Şimdi Ara

Mesut Çevik ile Dijital içerik oluşturma ve yayma üzerine söyleşi / Soru-Cevap (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Özellikle insanlar için "sürü" kelimesi yerine "çok" kelimesi kullanılsa daha güzel olmaz mı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mnyksvsc

Özellikle insanlar için "sürü" kelimesi yerine "çok" kelimesi kullanılsa daha güzel olmaz mı.

Merhaba,

Türkçe'de Bir Sürü sıfatı ile Pek Çok sıfatı birbirinin eş anlamlısıdır. Lütfen kafamızdan icat çıkarmadan önce biraz araştıralım.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Başbakan Pirlo

quote:

Orijinalden alıntı: Yux[H]ell!cA

27:22' de soru soran kişiydim, orada olmamın etiketi yapmak değil, oradaki atmosfer çok iyiydi, Mesut Bey benim sorumla beraber tüm katılımcı arkadaşların sorularını içtenlikle cevapladı. Her şey adına tekrardan teşekkür ederim.

İyi ki varsın Donanım Haber.

Keşke konunun dışına çıkmasaydınız hocam gereksiz sorulardı bana göre.

Eleştiriniz için teşekkür ederim.

Keşke siz de orada olsaydınız ve daha iyisini sorsaydınız.

Saygılarımla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple rahatsız olmuştur bence...

• Kaptın hediye Mesut Çevik.
  • Şimdi Apple düşünsün
  • Güzel bir seminer olmuş ama mobil uygulama cidden gerekli şöyle tam teşekküllü gerçekten şuan var ama tam sürüm güzel olurdu beta aşamasında kullandığımız
  • gayet güzel kutlarım
  • Güzel bir etkinlik , Mesut Çevik'in teknoseyirde üyeliği olduğunu bilmiyordum

• İkinci el kısmı senelerden beri DH nin sıkıntısıdır

• Güzel bir söyleşi oldu. Mesut Çevik, söyleşide ve sonrasında çoğu arkadaşın sorularını yanıtlarken gerçekten çok yardımcı oldu. Donanımhaber'e ve özellikle Mesut abiye ilgisi ve yardımları için teşekkür ederim.

• Kimse sormamış o kadar çok sevilen kaliteli içerik üreten çalışanlar neden dh dan ayrıldılar?

• Bir süre misafir takılıp daha sonra üye oldum. Takribi 7 yıldır falan üyeyim. Süreç boyunca hesaplarım banlandı. Neymiş admine sövmüşüz. Sövmedik kurban olduğum, onlar üzerimize geldi. Neyse...

Genel olarak sevdiğim bir platform burası. Ancak Erdi Abi'nin maket telefonu incelemesindeki antipatiklik ve özellikle konu dışındaki adminlerin anlayışsız, ukala ve yaptım oldu kafaları dışında sorun yok..
  • Link göremedim ben

• Gerçekten çok güzel bir sunum gerçekleştirmişsiniz. Mobil uygulama meselesine gerçekten bende soğuk bakıyorum, gayet kullanışlı güzel ama programcı kişiler için düşündüğümüz zaman 2 ayrı platform olduğundan (site ve web service) çok daha zorlayıcı ve zaman alıcı olduğunu düşünüyorum. Responsive tasarım ile bu işin üstesinden gelinebilir ve bence çok daha iyi olur. Donanımhaber bünyesindeki programcı kardeşlerimiz de forum üzerinde daha önemli yeniliklere ve değişikliklere zaman ayırabilirler.

Başarılarınızın devamını diliyorum.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.