Şimdi Ara

Meslek liseliyim böyle dalga geçecekseniz gelmeyin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlahiyatlı olan konun daha iyiydi bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aradaş bu forumda senin kadar boş yapanını görmedim
  • sanayiye gidebilirsin boşuna yorma kendini kanka
  • Anasını satim azcık beyniniz olsun
  • Lan olum senin gibiler yüzünden meslek liselilerinin hepsinin gerizekalı olduğu algısı oluşuyor. Meslek lisesi mezunu olarak seni kınıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crimson Elite kullanıcısına yanıt
    Yahu konu mu yarıştırıyoruz burada sizi gerçekten anlayamıyorum bazen zira insanı çileden çıkartıyorsunuz ve özelden "ÜMÜĞÜNÜ SIKARIM" şeklinde mesajlar almama sebep oluyorsunuz.
  • :'(

• quote:

Orijinalden alıntı: atarleeboy12

sanayiye gidebilirsin boşuna yorma kendini kanka

Sizin gibi okumuş olacağıma gider sanayide adam gibi çalışırım daha iyi kendinizi bir şey sanmayın okudunuz diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: erotikbrokoli

Lan olum senin gibiler yüzünden meslek liselilerinin hepsinin gerizekalı olduğu algısı oluşuyor. Meslek lisesi mezunu olarak seni kınıyorum

Diğerlerinin dalga geçmesini anlarım da benimle aynı eğitimi gören birinin benimle dalga geçmesine anlam veremedim
  • bence meslek lisesinde okuyanlar direk işe başlasın üniversite okumalarına gerek yok zaten ek puanda alamıyorlar
  • atarleeboy12 A kullanıcısına yanıt
    YÜZÜNE TÜKÜRMEK İSTERDİM AMA SEN ONDAN DA ANLAMAZSIN Kİ
  • yarardan çok zararınız var dostum kusura bakmayın size yapılan yatırımı anadolu , fen liselerine yapsınlar daha iyi olur
  • atarleeboy12 A kullanıcısına yanıt
    Ya senin gibileriyle aynı ülkede yaşamak gerçekten çok acı.Böyle düşüncelere sahip olacak ne yaşadınız acaba?Meslek liseliler insan değil mi?Yüzüne tükürsem yağmur yağıyor sanarsın.
  • gelecekte seni aynı böyle kırbaçlıyan biri olucak büyük ihtimal anadolu yada fen lisesi mezunu olur belki ben bile olabilirim
  • bende meslek liseliyim seni anliyorum bu saate kadar calismadiysan zor ben mezuna kaldim. eger gercekten istiyorsaniz mezuna kal. bizim sinifin hepsi 2 yillik gitti. dusun o serseri it kopuk dediginde 2 yillik okuyor karar senin

patronlarin cogu lise mezunu oluyor bebegim senin sirtina vuracaklar kirbaci dert etme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Havya Makinesi -- 20 Mart 2016; 18:02:13 >
  • WhoWeAre W kullanıcısına yanıt
    Sen nasıl bir insansın kendini nasıl ezikliyorsun bizim dershanede bir çocuk vardı meslek liseli çıkışlı istanbul hukukta okuyor yökatlastan bakabilirsin
  • Geçen imam hatipteydin baban zorla başörtü taktırıyordu erkek olmana rağmen.Ayrıca nick değiştirince imzanda yazıyor iyi bir troll değilsin

• Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    haha o eskidendi koçuuuuuum
    senden genç biri gelip senin patronun olursa artık şaşırma ben bile olabilirim yanyi hangi bölümü istiyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: atarleeboy12

haha o eskidendi koçuuuuuum
    senden genç biri gelip senin patronun olursa artık şaşırma ben bile olabilirim yanyi hangi bölümü istiyorsun

rocco siffredinin universitesinden mezun bir bayan ariyorum. olurmusun?

• Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    niye kendi cinsinden mi hoşlanıyorsun kardeşim
    neyse konu çok uzadı bu kadar yeter rahatsız etmeyin uleyn beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atarleeboy12 -- 20 Mart 2016; 18:34:47 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.