Şimdi Ara

MESLEKLER HAKKINDA SORULARIM VAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler sroya başladıımdan beri kervancı oldum hep, şimdi bir dagger rogue yaptım, buna hırsızlık ya da hunterlık yakışır herhalde dedim.

Hunterlar veya thiefler kervancılar kadar iyi para kazanıyorlar mı?

Hunterlar sadece seviye mi atlıyor?

Thiefler de sanırım aynı malları kervancılara göre daha ucuza satıyorlarmış?

Semerkentte thief suit satan yer nerede(teleport yeri yada)?

bütün bildiklerinizi söylerseniz sevinirim, rehber işime yaramadı da...

• En ii Parayı Traderler Kazanır.Ondan Sonra Thiefler Kaçırdıkları Malları Satar.Hunterler Thiefleri Avlar.Semerkandda Teleport Yok Sadece Janganda Var
    Edit:Sen Roguesin(yani Namussuz,Sinsisin:D) En Güzel Thief oLur senden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thermopylai -- 15 Ocak 2009; 22:04:21 >
  • bu arada yaptığım gözlemler sonucu hunterların aldığı ex kadar gold aldığını gördüm

yani

2131 hunter ex point gained yazınca sana 2.131 k geliyor

az bi rakam deymez ben türkleri kesmek için hunter oldum

25 lvlda ben Gıralım diye jangan kapısınıın önünde oturuyordu

kestim sonra Ben Gıralım dedi yine
  • Bir pt kervan çekince en çok parayı trader kazanır kalanıda hunterlara eşit olarak bölünür zaten traderların fazla kazanması normal malları trader alıyor.
  • Hangisini becerebiliyorsan o mesleği yap. Thieflik zor hem kapışacaksın hemde çaldığın malları koruyacaksın
    En kolayı hunterlik. Kazancı dersen; seviyene göre hunter shoptan maaş alacaksın
  • Thieflik biraz zordur hem gelen hunterlarla kapışacaksın hem de bu sırada mallarını koruyacaksın anlayacağın zor iş.Hunter olabilirsin arkadaşın dediği gibi seviyene göre maaş alacaksın..
  • evet en çok parayı trader kazanıyo ama en zevkllisi thief mal çalınca hele manyak zevkli oluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Seytan Kobra

Bir pt kervan çekince en çok parayı trader kazanır kalanıda hunterlara eşit olarak bölünür zaten traderların fazla kazanması normal malları trader alıyor.

mesela hunterım ve 1 yıldız götüren 20 lvl tradera yardım ettim ve sadece npc thiefleri keserek diğer şehre vardım(bu arada ben de 20 lvlim), bunun sonucunda kaç para kazanacağım? maaş derken ne kasdediyorsunuz?
  • Fazla kazanıcağını sanmam para kazanmak istiyorsan traderlığa devam ama ben heyecan istiyorum diyorsan thief ol hunterlığı 90 lv de yaparsın daha iyi olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: KoSeKu3

quote:

Orjinalden alıntı: Seytan Kobra

Bir pt kervan çekince en çok parayı trader kazanır kalanıda hunterlara eşit olarak bölünür zaten traderların fazla kazanması normal malları trader alıyor.

mesela hunterım ve 1 yıldız götüren 20 lvl tradera yardım ettim ve sadece npc thiefleri keserek diğer şehre vardım(bu arada ben de 20 lvlim), bunun sonucunda kaç para kazanacağım? maaş derken ne kasdediyorsunuz?

Bak şimdi sen bir hafta boyunca ne kadar hunter exp'i kasarsan salı gününe kadar birikir ve huntercıdan kastığın exp karşılığı gold alırsın.

• trader yada hunter ol eğer (new) yani yeni serverda oynamıyorsan tabiiki.Eski serverlarda sana mal bırakmazlar ve artık traderlar ölmüyo kolay kolay... Ve samarkanddan cınstantinapole ye ışınlan orda barow street mi ne vaar ordaki soldierdan teleport ol bedavaya thief town a. (eğer yeni serverdaysan)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapid Step -- 17 Ocak 2009; 21:03:32 >
  • Bence thiefsin thief ol en iyisi
  • çoktan trader oldum :D
  • Parayı kırmak istiyorsan Trader ol.
    Thieflik en zevkli meslektir.. ama arkadaş çevrenin iyi olması lazım yoksa mangyangın elindeki baltayı bile çalamassın.
    Hunterlık "karizma" job tur.. Ortama girdiğinizde birden herkesin dikkatini çeker.. İnsanların sana ihtiyaç duymaları ayrı bir haz verir :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.