Şimdi Ara

Mesh Panel Nerden Bulunur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pc'nin hava akımını daha iyi sağlamak için ön paneli mesh panel yapmak istiyorum.
    Yabancı sitelerde satılıyor ama Türkiye de bulamadım.
    Nerden satın alabilirim yrdımcı olabilecek var mı?

• Hocam zamanında benzer bir uygulama için nalburdan aluminyum sineklik almıştım. İsterseniz gidip bir bakın işinize yarar birşeyler bulabilirsiniz belki.
  • Enson öyle yaparım, çok estetik olmayacaktır muhtemelen ama böyle daha estetik görünün bir panel olsa daha iyi olurdu.
    Cevabınız için teşekkürler.
  • Şöyle birşey buldum internette belki işine yarayan olur diye fikir vermek istedim.

Dreamcar No:1 Aluminyum Siyah Grill Panjur Teli 100 cmX 20 cm

• Türkiye'de bu konuda hiçbir şey bulamazsın. Eskiden de bu konularda Türkiye'de malzeme bulma problemi vardı şimdi masaüstü bilgisayar kullanımının azalmasıyla birlikte fan grill bile bulunmamaya başladı

Gerçi istediğin şey pc parçası olarak da satılmaz buna benzer bir şeyi sanayiden metre fiyatıyla alabilirsin. metresi şu kadar tl filan gibi satıyorlar sanayide çatı filan işleri yapanlar var onlarda genellikle düz sac şeklinde metreyle satılır sana böyle örme gibi olanı lazım bunu yine sanayide büyük hırdavıtçılar var oralarda oluyor ben almıştım ama aldığım malzeme dayanıksızdı birkaç kez bükünce büktüğün yerden kırılıyordu buna dikkat ederek sağlam bir malzemeden yapılmış olanını al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturmgewehr44 -- 28 Mayıs 2019; 22:5:19 >
  • filtre teli şeklinde web araması yapar ya da daha iyisi (zira web üzerinden bulacağınız üreticiler görece küçük ölçüleri haiz gönderide bulunmuyorlar) eğer İstanbul'da iseniz Karaköy'de hırdavatçılar çarşısına bizzat giderseniz "elek ya da filtre teli" olarak farklı doku ya da örgü şeklinde, hammadde, renk ve yumuşaklık ya da sertliği haiz sürüsüne bereket ürün bulabilirsiniz.
  • Evet söylediğiniz gibi elek veya tel şeklinde farklı amaçlar için yapılmış malzemeler var.
    İlk mesajda koyduğum resimdekine benzer saç mesh panel satışına internette rastlayamadım.
    İstanbulda değilim ama sanayi bölgelerinde hırdavatçılarda birebir dolaşıp bulunabilir belki dediğiniz gibi.
    İnternetten almak imkanı bulmaya çalıştım ama yok sanırım.
  • Hocam ben de niyetlendim bu işe, herhangi bir yerden temin edebildiniz mi?
  • Cismoll kullanıcısına yanıt
    link aluminyum panjur teli burada mevcut,ufak bir aramayla daha uyguna bulunur belki.
  • ReCKLeSS17 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah Hocam teşekkür ettim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.