Şimdi Ara

Mesut Çevik ile Canlı | Gündem konuları ve Soru-Cevap [Tekrar Yayın] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
1.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4k Oled televizyonlar ne zaman ucuzlar...
  • .

Mesut Bey G2 yı gelmıs gecmıs en efsane 10 akıllı telefon arasında gorurmusunuz sızce?

• BSC nin durumu çok da iyi sayılmaz görünüyor.
    Yeni yüzler görebilir miyiz BSC de ?

Haber olarak bazı şeyler elbette geç gelebiliyor açıklamarını da sağolsun yapıyorlar fakat diğer sitelerden BSC nin ne farkı olsun, daha iyisini yapsınlar isterim.
    İstediğiniz elemanımı bulamıyorsunuz yoksa farklı durumlar mı var ?

• s8 i teknomarkette denediğimde takılmalara rastladım arayüzde.bu sizin kullandığınızda böylemiydi?

• Mesut abi 2007 yılından beri sürekli takipçinizim severek izliyorum. Türknet konusunda ne düşünüyorsunuz 50mbit sınırsız vdsl i 60 liraya verecekti bana türknete geçtim geçtim fakat boş port olmadığı için 16mbit adsl alıyorum akn siz sınırsız

• Video Oynatıcı sorusu cevabı için teşekkürler.

iyi yayınlar.

• Mesut abi Thrustmaster marka joystick kullandınız mı? Sizce Thrustmaster Hotas-X? nasıl bir joystick? BMS 4.32 uçuş simülasyonunda uçtuysanız DCS World ile karşılaştırabilir misiniz?

• Merhaba mesut, sence neden ülkemizde her konuda bir ayrılmış söz konusu.

Ülkede, doğru yada yanlışın bir önemi kalmadı gibi. Daha çok doğruları ve yanlışları kimin söylediği önemli.

• Mesut bey gunes enerjısı sıstemlerı sızce ne zaman genıs tuketıcılerın kullanımına ulasır ve ucuza evlerımıze kurabılırz kac yıl gerekır
  • Merhaba ben iPhone SE ile Mi6 arasında kalmış durumdayım 4 senedir GM Discovery kullanıyorum açıkçası İos deneyimlemek istiyorum ama ekran boyutu küçük geliyor mu ben çok büyük telefon kullanmayı sevmem ama 4inc çok küçük değil mi dizi film izlenir mi bir de kamera olarak çok iyi bir kamerası var mi6 nin iPhone SE arka ve ön kamera olarak nasıldır mi6 ya göre bir de batarya çok önemli benim için mi6 nin çok iyi bataryası var iPhone SE 1 günü. Çıkarır mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdzxc345 -- 9 Temmuz 2017; 22:12:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut bey ryzen işlemcilerin neden overclock hızları düşük nerdeyse oc olmuyor neden bu işlemcilerde 4.7-4.5 gibi hızları göremedik.Performansları çok iyi gerçekten ama bana garip geliyor ?

• Akilli telefonlarda kullanilan en iyi islemci sizce hangisi? Bence Snapdragon 835

• DONANIM HABER sitesi Türkiye'nin en önemli ve herkesin önemini anlamadığı bir site. HALA saçma sapan yorum yapıp DH'yi karalamaya çalışanlar var DEFOLUP GİTSİNLER SİLİN MESAJLARINI. Donanım Haber'e bir şey olursa Türkiye'de kaliteli teknoloji haberciliği biter, kesin diyorum biter. DH'nin gitmediği fuar kalmadı. Erdi Özüağ hakkını helal etmezse cehennemde yanarsınız oğlum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eeltorm -- 9 Temmuz 2017; 22:53:4 >
  • Bana kalırsa yorumlara + puan verilmesi bile kaldırılmalı. "Görseldeki kız bomba imiş", "Sayın editör; kaç para aldın bu reklam haberde?" Tarzı yorumlar uzak çekiyor. Bir de bu ergen yorumlar en başa gelince kayda değer yorumlar arada kayboluyor.

• Mesut bey,ben sizleri izlememin tek nedeni medya gibi is neyse onu konusuyorsunuz yani isinizi asmiyorsunuz böyle kanallarin sayisi cok az var basarilar

• Mesut abi, OnePlus 5 ile Xiaomi Mi6 arasında gidip geliyoruz, Erdi abiye söylersen birkaç farklı açıdan karşılaştırabilir mi. Ek olarak senin bilgilerini de dinlemek isteriz abi. Seviliyorsun.

• bu arkadaş uzun vade de haklı çıkabilir, dikkate alın.
    @gun @Speed-Step
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet4428

BSC nin durumu çok da iyi sayılmaz görünüyor.
    Yeni yüzler görebilir miyiz BSC de ?

Haber olarak bazı şeyler elbette geç gelebiliyor açıklamarını da sağolsun yapıyorlar fakat diğer sitelerden BSC nin ne farkı olsun, daha iyisini yapsınlar isterim.
    İstediğiniz elemanımı bulamıyorsunuz yoksa farklı durumlar mı var ?

bsc deki gökhan hariç diğer elemanlar oyunlardan bir haberler. bsc sanki şu an tübitak gibi oldu.

oyunu iyi oynayanlara hakaret ediyorlar.

https://www.youtube.com/watch?v=9z2tzL-On5s talhadan, ersinden sonra gelen bu kişiler, kesinlikle burayı hak etmiyorlar.

bscye çeki düzen verin zaten talha falan gittikten sonra takipler izlenmeler epey düştü.

@gun @Speed-Step

• samsung s8 ile yenilenen kumandali gear vr gozlugu neden koskoca turkiyede 1 tek teknoloji sitesi incelemesi yapmadi neden ????

• Merhaba,

Sorum şu: Donanımhaber'in asıl gelir kaynağı sitede görüntülenen reklamlar mı yoksa çeşitli sponsorluklar, ücretli videolar vs mi?

Teşekkürler,
    Mert.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.