Şimdi Ara

Meslek lisesinden açık liseye geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
6.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Meraba arkadaşlar.. ben meslek lisesi 10.sınıf teknik lise bilişim öğrencisiyim ancak okulumu da bölümümüde secmiyorum. 11.sınıfta açık liseye geçmem mümkün mü??? Eğer mümkünse diplomamda ne görünecek?? ve geçiliyorsa 11.sınıf yaz stajı yapılır mı yine_?

• Gideceğin okulda transkriptinde olmayan 10. sınıf derslerini vermen gerekir.Sanırım sözel bölümde arada pek fazla ders olmaz.Yaz stajı olacaktır geçiş işlemini eylülde yapacaksan.
  • yorum yapan arkadaş yanlış anlamış heralda meslek lisesinden açık liseye geçebilirsin bende meslek lisesinden açık liseye geçtim diploma olarak normal açık lise diploması alırsın normal diploma oda örgünle bir farkı yok aynı statüye sahip staj falan yok açık lisede zaten açık lisede stajı bırak okul yok 3-4 ayda 1 sadece sınavlara giriyorsun o kadar
  • BaYoFFHeLL kullanıcısına yanıt
    İlk önce teşekkür ederim.. Meslek lisesinden mesleki açık liseye mi geçtiniz yoksa açık liseye mi? yada bunlar aynı mı cahilliğim affola.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemancocı

İlk önce teşekkür ederim.. Meslek lisesinden mesleki açık liseye mi geçtiniz yoksa açık liseye mi? yada bunlar aynı mı cahilliğim affola.

Ben meslek lisesin normal düz açık liseye geçtim daha rahat ders calısabilmek için çünkü okullar son 2-3 senede baya bozuldu.

Mesleki açık öğretim lisesi farklı birşey Açık öğretim farklı birşey

Mesleki açık öğretimde yüzyüze meslek dersleri alıyorsun hatta bunlar çıraklık okulu diyede geçer

Açık öğretim lisesinde ise Sadece 3-4 ayda 1 kere sınavlara girersin
  • anladim. peki memnun musunuz? yani bolumumu sevmeyen biriyim ve unv. hayalim farkli . sizce 11.sinifta gecmem mantikli olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

anladim. peki memnun musunuz? yani bolumumu sevmeyen biriyim ve unv. hayalim farkli . sizce 11.sinifta gecmem mantikli olur mu?

valla hocam cok memnunum keşke daha önce geçseymişim diyorum çünkü meslek lisesi çekilecek dert değil zaten üniye gidecek adamın meslek lisesinde işi olmaz yok okuldaki hocalar 2 yıllık geçişler falan filan bahane maksat kendi bölümlerinden mezun cıkartmak 11.sınıf gayet uygun ben 1 sene sınıf tekrarı yaptım 10.sınıf 2.dönem geçtim
  • Cok tesekkur ederim bilgiler icin unv okumak istiyorum. seneye buyuk ihtimal gecicem acik liseye.

• quote:

Cok tesekkur ederim bilgiler icin unv okumak istiyorum. seneye buyuk ihtimal gecicem acik liseye.

zaten yaz tatilinde acılıyor acık lise kayıtları pm atarsın bana sorun olursa

Sınavlara çalişmasak geçirirlermi sınavlar çokmu zor

Sınavlar online mi ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.