Şimdi Ara

MESLEK LİSESİNDEN ANADOLUYA GEÇİŞ 11.SINIF

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
53.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar 11.sınıf meslek lisesinden anadoluya geçebilir miyim? Puanım yetiyor ve kontenjan var.Ama 10.sınıfın sonunda lise değiştirme bittiği için 1 yıl geriden başlattıklarını duydum ve ben buna hazırım.

Sadece tek sorun şu.Şu an ben 11.sınıfın 2.dönemindeyim.Bir sene geriden başlarsam nasıl devam edeceğim.10 un 2.dönemi olarakmı? Yoksa bir sonraki okulların açılışında 10.sınıf olarakmı başla diyecekler bana? Eğer öyle olursa 2 yıl olur.Bu hiç olmaz.

Lütfen fikirlerinizi belirtin benim için çok önemli.

• Bildigim kadariyla dal secimi yapıldıktan sonra sadece nakli meslek lisesine yapabiliyorsun.Eger istemiyorsan meslek ve kendine guveniyorsan aciga gec baska caren yok.Ancak aciga gecmek her babayiğidin harci degildir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardesım maalesef gecemıyorsun anadolu lısesıne gecmeyı bırak meslek lısesınde dal bıle degıstıremıyorsun oyle lanet bır kural var bırcok arkadasım bu dertten muzdarıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerem0559

kardesım maalesef gecemıyorsun anadolu lısesıne gecmeyı bırak meslek lısesınde dal bıle degıstıremıyorsun oyle lanet bır kural var bırcok arkadasım bu dertten muzdarıp

kardeşim ben bu konuyu araştırdım.Müdürlede konuştum.1 sene geriden başlamayı kabul edersen değiştirebiliyorsun.1 sene kaybın oluyor ama.
  • 37debdeb37 kullanıcısına yanıt
    pekı sen gececekmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerem0559

pekı sen gececekmısın

ben meslek lisesinin amp bölümündeyim.Mat 2 ders,kimya fizik yok.Nakil başvurusu yaptım bu ayın başında aynı okulun atp bölümüne gececegim.Orada 4 fizik 4 kimya 6 mat var.Ayın 30 un da açıklanacak inşallah geçebilirim orası olmazsa anadoluya.Kendi okulumdaki diğer bölüme geçince 11in %90 ını görmemiş olucam ama yapacak birşey yok,yazın yapmaya çalışıcam 11i
  • Şuan meslek lisesi 9.sınıftayım.Bu yıl nakil yapamadım puanım 5 puan düşük istediğim anadolu lisesinden.Ne zamana kadar nakil başvurusu yapabilirim?

Lütfen iyi bilen birisi cevaplayabilir mi ? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ksa2das K kullanıcısına yanıt
    Hocam bu pzt.Bizim müdür açıklama yaptı bu. Nisanın sonuna kadar son nakiller.Nisandann sonra yapamıyorsunuz yani.9 da olamazsan 10 da mutlaka ol kurtar kendini

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani 10.sınıfta meslek lisesinden puanım yettiği takdirde anadolu lisesine geçebilir miyim?
    Geçebileceksem ne zamana kadar?
  • Ksa2das K kullanıcısına yanıt
    Evet geçebilirsin.Puanın yetecek,kontenjan olacak.

Bu ayın 30 undan önce başvurmalısın nisandan sonra nakiller bitiyor.Aksi takdirde seneye geçersen 1 sene kaybedeceksin.Son 3 günün git bir şekilde hallet.Az zamanın var ailenle vs.konuş acilen.
  • bişey sorcam mesela 10 sınıfta meslekte okuyorum 11 de anadoluya yetiyo puanım 10 sınıfın sonuna dogru nakil versem 111 başlarmıyım anadoluda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.