Şimdi Ara

Metin lys 1 denemesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çözen var mı arkadaşlar önerir misiniz? Endemik çözüyodum da beğenmedim, zorluğu nasıldır? Mezunlar biliyosa dengeye göre kıyaslarsa iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben çözmedim fakat çözen arkadaşlarım orta zor arası geosunun zor olduğu bir deneme dediler. Dengede orta zor olduğuna göre aynı seviyelerde sanırım. Bir de endemiği neden beğenmediniz? Kolay mı zor mu size göre hocam?
  • Endemigi niye begenmedin ben de cok merak ettim unutmadan 15 li endemik dimi

• Geosu insanı kudurtur o derece

• Geoda +25 oynardim. Bu denemede 20 gorsem sevinirim cok saglam geosu

• geo öyle bir geçiriyo ki orta seviye mat bile yanında bebek oyuncağı kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Count of Monte Cristo

Kıyaslayabileceğin bir şey var mı hocam geosunu :D daha çözmedim de

Apotemi ve dereceden zor hocam. Katı cisim soruları falan acayip zor, diğer kısımları derece ayarında.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnkaHukuk

Ben çözmedim fakat çözen arkadaşlarım orta zor arası geosunun zor olduğu bir deneme dediler. Dengede orta zor olduğuna göre aynı seviyelerde sanırım. Bir de endemiği neden beğenmediniz? Kolay mı zor mu size göre hocam?

Sağol hocam az daha araştırayım o zaman

Endemik 15'li var bende. Ya pek sınava yönelik gelmedi sanki, ne ösym'nin o kek sorularından var ne de uzun düşündüren sorularından, garip bi deneme gibi geliyo bana türev integral kısmı zor olmuyo, öteki kısımları zorluyor mesela matematikte, ygs kısmı da dahil. Yani alternatifleri bolken bence çözülecek deneme değil, bi de 15 tane oldum mu çözmesi gelmiyo hiç insanın geometrisi de zor bana kalırsa. Deneme genel olarak ortanın biraz üstü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mormegil7 -- 20 Nisan 2017; 21:51:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Count of Monte Cristo

Çıkmış soruların değişmiş halini barındırıyor, güzel soruları da var, sınav provası denilebilir :) güzeldir.

Geçen gün güzelce inceleme fırsatım oldu. Şuan en hoş gelen gözüme bunlar;

Metin
    Sonuç Derece
    Matematik Kulübü (Zor yazan 10'lu).

bunlara da bakabilirsin ^.^

Hocam sonuç derece şöyle en sonlarda dursun, baya kasıntıdır o

• quote:

Orijinalden alıntı: cityofstars

Karekok iddialisina

Sonuc derece

Endemik

Denge

Palme

Kullanmis biri olarak metin sisirilmis bir balon geldi bana ne yalan soylim. 1 denemesini cozdum henuz gerci

Endemik hangisi 15'li mi, nasıl sence? Bi de hangilerini çözdün endemikte? Hangisini önerirsin acaba metin balonsa?

• Kitapislerse 11 lira su an ve kargo da ücretsiz ben sipariş verdim hocam alacaksan buradan alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: nükleerbaslıklıkız

Kitapislerse 11 lira su an ve kargo da ücretsiz ben sipariş verdim hocam alacaksan buradan alabilirsin

Ah bi karar verebilsem sipariş sıkıntı değil ya gidip işler şubesinden de alabilirim, aynı ya da daha uygun oluyo zaten

• Bende deneme alacam kararsiz kaldim brans denemesi mi alsam karekokun mat ve geosunu yoksa yukarida bahsi gecenlerden birisini mi alsam karar veremedim

• quote:

Endemik gecen sene 5lisini cozdum cok guzeldi. Bunlarin hepsini metin haric gecen sene cozdum.

Palme 5li ogreticiydi. denge efso. Sonuc derece guzel ama gereksiz tabi sinava yakin degil. Karekok iddialisina cok cok guzel ama ben bi denemeiyi 2.5 saat verip cozuyodum, karekok sb cozenlr icin gereksiz ben test kitabi kullanmadigim icin her denemeyi cozuyorum. Metin de fena degil ama oyle cok zor diye karsilastirilan sonuc derece nin yaninda falan mat i hafif kaciyor.

Ben birini almazdim acikcasi. Hepsinden cozmek bence olayin guzelligi. Eger cevrende varsa okuyan alin yayinlari 2 3 kisi belki paylasin cozun. En mantiklisi

Gecen sene metin / mat akademi / sonuc derece falan birini alacaktim . Hocam sonuc derece efsane olmus dedi onu aldim. Gecen sene kullandigim icin bu sene metin aldim. Seneye de mat akademi alirim. Eger paylasacak imkanin hepsini cozecek vaktin se yoksa birini sec, bu kadar takilma bi zor yayin da cozmus olursun.

