Şimdi Ara

Metal parcasini puanla (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
5
Favori
5.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3/10 Pek hitap etmedi bana, zaten çok hoşuma giden bir grup değil Venom.

• Hoş bir parça 7 veriyorum ama bir kaç kere daha dinlemem lazım.

Geçen senenin en iyi albümü bana göre, isterseniz albümü komple dinleyin isterseniz sadece ilk şarkıyı dinleyip yorum yapın.
  • Olmamış. Biryerde çalsa "kapat! kapat!" diye bağırmam ama açıp dinleyeceğim bir şey değil. Atanamamış amon amarth gibin bişey mi desem ne desem, ki amon amarth bile yeterince kötü. Güzel melodiler var arada o kısımlar hoşuma gitti.

3/10

Bunu dinlerken koştum geçen, ritme uyacağım derken kalp krizi geçiriyordum. Sonunu ayrı severim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şarkı kimseyi kıskandırmadığı için 1/10.

İşte Carcass'ı kıskançlıktan çıldırtan bir cover... Jeff Walker ile Headbanger's Weekend kulisinde yaptığımız röportajdan sonra bu şarkıyı dinlettiğimde hüngür hüngür ağlayıp Kalmah'a katılmak istediğini iletmişti.

• White Cluster kullanıcısına yanıt
    Yok hüngür hüngür ağlamış yok katılmak istemişmiş... bir de 1 vermiş.. ya bi bas git

"Nasıl cover yapılmaz" temalı bir şarkı paylaşmışsın, 1 veriyorum.

Aynı ekolden bir parça daha; nasıl cover yapılmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6/10 fena değildi. Bir Megadeth düşmanı olarak orijinalinden güzel olmuş demeden de geçemeyeceğim.

• Megadeth düşmanıyım dedin üzüldüm hocam

• 8/10. Şarkı genel olarak fena değil de şu son dörtlük beni benden aldı diyebilirim...

quote:

tell me what nation on this earth
    is not born of tragedy?
    that has not felt such harsh weapons
    wielded by cruelty's desire

• Megadeth'in havasında mı suyunda mı bilmiyorum, bana tamamen yaptıkları müziği itici kılan bir şey var. Tamamiyle kişisel tabii ki

@Jesper Strömblad Primordial'ın sözleri hep etkileyici ve 'gerçekçi' olmuştur. Ben goblinlerden, inden cinden bahseden gruplardan cidden nefret ediyorum. Söz de müziğin önemli bir miktarını teşkil ediyor tabii ki.
  • Atg ye oy verirdim ama fazla kişisel olur, gerek yok.

• Melodeath tarihinin en büyük grubunun çiğ soundlu döneminden müthiş bir parça. 10/10 tereddütsüz.

metal parcasini puanla

• King Diamondın vasat döneminden 6

Behemoth blow your trumpets gabrieln

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

King Diamondın vasat döneminden 6

Behemoth blow your trumpets gabrieln
    6.5/10

bu şarkıyı dinleyecek arkadaşın direk kapatacağına eminim o yüzden 3:24 e sarmasını rica ediyorum

• Enthris kullanıcısına yanıt
    Son albümü sevemedim ne yazık ki 5/10

2017'nin en sevdiğim albümlerinden birinden en sevdiğim şarkı. Anadolu rock - Black Sabbath - Jimi Hendrix karışımı oldukça ilginç bir şey. Epey Anadolu rock anımsatması çok hoş oldu benim için.

• Fena değil ama bana çok özgün gibi gelmedi, stoner rock/metal gruplarının çoğunun soundu böyle gibi

6,6

• Dünyanın en iyi albüm kapağı.

8/10

• White Cluster kullanıcısına yanıt
    Riffler Stoner rock grupları, vokaller ise teknik death grupları gibi. Genel olarak fena bir şarkı değil 8/10

• Riffler güzel davullar güzel. Verse kısımlarını çok sevdim, chorusları beğenmedim.

6.5/10

• Oha çok iyi, saksafonundan tut, klibe kadar çok çok gzel olmuş. Nasıl buluyorsunuz böyle grupları?

• 5.1/10

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.