Şimdi Ara

Metal parcasini puanla (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
5
Favori
5.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mecidiyeköy'de gittiğim ve kuruna 450 TL verdiğim Groove Metal kursunda bu şarkıyı çaldılar cidden bugün. 7/10...

• 7/10

Benim ısınamadığım şarkılardan biri. Black Sabbath'a tapanlardanım, bu albümü de delicesine severim ancak bir Sabbath Bloody Sabbath, Killing Yourself to Live seviyesinden uzak geliyor bana.

• Sludge lordlarindan harika bir stoner, eminim WC buna puan verebilmeyi isterdi: 9

• bobafett kullanıcısına yanıt
    oooo Sepultura'nın en underrated şarkılarından... 10/10

Ayrıca Melvins'e de bir 9 ben verirmişim

• White Cluster kullanıcısına yanıt
    8.5/10 and yet there's only one king...

Bu şarkının chord progression'ını epey epey beğenirim. Albüm genel itibariyle early Burzum'ün raw soundına sahip olmasa da ve genel itibariyle bir Hvit lyset tar oss kalitesinden uzak olsa da bu şarkıyla epey farklı bir bağım var.
  • Burzumu pek sevmem ama bu şarkısı atmosfer olarak çok iyi 7 7 7 7 7 7

• Güzeldi 7/10

lovecraft tutkunu olarak
  • Marchosias_ kullanıcısına yanıt
    7/10

Lovecraft'tan gidiyorsak, en gerildiğim hikayesi Erich Zann'ın Müziğini alıp koca albüm yapan Mekong Delta'dan gelsin sıradaki parça.

7/10

Ben maalesef Lovecraft'tan gitmeyeceğim.

• Tavsiye için teşekkürler, gruba bakacağım ilgimi çekti.

8/10

• müzikal anlamda başarılı lakin ilgimi çekmedi 6/10

çok severim
  • Marchosias_ kullanıcısına yanıt
    Otta dışında sevemediğim bir grup, son albümü de çok yavan buldum. 3/10 veririm bu şarkıya.

Disciples of Power benim çok sevdiğim ve hayatımın önemli olaylarına (İlk öpüşme, ilk kayak gibi) fon müziği olmuş bir gruptur, bu parçasını da ilk defa bir Kıbrıs akşamında dinlemiştim. Yeri çok ayrıdır bu yüzden benim için. 10/10

• Pharmaton almak üzere gittiğim eczanede çalışan eczacı hanımefendi sayesinde tanıştım farmakon ile. Dinlemeyeli uzun süre olmuş

6.66/10

https://www.youtube.com/watch?v=UOTEu_1FPPY

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Norvec'ten gunumuzun en iyi heavy-doom harmanini icra eden sayili gruplardan. Yeni album/ep cikartmalarini cok isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 14 Nisan 2019; 10:1:46 >
    tertemiz 8/10.

hoşuma gitti.

bu seferlik biraz metal dışı bir şey atıyorum ancak gerçekten çok hoşuma gittiğinden bir seferliğe mahsus.

çok hoş bass line'ı ve jazzy davulları var.

ciddi sevdim bunu, sizlerin düşüncesini merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-389755DF6 -- 17 Nisan 2019; 10:8:23 >
  • Ovv mükemmel bir atmosferi var, bu tarz işlerde seyirciyi elde tutmak zordur ama başarmışlar gibi görünüyor. 7

• 2 defa dinledim ama tutulabilecegijm bir riff duymadim bu yuzden bana siradan bir parca geldi, vokal de kimi yerlerde Baloff'u hatirlatti. 5/10

• Death metal plug ina katilmis kadar oldun bu sac bas yolduran parcayla ustat:

8

Sadece calan parca 'Facing Reality' dikkate alinsin:
    Daha önce duymadığım rifflerin sahibi Tyrranicide. Değeri bilinmemiş bir grup 6 Puan

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.