Şimdi Ara

METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN | PlayStation 4/Pro (2015) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.570
Cevap
45
Favori
148.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyun 2014 yılından önce çıkmaz. Seneye ise ufak ufak ss'ler gelmeye baslar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konami'nin Yeni Duyurusu Endüstriyi Sarsacak!

Kojima Productions sözcülerinden Ken Mendoza, gerçekleştirdiği son podcast yayınında gelecek hafta Konaminin, Metal Gear'ın 25. Yılı etkinlikleri kapsamında video oyun endüstrisini sarsacak bir duyuruya imza atacağını belirtti. 30 ağustos tarihinde Tokyo'da gerçekleştirilecek olan etkinlikte ne duyurulacağı ise büyük merak konusu:

"Önümüzdeki hafta duyurulmayı bekleyen pek çok şey var. Sunumunu yapacağımız şey sadece hayranları değil, tüm bir endüstriyi şok edecek."

Evet beyler, bayanlar... Tahminleriniz nedir!? (Benden bir tahmin: Metal Gear Solid filmi!)

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Konaminin_Yeni_Duyurusu_Endustriyi_Sarsacak-30786.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillerGhost

Konami'nin Yeni Duyurusu Endüstriyi Sarsacak!

Kojima Productions sözcülerinden Ken Mendoza, gerçekleştirdiği son podcast yayınında gelecek hafta Konaminin, Metal Gear'ın 25. Yılı etkinlikleri kapsamında video oyun endüstrisini sarsacak bir duyuruya imza atacağını belirtti. 30 ağustos tarihinde Tokyo'da gerçekleştirilecek olan etkinlikte ne duyurulacağı ise büyük merak konusu:

"Önümüzdeki hafta duyurulmayı bekleyen pek çok şey var. Sunumunu yapacağımız şey sadece hayranları değil, tüm bir endüstriyi şok edecek."

Evet beyler, bayanlar... Tahminleriniz nedir!? (Benden bir tahmin: Metal Gear Solid filmi!)

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Konaminin_Yeni_Duyurusu_Endustriyi_Sarsacak-30786.htm

Sony'den PS4 Adina Reklam Filmi'mi Geliyor ? (Konsol Savaşı Filmi)

Sony'nin sinema ve televizyon yapımcı/dağıtımcı kanadı Sony Pictures'un bu hafta içinde "Console War movie" (Konsol Savaşı filmi) isimli 18 alanı tescillediği ortaya çıktı. TheConsoleWarmovie.com'dan tutun da consolewar.net'e kadar türlü varyasyondaki uzantılı alan isimleri artık Sony Pictures'a ait.

Bu hareketliliği fark eden Fusible isimli site, Yeni Nesil Konsollar (PS4) öncesinde Sony'nin reklam amaçlı bir girişimde bulunabilineceğini idda etti. İşte Sony Pictures tarafından tescillenen siteler:

console-war.net
    console-warmovie.com
    console-wars.net
    console-warsmovie.com
    consolewar-movie.com
    consolewar-movie.net

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Sony_Console_War_Adinda_18_Alan_Adi_Tescilledi-30785.htm

• sipahi reyiz e3 2013 te yeni konsollar(xbox8, ps4) tanıtılırsa gamescom fuarı zamanı satılmaya baslanır mı kapsak bi tane

• quote:

Orijinalden alıntı: *Mr.BlackMask*

sipahi reyiz e3 2013 te yeni konsollar(xbox8, ps4) tanıtılırsa gamescom fuarı zamanı satılmaya baslanır mı kapsak bi tane

Her iki konsol üreticiside Kasim ayinda cikartmisdi PS3 ve 360'i.

