Şimdi Ara

Meşhur Çiğköfteci Ali Usta - Eminönü // Bir dürüm 444 GR [Tadım Notum ve Fotoğraflar] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
5
Favori
16.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adam gerçekten yetenekli bir pazarlamacı
  • gurmemize laf etmeyin beylar adam vedat milor gibi gözümde:)
  • Ali abinin çiğ köftesini özledim doğru eminönüye,

bu sefer küçük tabak alayım dedim.

SADECE çiğ köfte 680 gr geldi, al sana bütün göbek, 2 limon bu hafta pazara gitmezsin dedi.

Hepsini tartıya koysanız RAHAT RAHAT 1200gr'ı geçer ve SADECE 5 TL.

Helali hoş olsun verdiğim para diyorsunuz o kadar bol ve bereketli.

Meşhur Çiğköfteci Ali Usta - Eminönü // Bir dürüm 444 GR [Tadım Notum ve Fotoğraflar]

Meşhur Çiğköfteci Ali Usta - Eminönü // Bir dürüm 444 GR [Tadım Notum ve Fotoğraflar]

• Adam kendimi yapıyor acaba? Son resimlerde göründüğü kadarıyla piyasadaki fabrikasyon çiğköftelere göre içeriği fazla bulgur gibi.
  • Merhaba arkadaşlar,

Bu sefer BÜYÜK TABAK almaya gittim : 10 TL

Ali abi namazdaydı onun yerine kardeşi tezgahtaydı.

Aman diyim ALİ ABİYİ BEKLEYİN

Kardeşinin eli çok tutumlu.

Ali abi ufak kaseye 680gr çiğ köfte koymuştu.

Bu sefer büyük olsun dedim kardeşi büyük tabağa 778gr koydu.

2 kat fiyat ödedim ama fark 100gr sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 24 Kasım 2014; 18:14:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Computer
    Bu sıranın sebebi çok basit.
    Ali usta tam bir şovmen.

Bir iki kişiyi Ali ustaya götürmüştüm ortak fikirleri: ''Bu adamın kafası kırık, çiğ köfte rezalet.''

videoyu izleyince hiç hazzetmedim ali ustadan, maraş dondurmacıları gibi şov yapmış gerçekten, bu tip şark kafalı esnaftan hayır gelmez "bence"...
  • quote:

Orijinalden alıntı: baberti

quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Computer
    Bu sıranın sebebi çok basit.
    Ali usta tam bir şovmen.

Bir iki kişiyi Ali ustaya götürmüştüm ortak fikirleri: ''Bu adamın kafası kırık, çiğ köfte rezalet.''

videoyu izleyince hiç hazzetmedim ali ustadan, maraş dondurmacıları gibi şov yapmış gerçekten, bu tip şark kafalı esnaftan hayır gelmez "bence"...

ali ustanın her zaman ki hali dostum

dışarda sivilde yakala yine öyle

• Çok kalitesiz gibi geldi. Adıyamanlı veya doping den şaşmam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çiğ köfte ne kadar iyi veya kötü olursa olsun eline poşet tıkıştırıp limon atması hiç hoş değil. 3-5 videosunu izledim, işin garibi kimse de durup ya hacı sen ne iş yapıyorsun da demiyor. Yapılan muamele hiç iyi değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostlarım kanmayın bu kendine çiğköfteci diyen zatlara gelin sizlere 2 tepsi urfa köftesi yapayımda kendinize gelin
  • Dayanamadım,

doğru yine ali abinin yanında aldığım soluğu

bir teyze geldi, oğlum ben seni televizyonda gördüm yakından da bir bakayım dedim dedi.

yine büyük kap aldım

850gr çiğ köfte (etsiz) + 2 göbek + 1 büyük limon + 6 lavaş = 10 lira

• bende kocaelideyim mecburen sait yapıcam akşama yine yarım porsiyon alıcam 5 tl
  • Ali abi öyle özletti ki kendini kısa sürede yine yanında aldım soluğu

büyük kase : 10 TL

• tad nasil hocam? pek kivami varmis gibi durmuyor, kisir tarzina benziyor sanki. gerci kisir dahi olsa, 10tlye o kadar kisirin ve yesilligin gideri var:)

• Yine Ali abinin yanındaydım

bu sefer BOL ACILI BÜYÜK KASE aldım.

Ali abi diyor bu kadar acı yeter mi, koy koy daha dedim

bana baktı

biraz daha dedim

yeter ya zehir zemberek oldu dedi

ben koptum orada

iyi ki var

• ogameci kullanıcısına yanıt
    çok gidiyorsun hocam çiğ köfteciye, ileri yaşlarda barsaklarda sorun çıkarmasın sonra...
    bu tip yiyecekler fast food, kola, sigara gibidir alışkanlık yapar, bağımlısı olursun kurtulamazsın bak...
    demedi deme...
    afiyet olsun ama merak ettim, tek başına mı yiyorsun?...

@ogameci

• Tek başıma 2 öğünde bitiriyorum dostum.
  • 2015'in ilk büyük kasesi

• Afiyet olsun.

Cidden merak ediyorum sen bu Çiğ köfte denen Bulgur karışımını nasıl yiyorsun?
    Adam Şov yapıyor tamam da, sattığı şeyin Çiğ köfte ile alakası yok ki be

Adam bol bulgur ve Nar ekişisini koymuş Çiğ köfte diye satıyor, bence gereksiz bu kadar fazla alman, yanlış anlama senin tercihin
  • şu adamın resmini atın yahu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.