Şimdi Ara

Metaverse arsa nasıl, nereden alınır? İşte 5 adımda Metaverse arazi satın almak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
1.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Senin gibi gerçek hesabıyla yazamayacak kadar ödlek, feyk hesapların arkasına sığınan korkaklar mı daha iyi anlayacak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeepestSea kullanıcısına yanıt
    Bir zamanlar aynısı Bitcoin içinde söylüyorlardı. Üzerinden 10 yıl sonra Bitcoini olanlar köşeyi döndü. 4000Tllik arsa satın aldım bende İstanbuldan. Bundan 10 yıl sonra getirisini göreceğiz. Siz de pişman olacaksınız keşke eleştirmeseydik de biz de alsaydık diye.

• zingfth kullanıcısına yanıt
    Olur mu ya var. Ben İstiklal caddesini almak istemiştim tüm platformlarda satılmış. Bahçeşehir 3Atatürk Bulvarını Memleketim Kastamonudan bir kaç yer. Aldım. Arkadaşın pcsinden tamamen farklı hesaplarla girip her tarafı kontrol ettik tüm platformlarda aldığım yerler 'sold' olarak görülüyor.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Gerçek dünyada 300.000 TL'ye anca Beylikdüzünden 1+1 ev alabilirsin. Metaverse'den 300.000Tl'ye çok yer alabilirsin. 8-10 sene boyunca getirisi olmaz. Ama ondan sonra paranın dibini görürsün. Yıllar önce aynısını bitcoin içinde diyolardı, yok sanal paraya para mı verilir, yok milleti dolandırma tuzağı, şimdi zamanında 1 dolara 3-4 bitcoin alanlar milyarder oldu. Uzun vadeli yatırım budur.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Diğer taraf bu dünyada karnımızı doyurmuyor hocam. Oraya gidince oranın yatırımını yaparız. Dünyada mekan, ahirette iman demişler.

• yabqu22 Y kullanıcısına yanıt

Son 4 mesajınızı görürsek belli ki bu işe bulaşmışsınız

Birisi para diğeri arsa.Çok farklı şeyler bunlar

Ben dolandırılacağınızın, tv'lerde ağlayacanızın düşüncesindeyim.Yanılmayacağıma da adım gibi eminim

Gün geldiğinde bu mesajı hatırlarsınız umarım

• gelecekte insanlığı öylesi bir teknoloji bekliyorki teknoloji firmaları insanlara istedikleri zamanda kendilerini bir tüpün içine yerleştirip vakitlerini seçimlerine göre değişik yaşam formlarının olduğu farklı sanal evrenlerde hissederek yaşayarak geçirmelerini sağlayacak.

• Arkadaş sanalda Bağcılar'da arsayla ne işim var. Gerçekte yanına yaklaşayacağımız şöyle Boğaz manzaralı, büyük bir arazi alalım bari. ??

Sonra da oraya otel falan yaparsın sanırım değil mi?

Sanal para dediğin bir-iki devletin iki dudağı arasında olan şeydir. Fişini çektiler mi bitirirler. Yok maden kazmakmış bilmem neymiş. Sırf bir kod için elektrik harcamak, kaynakları tüketmek!! Akıllara zarar saçma ve yanlış işler!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modern sülün osmanlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl alacağız yardımcı olur musunuz coin falan nasıl alacagim

Hocam haddim değil ama;

"Dünyada mekan ahirette iman" (gerek) fakat ahiret bir sonuç yeridir. Sebebi dünyadır.

Yani ahiret için gerekli imanın bu dünyada olması gerekir. Atasözü yanlış yorumlamış düzeltmek istedim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tek merak ettiğim bi konu var. Her farklı platformun kendine ait mi metaverse alanı oluyor. Mesela 1 platformdan aldığım araziyi, başka bir platformdan aynı yeri başka birisi alabiliyor mu?

• Th3M4NIMAL kullanıcısına yanıt
    Dünya için mekan ahiret için iman sahibi olmak gerekir. sözün günümüz türkçesine çevirisi bu...

• Hayal kuruyorsun, dünya senin dünyan.Boğazda arsa düşlüyorsun.Olmayan arsa biri tarafından satılıyor.Coini gönderiyor hayalden arsaya sahip olmanın zenginliğini yaşıyorsun.Ama hayal, ödenen gerçek, nakit karşılığı alınan coin.Hayale para yatırma,olmayan bir gayrimenkulü satın aldığına kendini inandırma. Bu mu mantık? Böyle anladım, yani anlayamadım desem daha doğru.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.