PS3 2006 Kasim ayinda ilk defa japonyaya cikmis daha sonra Amerikaya, en son olarakda Avrupaya cikmisdi. Eger E3 2013 de bir tanitim gerceklesirse japonyaya 2013 son ceyrekde, Avrupaya 2014 de gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

quote:

Orijinalden alıntı: *Mr.BlackMask*

sipahi reyiz e3 2013 te yeni konsollar(xbox8, ps4) tanıtılırsa gamescom fuarı zamanı satılmaya baslanır mı kapsak bi tane

Her iki konsol üreticiside Kasim ayinda cikartmisdi PS3 ve 360'i.

PS3 2006 Kasim ayinda ilk defa japonyaya cikmis daha sonra Amerikaya, en son olarakda Avrupaya cikmisdi. Eger E3 2013 de bir tanitim gerceklesirse japonyaya 2013 son ceyrekde, Avrupaya 2014 de gelir.

Anladim tuh bAri e3 te tanitilirsa gamescom da olur mu konsollar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bu mgs de en sinir olduğum şelerden biri adamlara sıktığında bir iz falan kalması bir yerininin kopmaması ve bu kadar sexi şeyler var ama bir tanesini bile yapamıyoz
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

ben bu mgs de en sinir olduğum şelerden biri adamlara sıktığında bir iz falan kalması bir yerininin kopmaması ve bu kadar sexi şeyler var ama bir tanesini bile yapamıyoz

Vahşet ve kan istiyorsan GOW ve MK oyna.Erotik bir şeyler yapmak istiyorsan oyun oynama

Ayrıca MGS5'in PS4'ün çıkış oyunlarından olucağını düşünüyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

ben bu mgs de en sinir olduğum şelerden biri adamlara sıktığında bir iz falan kalması bir yerininin kopmaması ve bu kadar sexi şeyler var ama bir tanesini bile yapamıyoz

Vahşet ve kan istiyorsan GOW ve MK oyna.Erotik bir şeyler yapmak istiyorsan oyun oynama

Ayrıca MGS5'in PS4'ün çıkış oyunlarından olucağını düşünüyorum.

ama ben bunların hepsini daha fazlasını tek bir şeyde istiyorum umarım mgs5 de bunlar olur ve bence olacak
  • MGS 5 büyük olasılıkla bu nesile çıkacak gibi görünüyor ve oyun hem Xbox 360 hemde Ps3 için çıkacak.

Bu durumda büyük ihtimalle Xbox 360 versiyonu için görsel anlamda kısmalar olacaktır ve maalesef bu olumsuz bir durum oluşturacaktır yada Kojima iki sistemdede farklı görünen bir oyun yapacak ama bununla uğraşır mı bilemiyorum. Ps3 için ayrı Xbox 360 için ayrı pek olmaz gibime geliyor.

Mgs 4'ün grafikleri bile hala bu nesilin en sağlam grafiklerinden biriyken Xbox 360'da MGS 5 nasıl bir performans sergiler bilemiyorum.

Yeni nesil için geliştirir ise o zaman her açıdan çok daha iyi olacaktır ama o kadar zamanda beklemek zor
  • Kojima Yeni Nesil "Fox Engine" oyun motorunu ilk tanittiginda Fox Engine nin multiplartfom desteginin guclu olucagini aciklamisdi. Buradan yola cikilirsa diger konsollara cikacak olmasi hic sasirtici degil. Hatta Kojima bir kac ay öncede bu soylemini bir adim öteye tasimis ve bu mevcut nesildeki konsollara Yeni Nesil oyun motoru olan "Fox Engine" yi basarili bir sekilde adapte edebildigini duyurmus ve forumda siz sevgili oyun severlerle paylasmisdik.

1 - MGS5 (Fox Engine)

2 - Project Orge (Fox Engine) Bu oyunun MGS5 ile ayni olabilecegide konusuluyor.

