Şimdi Ara

Metin2 Global Ana Konu - Yeni Server Zaria (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
8.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ShoyoHinata

quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

quote:

quote:

Oynayan kaldı mı başladım bende

Evet oynuyoruz.

İlk mesajı güncelledim. Daha faydalı bir hale geldi. Duruma göre biraz daha zenginleştirebilirim.

35 farmı ile +9 item yaptıktan sonra şeytan kulesi mantıklı mı yoksa başka seçeneklere mi yöneliyim?

Çok charla yaparsan olabilir fakat bisürü yöntem var. İlk mesaja ekledim disturbün rehberini. O şeyleri farmlayabilirsin.

2.köyde metin kesmek çoğundan kazançlı ama örümcek zindanı 3.kat olabilir belki

Örümcek iş yapmaz. 2. köyde yu-whana git. Orda da farmlayabileceğin bazı şeyler göreceksin. Fiyatlar hızlı değişiyor. Duruma göre en karlı farmı bulmaya çalış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 30 Ocak 2018; 0:43:18 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Evet oynuyoruz.

İlk mesajı güncelledim. Daha faydalı bir hale geldi. Duruma göre biraz daha zenginleştirebilirim.

35 farmı ile +9 item yaptıktan sonra şeytan kulesi mantıklı mı yoksa başka seçeneklere mi yöneliyim?

Çok charla yaparsan olabilir fakat bisürü yöntem var. İlk mesaja ekledim disturbün rehberini. O şeyleri farmlayabilirsin.

Örümcek iş yapmaz. 2. köyde yu-whana git. Orda da farmlayabileceğin bazı şeyler göreceksin. Fiyatlar hızlı değişiyor. Duruma göre en karlı farmı bulmaya çalış.

Hocam sıkıntı surda ben 35 farmini bitirdim itemleri +9 dizdim 61 falan olsam nerde farm yapabilirim onu ariyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Piyasalar çok hızlı değişiyor sürekli + basma itemlerinin fiyatlarını kontrol ederek farmlaya bilirsin 90 metinlerinden kan taşı farmlaya bilirsin onun dışında 61 lvl farmlarını düşünüyorumda çok kar ettiricek birşey yok tavsiyem carı direk 75+ kasman meleğin mağrasından çıkan demir sandıklardan ve bir sürü efsun nesnesi çıkıyor onlardan iyi para kasabilirsin ordaki khron bosundan iyi para gelir ama onun içinde itemlerinin hepsini tamamlaman lazım büyülü silah değilsen savaşçıysan tavsiyem karanlık direnci veren itemleri tamamlamadan 75 lvle kasma
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Evet oynuyoruz.

Hocam sıkıntı surda ben 35 farmini bitirdim itemleri +9 dizdim 61 falan olsam nerde farm yapabilirim onu ariyorum

Aynen disturbun dediği gibi. En karlı şekilde kas levela takılma. Biolog , skilleri hallet o arada. Alman gerekenleri al ufak ufak. Loli falan alabilirsin çok paran olursa. Yüzük bile alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: DistuRbedx

Piyasalar çok hızlı değişiyor sürekli + basma itemlerinin fiyatlarını kontrol ederek farmlaya bilirsin 90 metinlerinden kan taşı farmlaya bilirsin onun dışında 61 lvl farmlarını düşünüyorumda çok kar ettiricek birşey yok tavsiyem carı direk 75+ kasman meleğin mağrasından çıkan demir sandıklardan ve bir sürü efsun nesnesi çıkıyor onlardan iyi para kasabilirsin ordaki khron bosundan iyi para gelir ama onun içinde itemlerinin hepsini tamamlaman lazım büyülü silah değilsen savaşçıysan tavsiyem karanlık direnci veren itemleri tamamlamadan 75 lvle kasma

Anladım yardımınız için sağ olun. Son bir sorum var korsan körfezi iyi değil mi 55-61 için?

@Alpkhanate teşekkürler bu arada.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DistuRbedx

Piyasalar çok hızlı değişiyor sürekli + basma itemlerinin fiyatlarını kontrol ederek farmlaya bilirsin 90 metinlerinden kan taşı farmlaya bilirsin onun dışında 61 lvl farmlarını düşünüyorumda çok kar ettiricek birşey yok tavsiyem carı direk 75+ kasman meleğin mağrasından çıkan demir sandıklardan ve bir sürü efsun nesnesi çıkıyor onlardan iyi para kasabilirsin ordaki khron bosundan iyi para gelir ama onun içinde itemlerinin hepsini tamamlaman lazım büyülü silah değilsen savaşçıysan tavsiyem karanlık direnci veren itemleri tamamlamadan 75 lvle kasma

Anladım yardımınız için sağ olun. Son bir sorum var korsan körfezi iyi değil mi 55-61 için?

@Alpkhanate teşekkürler bu arada.

Rica ederim. Korsan devamlı yok nadiren açılıyor. 55 üstü herkes girebiliyor.

• İlk mesajın güncellenmesi iyi olmuş beğendim elinize sağlık.
    Eğer bilgisayarınız yeterliyse ve 3-4-5 hesap aynı anda açabilirseniz madencilik ile gayet güzel paralar kazanabilirsiniz tabibiraz sıkıcı oluyor benim açımdan ben sevmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DienCephelon

İlk mesajın güncellenmesi iyi olmuş beğendim elinize sağlık.
    Eğer bilgisayarınız yeterliyse ve 3-4-5 hesap aynı anda açabilirseniz madencilik ile gayet güzel paralar kazanabilirsiniz tabibiraz sıkıcı oluyor benim açımdan ben sevmiyorum.

Eyvallah. Aynen çoklu hesaptan maden, balıkçılık , kule her zaman karlıdır.

• Serverın en sağlam Almanlarına karşı olan lonca savaşımız

• Konuyu hortlatıyorum ama bu serverın sahipleri başka server kurdu mu yada bu serverın dosyalarıyla benzer server açıldı mı bilgisi olan varsa yazabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dsb37

Konuyu hortlatıyorum ama bu serverın sahipleri başka server kurdu mu yada bu serverın dosyalarıyla benzer server açıldı mı bilgisi olan varsa yazabilir mi ?
    Kurdu aeldra, elonia ama onları da kapattılar. Huylu huyundan vazgeçmiyor malesef.
  • AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    Şu server gibi tad bırakan hiçbir oyun olmadıgı daha :( Bu fileslarla kurulan server olursa burayı bilgilendirirseniz sevinirim hocam :) cevap verdiğiniz için de teşekkürler
  • quote:

Şu server gibi tad bırakan hiçbir oyun olmadıgı daha :( Bu fileslarla kurulan server olursa burayı bilgilendirirseniz sevinirim hocam :) cevap verdiğiniz için de teşekkürler
    Rica ederim ama o filesın aynısıyla kurulmaz. Aeldrayı falan açarkende baya değiştirdiler. Çünkü zaria güzeldi ama herkese göre değildi. Tüm serverlar rubinum stiline benzer şekilde açılıyor.
  • AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    Siz ne oynuyorsunuz hocam suan pvp olarak?
  • quote:

Siz ne oynuyorsunuz hocam suan pvp olarak?
    Origins2 oynuyorum. En yüksek online, hızlı güncelleme, etkinlik burada.
    https://forum.donanimhaber.com/origins2-global-ana-konu-8300-online-son-yillarin-en-kalabalik-pvp-serveri-11-dil-destegi--139085798

İlk serverı 4 senedir, 2. Serverı 10 aydır açık.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.