Şimdi Ara

metin 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar metin 2 pwp sinde adamın birisi bana kullanmam için item verdi sonra benim hesabım soyulunca adamın itemi gitti ve adam şuan benden o itemi istiyor bana gün söle o zamana kadar getir dedi dilekçe hazırlamış vermessem mahke vericeğini söylüyor yapabilirmi bunu ?

• bu arada bana kendi isteği ile verdi itemi yani benim ona itemi vercemi kabul etmiş olsam bile dava aça bilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jagon

bu arada bana kendi isteği ile verdi itemi yani benim ona itemi vercemi kabul etmiş olsam bile dava aça bilirmi

açar kardeş 12-21 yıl hapis cezası var naptın sen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • donuna kadar demişsinde neye göre ? bana kendi isteği ile verdi benmi zorladım
  • link at nerden biliyorsun 12-21 yıl cezası olduğunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jagon

link at nerden biliyorsun 12-21 yıl cezası olduğunu

okumuştum biryerde hatırlamıyorum.

• Siber suç olduğu için 10 yıla kadar hapis cezası olabiliyor.

• yemeyin cocugu la bisi mi olur hic takılıyorlar senle olmaz bisi guldurdun be kardesim :)

• arkadaşlar zaten bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma yeteneklerine sahip :) zaten sen itemi bana kendi isteğinle veriyorsan o itemin çalınma riskinide göz önnüne almış olursun
  • Siber suçla alakası yok. Senin yapmış olduğun ancak güveni kötüye kullanmak oluyor. Üst sınır 2 yıl daha önceden cezan yoksa ceza alırsın ertelenir bu kadar : ) Katiplerin kıralı burda :P
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.