Şimdi Ara

Metal gear solid Türkçe yama %94 (Güncellendi) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
21
Favori
37.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk teknik inşallah ps3 için yama uyumluysa hemen alayım bu harika oyunu seri yap inşallah
  • kayzer-soze K kullanıcısına yanıt
    mgs2 için tools bulamamıştım ama bulursam o oyunda aklımda
  • İnşallah birileri tool kobusunda yardımcı olur
  • Bu yama ps3 uyarlanacak mı almak istiyorum ve diğer oyunlarında cold fear vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayzer-soze

Bu yama ps3 uyarlanacak mı almak istiyorum ve diğer oyunlarında cold fear vs
    ps3 dosyalarıyla ilgili bir bilgim yok eğer pc dosyaları ile aynısı ile olur değil ise olmaz çünkü tools yok data dosyalarını açabilecek, hex ile çevriliyor
  • Devam ediyormu yama 2017 aralık son güncelleme diyor bir problemmi oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Takkar123

Devam ediyormu yama 2017 aralık son güncelleme diyor bir problemmi oldu?
    Herhangi bir problem yok çeviri hex ve zor olduğundan uzun bir ara verdim sadece
  • Abi tahminen ne zaman çıkar?
  • ynuss2115 kullanıcısına yanıt
    Net bir tarih veremem ara verdim, şuan obscure fear shenmue gibi yamalarla vakit buldukça uğraşıyorum ama mgs1 tamamlanacak elbelt.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türk Teknik

Net bir tarih veremem ara verdim, şuan obscure fear shenmue gibi yamalarla vakit buldukça uğraşıyorum ama mgs1 tamamlanacak elbelt.
    MGS 1 e başladıktan sonra bir çok yamayı bitirdiniz ama o kaldı. MGS ye yapılır mı bu :)
  • Bu oyun bende de var ama PS1 de oynanıyor. Türkçe yaması olduğunu bilmiyordum şimdi bu yamayı nasıl ekliyoruz?
  • JAX kullanıcısına yanıt
    Mgs1 çok satır var hatta hex çeviri o yüzden ara verdiğimi belirttim. Ama devam edecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türk Teknik

Mgs1 çok satır var hatta hex çeviri o yüzden ara verdiğimi belirttim. Ama devam edecek.
    hocam merhaba sana pm atmata çalışıyorum.Ama göndereceğiniz özle mesajın bir parçası değilsiniz diye bi uyarı veriyor
    sorun bende mi sende mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerel oyun kulübü

hocam merhaba sana pm atmata çalışıyorum.Ama göndereceğiniz özle mesajın bir parçası değilsiniz diye bi uyarı veriyor
    sorun bende mi sende mi

Alıntıları Göster
    bendeymiş sorun çözdüm :)
  • Acaba Metal Gear Solid V oyununu çevirmeyi düşünüyormusunuz?
  • Mgs5 tek kişi için ağır kardeşim yani maalesef hatta shenmue 30k o bile beni mahvedecek.
  • ne zaman çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reiskonen

Bu oyun bende de var ama PS1 de oynanıyor. Türkçe yaması olduğunu bilmiyordum şimdi bu yamayı nasıl ekliyoruz?
    Cidden bilmediğim için soruyorum beyler altyazıyı CD'ye mi atıyoruz napıyoruz?
  • Çeviri PC için. PS1 için uyarlanma ihtimali var, daha önce Silent Hill'e yapılmıştı. Iso dosyasına gömülüp öyle oynanıyor.
  • s-adebisi kullanıcısına yanıt
    PC için MGS yok sanıyordum sayenizde öğrenmiş oldum teşekkür ederim

Peki bu oyunu oynamak için ne yapmak gerekiyor? İso dosyası bulup hemen oynayabiliyor muyuz yoksa emülatör mü lazım?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.