işte şimdi GM yapsana yine 2 veya en fazla 3 saatten fazla oynamam.

Benim bu konuyu açmam yinede oynayan arkadaşlar için bir yararım bir katkım olsun. Ama tekrar tekrar söylüyorum. METİN2de hilesiz oynamayın yok kul hakkı yok öyle yok böyle geç bunları kardeşim sen kimi yiyiyorsun. Hileye laf bulacaksan git oynama yani metin2 metin2nin tadı tuzudur hile. Bu metin2ye harcadığınız süreyi dışarıda harcamanız hakkındada yazı yazacağım sırf bunun için soracak bir arkadaş bekliyorum sorsun diye.

LoL gibi 1 maçi 40dka ortalama süren bir oyun oynayın mmo 2 3 oyun atın zevkinizi giderirsiniz ama metin2 çok başında durmanız gereken bir oyun eğer paranız yoksa zamnınızı boşa harcamayın.

TEKRAR Herkese hayırlı günler, iyi forumlar :)

• quote:

M çekmeden dizmen çok zor
  • Merhaba Metin2 oynamak isteyen ama zorluklarla cebeleşen arkadaşım sende bir gün yüksek level olacaksin :)

LoLden geçtiyseniz tahminimce çoğu arkadaşımızda ve bendede olan sorunu yaşadınız. :) oyun yeni olduğu için karşınıza gelen karakteri bilmiyorsunuz nerde oynamanız gerektiğini bilmiyorsunuz, çıkmanız gereken itemleri tahmin edemiyorsunuz ve kısacası bilmiyorsunuz. Öğrenmeniz için arkadaş çevresi, sizin oyuna olan ilginiz, hepsini etkiler. Eğer bu yüzdense googleden araştırabilirsiniz korkmayın google size "SEN BUNU BİLMİYORSUN, NASIL BİLEMEZSİN" gibi şeyler demyecek size psikolojik bir çöküş yaşatmayacak. Geçmiştende sildiğiniz zaman kimse göremez rahatça araştırın istediğinizi. Sizin ve Google ablamızın arasında birşey :) Yazın googleye LOL nedir nasıl oynanır hangi itemler hangi karakterlet içindir mapleri tanıyın unutmayın sormamak değil bilmemek ayıptır ve öğrenince zevkini alacağınıza eminim.

Büyülü suranın gücü başlarda pek yoktur ilerleyen zamanlarda gücünü keşfedersiniz. örnek olarak başlangıç 35 lvl atın üstünde 1 gölge veya ruh metni keserken gibi. Ama siz şimdi 20 25 lvlde elinizde +6 geniş üstünüde +6 18 lv zırh zaten spye verdiniz hp yok onları geçtim potta yok nasıl kasılacaksınız ? kasılamayacaksınız işte bu yüzden savaşçı açın dedim savaşçı zihinsel açın uzun sürecek slotları kesmeniz ama başlangıçı 30 lvle kadar biraz sabredin gücünü görürsünüz anlarsınız. Beni dinleyin siz açın savaşçı ilk önce bi kasın +9 dolu +9 kaplan yapınca düzünüz az ortalama ile 400 kıskançlık vursun görün gücünü bi sonrası size kalmış :)

Birazda olsa tecrübem var biliyorum ama bi savaşçı ile o başlangıcı yapın sonra sura kasın.

Tekrar hayırlı günler iyi forumlar :)

• ProHookBlitz P kullanıcısına yanıt

Evet arkadaşım sende çok doğru söylüyorsun :) Senin dediğinede biryere kadar katılıyorum. (Maşallah forumda herkes bilgi sahibi boş konuşan yok şuana kadar güzel bir ortam olacağını seziyor gibiyim :) ) Eğer başlangıçtan 0 dan kasmak istiyorsan ve büyülü sura için hilede kullanmak istemiyorsan; çekersin 100m +9 30 ort bir dolu +9 Kötü şans zırhı 1k 1.5k hpli aykkabı kolye +9 beşgen +9 gümüş +9 alaycı +9 abonz bakarsın keyfine demedi deme :) Serverin piyasasısına göre hepsini alamayabilirisiniz ama yukardada bahsettiğim gibi eğer zamanınız varsa bütün bayrakları gezip en ucuzunu bulup az biraz pazarlık ile hepsini dizebilirsiniz. Bunun yerine sağlam bir etkinlik bekleyebilirsiniz.

Param yok diyorsanız bu m çekmek işini unutun ve m2mod gibi bir hile bulun :) bu hilede keylogger yok ve çok güzel bir hiledir. TAVSİYE EDERİM KENDİM kullandım yani 4 5 efsunlu 16 becli dolu sersem şahin vs yukardada bahsettiğim arttırma değiştirme vs var 0 itemim alındı :) hile ilede 1 ayda bu itemleri günlük 2 3 saat oynama ile yapabilirsiniz. Bunlar başlangıçtır başlangıcı ilerletmek hedefi yüksek tutmak size kalmıştır. Ve her lvlde vs keyfi başkadır zevkini çıkarın :)

Hayırlı günler, iyi forumlar :)

• quote:

Evet arkadaşım sende çok doğru söylüyorsun :) Senin dediğinede biryere kadar katılıyorum. (Maşallah forumda herkes bilgi sahibi boş konuşan yok şuana kadar güzel bir ortam olacağını seziyor gibiyim :) ) Eğer başlangıçtan 0 dan kasmak istiyorsan ve büyülü sura için hilede kullanmak istemiyorsan; çekersin 100m +9 30 ort bir dolu +9 Kötü şans zırhı 1k 1.5k hpli aykkabı kolye +9 beşgen +9 gümüş +9 alaycı +9 abonz bakarsın keyfine demedi deme :) Serverin piyasasısına göre hepsini alamayabilirisiniz ama yukardada bahsettiğim gibi eğer zamanınız varsa bütün bayrakları gezip en ucuzunu bulup az biraz pazarlık ile hepsini dizebilirsiniz. Bunun yerine sağlam bir etkinlik bekleyebilirsiniz.

Param yok diyorsanız bu m çekmek işini unutun ve m2mod gibi bir hile bulun :) bu hilede keylogger yok ve çok güzel bir hiledir. TAVSİYE EDERİM KENDİM kullandım yani 4 5 efsunlu 16 becli dolu sersem şahin vs yukardada bahsettiğim arttırma değiştirme vs var 0 itemim alındı :) hile ilede 1 ayda bu itemleri günlük 2 3 saat oynama ile yapabilirsiniz. Bunlar başlangıçtır başlangıcı ilerletmek hedefi yüksek tutmak size kalmıştır. Ve her lvlde vs keyfi başkadır zevkini çıkarın :)

Hayırlı günler, iyi forumlar :)

Hocam millete hile önermeseniz çok iyi olur zaten hileden geçilmeyen bir oyun bıraktığımda heryer hile kaynıyordu

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.