Şimdi Ara

Metalurji mühendisiyim samanlıkta iğne arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Metalurji ve Malzeme mühendisiyim bu sene KPSS ye gireceğim ama bu zamana kadar KPSS ile kazananı bırakın kpss ye çalışanı dahi duymadim bizim bölümden(hiçbir forum sitesinde) yine de bir umut bir konu açayım dedim var mı aranızdan metalurjist olup kazanan yada sınava giren girecek olan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• KPSS çalışmamaları gayet normal görünüyor. 2014 Kasımda 2 kişi, 2015 Haziranda 2 kişi ve 2015 Kasımda 2 kişi olmak üzere sadece 6 kişi 2014 KPSS puanı ile mühendis olarak yerleşmiş.
  • Yok dostum yanlışın var ya o kadar vasat değil bilenço her atamada Tcdd ye 20 25 kişi alıyorlar puanlar 84 e kadar düştü şuan

• Ben o kadar kadro maalesef ki göremedim. Durum aşağıdaki resimdeki gibi görünüyor lakin 7111 kodu KPDS veya YDS en az C seviyesinde ingilizce bilmek, 7163 kodu ise C sınıfı iş güvenliği uzmanı belgesine sahip olmak olduğu için, eğer bunlara sahip değilseniz bir çok kadroyu tercih edemezsiniz ve geriye sadece bi önceki mesajda dediğim kadar kadro kalır.

Metalurji mühendisiyim samanlıkta iğne arıyorum
  • İsg belgesine sahibim kardeşim, zaten 2016 dan sonra bütün kamu kuruluşlarında İsg uzmanı bulunmak zorunda olacak sınava girecek mühendis arkadaşlar iyi puan yapıp sonra şartlarda bunu görüp şaşırmak istemiyorsa en yakın zamanda isg sınavına girip belgeyi edinsinler.

• valla 3 dönemde 29 kişilik atama. biraz sıkıntı. millet haklı özel sektörde çalışmakta

ben haritacıyım. bizde de 46+96 kişi aldılar.şubatta da varmış sanırım ama kaç kişi, bilmiyorum.

bizi mahveden, kurumların kendi mülakatları oldu. iş torpile bakıyor artık. yoksa eskiden ne güzel 70 le 75 le atanıyordu millet.
  • 3 atamada toplam 29 kişi almışlar. Son atamada da çok fazla alacaklarını sanmıyorum yani yaklaşık 4 atamada 40 kişi alıyorlar. Az gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RSnazdrovia -- 15 Aralık 2015; 22:00:59 >
  • Ayyaş Pilot kullanıcısına yanıt
    Hangi site acaba o paylaştığın söyleyebilir misin rica etsem kardeşim.
  • RSnazdrovia R kullanıcısına yanıt
    http://tercih.kpssrobotum.com/
  • Ayyaş Pilot kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • jeofizik mühendisiyim bende.
    kendi bölümümüzün haricinde bir yere girebiliyormuyuz ?
    nasıl oluyor ?
  • Herkes devlete kapak atmaya çalışıyor, özellikle polislik umut kapısı olmuş durumda. Özel sektörde iş bulmak sıkıntı, piyasalar iyi değil çünkü. Arkadaşım var benim o da seninle aynı bölümden mezun; Kpss'ye çalışmaya başladı, olursa kendi bölümünden bir yere yerleşmeye çalışacak olmazsa bir şekilde memur olmaya bakacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.