Şimdi Ara

Metallica - Hardwired...To Self-Destruct (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.118
Cevap
9
Favori
29.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stxanger

ben Eylül 2017'de Köln'deki 2 konsere gitmeyi düşünüyorum. Siz sahne önü mü aldınız nasıl yaptınız biraz aydınlatırsanız sevinirim.

Yok, oturmali yerden aldim. Esim ayakta uzun süre duramiyor.
  • Hardwired ile ilgisi yok ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abradolf Lincler -- 28 Mart 2017; 18:36:36 >
  • Geçen gece değil miydi?
  • Dün gece unutmuştum. Resmi bir kanaldan canlı yayın olmayacaksa izlemenin pek bir zevki olmaz.
  • Sürekli yükleme işareti gözüküyor.
  • Türkiye'deki az miktarda kişi için yeni yayın açacaklarını sanmıyorum.
  • Şili dışındakilere kapatmaları mantıksız olmuş. Çünkü bilet alabilecek olan kişilere açık bırakıp uzaktakileri kişilere kapatılmış oluyor.
  • Birkaç gün içinde internete yükleyebilirler. Düzgün bir yayın olmayacaksa hiç uğraşmamaları daha iyi olur.
  • Gerçekten bunları çalsalar farklı ve güzel bir konser olabilir.
  • Testament gibi bazı gruplar terör olayları nedeniyle gelmemişlerdi. Metallica daha önce terör tehdidi yaşamasına rağmen birkaç kez daha geldi. Eğer yeterince para ve seyirci teminatı verilirse gelmemeleri için başka bir sebep olacağına ihtimal vermiyorum. Geçen konseri şu adam duyurmuştu. Ona yazabilirsiniz:

• Senin kampanyan mı? Ayrıca muhatap kısmında daha fazla kurum ve kişi olabilir.
  • Türkiye'de bu işle ilgilenen farklı kişiler varsa isimlerini bilmiyorum. Pozitif Live olmazsa belki başkası ilgilenir. Metallica hesapları da muhatap alındığı için İngilizce halini de ikinci paragraf olarak koymak daha iyi olur. İmlada da sorun var.
  • addiktettu dah...
    feymMH.

• Videolar için teşekkürler.
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    sana da bu muhteşem konu için hocam
  • hocam akşam akşam çok iyi geldi be
    nedense mexico city hep bir başka oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalff

sana da bu muhteşem konu için hocam

Teşekkür ederim, sağ ol
  • Yine bir Mexico City DVD'si çıkacağı söyleniyor. Seste ve çekimlerde farklılıklar var.
  • Bu sene de farklı konuklarla Acoustic-4-A-Cure konseri olacak.

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.