3 - PES 2014 (Fox Engine)

4 - Zone of the Enders 3 (Belirsiz)

• MGS5 bu nesile çıksada çok iyi olur.Gerçi yeni nesile çıkarsa beklemek zor olucak ama beklediğimize değicektir.
  • Dedigim gibi Kojima'nin bir kac ay önce mevcut nesildeki konsollara Yeni Nesil oyun motoru olan "Fox Engine" yi kullanabildigini aciklamasi, bu nesildeki konsollara Fox Engine ile oyun uretecegini aciklamasi, akillara MGS5 veya Project Orge oyunlarinin bu nesil konsollara cikabilecegine en buyuk isaret. Sahsim adina bende özellikle MGS5 in Nex-Gen'e cikmasini arzuluyorum.

Hatta PES 2014 ün hem bu mevcut nesil konsollara, hemde Yeni Nesil konsollara gelecegini tahmin ediyorum.

• MGS5 yeni nesile çıksın şöyle native 1080p cillop gibin bi oyun oynayalım... MGS4'ün çözünürlüğü yerlerde sürünüyordu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

MGS5 yeni nesile çıksın şöyle native 1080p cillop gibin bi oyun oynayalım... MGS4'ün çözünürlüğü yerlerde sürünüyordu...

Yerlerde mi? Sen mgs4 diye başka bir oyun oynamış olabilirmisin ? :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

MGS5 yeni nesile çıksın şöyle native 1080p cillop gibin bi oyun oynayalım... MGS4'ün çözünürlüğü yerlerde sürünüyordu...

Yerlerde mi? Sen mgs4 diye başka bir oyun oynamış olabilirmisin ? :D

Evet MGS4'ün Mega Drive II versiyonunu oynadım.
  • Ooo Mega Drive2 versiyonunu kesin denemek lazım Şaka bir yana bence MGS4'ün çözünürlüğü gayet tatmin ediciydi.
  • Söylenti: Project Ogre, MGS 5'in Proje Adı

Duyuruluşundan sonra Metal Gear serisinin takipçilerini heyecanlandıran Metal Gear Solid: Ground Zeroes'un Metal Gear Solid 5 olmadığını Kojima'nın PAX paneli sayesinde öğrenmiştik. Bu bilginin ardından gözler yeniden Project Ogre ile Metal Gear Solid 5'e çevrilmiş durumda.

Konami'ye yakın bir kaynağın CVG'ye ilettiği bilgilere göre Project Ogre, Metal Gear Solid: Ground Zeroes'un değil, Metal Gear Solid 5'in proje adı olarak geçiyor. Yani kaynağın dediklerine göre, gelecek nesildeki Fox Engine'in tanıtımları adına kullanılan Project Ogre, Metal Gear Solid 5'in ta kendisi.

Zaten bu gece PAX panelinden gelen bilgiler, bunu onaylar nitelikte. Zira Kojima'nın sözleri sonrasında Metal Gear Solid 5'in gelecek nesile yapıldığı hemen hemen onaylanmış gibi oldu.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Soylenti_Project_Ogre_MGS_5in_Proje_Adi-30985.htm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MGS5 Yeni nesil düşünemiyorum yeterki xbota çıkmasın oyun keyifimizin içine etmesinler
  • MGS: Ground Zeroes, MGS 5'in Öncesini Anlatacak !

Dün gece yayınlanan oynanış videosuyla kapleri fetheden yeni maceramız Metal Gear Solid: Ground Zeroes'un hangi zaman diliminde geçeceği net olarak bilinmeyen bir bilgiydi. Kimi kaynaklara göre geçtiğimiz haftalarda duyurulan Metal Gear Solid 5, Ground Zeroes'du.

Ancak Konami'nin Hideo Kojima aracılığıyla yaptığı açıklamaya göre Metal Gear Solid: Ground Zeroes, Metal Gear Solid 5 öncesinde yaşananları anlatacak. Anlayacağınız, Metal Gear Solid 5, yani Big Boss ve Solid Snake'i aynı macerada göreceğimiz oyun başka bir dönemde, büyük ihtimalle yeni nesil konsollarla birlikte gelecek.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-MGS_Ground_Zeroes_MGS_5in_Oncesini_Anlatacak-30988.htm

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.