Derecenin geosu nasıl sence? Ben geçen sene çözüyordum 24-25 falan yapıyordum, şimdi açıp bi baktım gözüm aşırk korktu, çok zor göründü

• quote:

Endemik gecen sene 5lisini cozdum cok guzeldi. Bunlarin hepsini metin haric gecen sene cozdum.

Palme 5li ogreticiydi. denge efso. Sonuc derece guzel ama gereksiz tabi sinava yakin degil. Karekok iddialisina cok cok guzel ama ben bi denemeiyi 2.5 saat verip cozuyodum, karekok sb cozenlr icin gereksiz ben test kitabi kullanmadigim icin her denemeyi cozuyorum. Metin de fena degil ama oyle cok zor diye karsilastirilan sonuc derece nin yaninda falan mat i hafif kaciyor.

Ben birini almazdim acikcasi. Hepsinden cozmek bence olayin guzelligi. Eger cevrende varsa okuyan alin yayinlari 2 3 kisi belki paylasin cozun. En mantiklisi

Gecen sene metin / mat akademi / sonuc derece falan birini alacaktim . Hocam sonuc derece efsane olmus dedi onu aldim. Gecen sene kullandigim icin bu sene metin aldim. Seneye de mat akademi alirim. Eger paylasacak imkanin hepsini cozecek vaktin se yoksa birini sec, bu kadar takilma bi zor yayin da cozmus olursun.

Ya aslında metin hakkında çok tereddütüm yoktu, geçen yıl bu forumdaydım ve bu kadar zorluğunun konuşulduğunu görmedim, çok zor denmiyodu yani. Bu sene kimle konuşsam çok zor deyince anlam veremedim doğal olarak, bi sorayım dedim almadan da.

Yaşıtlar üniversitede, dershaneye de gitmeyince paylaşacak insan yok, bi kız var gerçi de bakalım bi konuşayım

Zor deneme olarak Apotemi çözcem, geçen yıl çok güzeldi baya da zordu bu yıl da öyle olur. Tereddütüm aşırı zor olmasın da bi şeyler katsın diye, yoksa Apotemi çıkınca almayı düşünüyorum dediğim gibi, bi de sonuç derece

• quote:

Oha opeth nasi yapiyodun? 4 5 tane cok zor soru var gerisi kaliteli sorular. Kalitelileri de cozemeyen bir city olarak, sure tutmadan cozunce bile bitiremiyorum ben

Valla ben de anlamadım ki nası yapıyormuşum :D. Ama analitik katı cisimden kaçırmamak gerekiyor bu denemede. O kısımlar kolay gibi. Ama üçgenler ve dörtgenlerde cidden sıkıntılı sorular var. Ama bana kalırsa metin geo çok daha zor dereceden. Metinin ilk bölümler dereceyle aynı sayılır, katı ve analitikte de çok kasmış adamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: silliusblack

Bende deneme alacam kararsiz kaldim brans denemesi mi alsam karekokun mat ve geosunu yoksa yukarida bahsi gecenlerden birisini mi alsam karar veremedim

Hocam karekök mat için çok basit vakit kaybı diyolar, biraz daha araştır istersen de ona göre karar ver bence, imkanın varsa bi kitapçıda bakabilirsin

• quote:

Ya derecenin kati cisminde de var cok zorlar. Ben geo denemesi degil mat denemesi cozuyorum bu arada sadece. nadiren cozmusumdur birer tanr falan. Ve buna dayanarak diyorum ki palme geo>>>all ve palmeyi yazanlar nasi bi dahidir Yarabbim, karekok lys geonun son testlerini deneme haline getirmek oyle dusun.

Matematikte palme kullanmıyorum ama olabilir bilmiyorum.

• Ygs döneminde Ygs denemesini çözmüştüm geo soruları bayaa sağlamdı lys'side alınır bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Opethian v2

quote:

Ya derecenin kati cisminde de var cok zorlar. Ben geo denemesi degil mat denemesi cozuyorum bu arada sadece. nadiren cozmusumdur birer tanr falan. Ve buna dayanarak diyorum ki palme geo>>>all ve palmeyi yazanlar nasi bi dahidir Yarabbim, karekok lys geonun son testlerini deneme haline getirmek oyle dusun.

Matematikte palme kullanmıyorum ama olabilir bilmiyorum.

Palme nasıl hocam, 5'li olan mı?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.