Şimdi Ara

Mesajlarin silinmesi...!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu aralar 2-3tane yazdigim mesajim silinmis.

Ve 2 uyari gelmis.

Birisi evet verenler hakkında soyledigim kisiler hakkinda idi.Ve buna Din katmaktan uyari almisim.Evetcilerin ile din hakkinda bir anlam kuramadim?

2cisi ise otomobil genel adminin mesajlarimi silmesi.Ve hepside zam konusunda.Onada tahrik edici mesajdan uyari gelmis.

Mesaj yazsak siliniyor.Forum adminlerinin amaci mesaj silmek mi sadece?Onu da anlamis degilim.

Böyle direk haber verilmeden mesaj silinince insan elbet ki sinirleniyor.

Sorarim adminlere bu mesajlari silmenizin manasi nedir??

Konu ile alakasiz yazilar silinmezken bazilarinin mesaji aninda siliniyor ve uzaklastiriliyor.Sebebini ogrenmek istiyorum.

Tessekurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her silinen mesaj için tek tek bildirimde bulunamıyoruz maalesef.Mesajlarınız silinmiş ve ceza almışsanız kural dışı bir durum olduğunu göstermektedir.Haksız yada yanlış bir ceza olduğunu düşünüyorsanız forum desteğe başvurabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teufel

Her silinen mesaj için tek tek bildirimde bulunamıyoruz maalesef.Mesajlarınız silinmiş ve ceza almışsanız kural dışı bir durum olduğunu göstermektedir.Haksız yada yanlış bir ceza olduğunu düşünüyorsanız forum desteğe başvurabilirsiniz.

Teufel,

2 ve 3tur mesajim nedensizce siliniyor.Bakin ben silmeyin demiyorum.Silin velakin uyari olarak gelsin ki bende bir daha o hataya dusmeyeyim.

Bu Ulke ve Dunya gundemi ve Otomobil genel icin gecerli.

4mesaj silindi.2tane uyari geldi.Ve "ALAKASIZ" nedenden dolayi.

Admin kafasina gore siliyor mesaji.Atmayalim bizde mesaj olsun bitsin o zaman.

Şu Dsg konusunu katmiyorum bile.

• Ceza aldığınız iki mesajınız haksız yere silinmemiş öncelikle bunu söyleyebilirim.

Ek olarak ceza sisteminin işleyişi şu şekildedir;

Alt yönetim mesajı siler ceza talebi açar üst yönetim onaylar veya red eder.Dolayısıyla sizin mesajınızı iki yönetici kontrol etmiş ve haksız bulunmuşsunuz ki ceza almışsınız.Burada kasti bir durum söz konusu değil.Demekki kural dışı bir durum olduğu için bu şekilde bir ceza uygun görülmüş; bir dahaki mesajlarınızda daha dikkatli davranırsanız bu şekilde bir durumla karşı karşıya kalmazsınız.Günde binlerce mesaj atılıyor kasti olarak sadece sizin mesajlarınızı silmek için hiç bir yönetici uğraş vermez emin olabilirsiniz bundan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teufel

Ceza aldığınız iki mesajınız haksız yere silinmemiş öncelikle bunu söyleyebilirim.

Ek olarak ceza sisteminin işleyişi şu şekildedir;

Alt yönetim mesajı siler ceza talebi açar üst yönetim onaylar veya red eder.Dolayısıyla sizin mesajınızı iki yönetici kontrol etmiş ve haksız bulunmuşsunuz ki ceza almışsınız.Burada kasti bir durum söz konusu değil.Demekki kural dışı bir durum olduğu için bu şekilde bir ceza uygun görülmüş; bir dahaki mesajlarınızda daha dikkatli davranırsanız bu şekilde bir durumla karşı karşıya kalmazsınız.Günde binlerce mesaj atılıyor kasti olarak sadece sizin mesajlarınızı silmek için hiç bir yönetici uğraş vermez emin olabilirsiniz bundan.

Ülke ve Dünya gündeminde mesajlara bir sey demiyorum.Elbet ki benim de sınırı aştıgım oluyor o bolumde.

Ama yazdigim diger bolumde ki silinen mesajlarda sinir asmadigimdan eminim.

Ve birde o bolumde siyaset konulari aciliyor biz siyaset katinca uyari aliyoruz anlamadigim konu neden silinip konu sahibine ceza verilmiyor?

Bu sorularimin cevabini verdikten sonra konu kilitlenebilir Yönetici Bey.

Cevap verdiginiz icin tessekurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 2 Kasım 2017; 0:25:43 >

• Silinen mesajlarınızın hangisi olduğunu tek tek göremediğim için bir şey diyemiyorum.Dediğim gibi yanlışlık yada haksızlık olduğunu düşünüyorsanız forum desteğe talep açabilirsiniz bununla ilgili olarak.

Şikayet sistemini kullanarak tarafımıza iletirseniz gerekli incelemeler yapılır; kural dışı bir durum tespit dilirse mesaj veya konu kaldırılır konu sahibinede gerekli ceza verilir.
  • Benim de mesajlarimin silindigini goruyorum bazen. Sonucunda ne bir uyari geliyor ne de ceza istemi. Arkadasin bahsetmek istedigi de o galiba. Yani mesaj siliniyorsa soyleyin ki ona gore bir daha yazmayalim.

Ayrica bir mesajin ceza almasi onun kural disi oldugunu gostermiyor. Benim uyarim, cezam yokken kuraldisi pekcok mesaj yaziyorum diye uzaklastirma aldigim var. Mesajlarim silinip silmedigini, hangisinin neden silindigini zamaninda bilsem duzeltirim.

Herhangi bir ceza vermezseniz o uye yanlis yaptigini nasil bilsin ki?
  • Merhabalar,

Mesajlarınızın neden silindiğini sormanız gerek yer "Forumla İlgili Önerileriniz, Sorunlarınız" bölümü değil Forum Destek'tir.

Konu, ceza, şikayet ve bunun gibi üyeliğinize özel sorunlar için Forum Destek ile iletişime geçmelisiniz.

Silinen mesajlar konusu ise;
    Öncelikle hangi konudaki hangi mesaj silinmiş belirtmemişsiniz ama bazen hızlı müdahale etmek için mesajlara silinme nedeni atlanabiliyor.

Yada kişisel/ikili tartışmalar onlarca mesaj şeklinde uzadığı için topluca silinebiliyor.

Bazen ise alıntı yaptığınız mesajın aslı silindi ise alıntısı da silinebiliyor haliyle.

Eğer ceza alacağınız derecede kural dışı yada hakaret, küfür içeren bir mesaj ise yüksek ihtimal ile silinme gerekçesi belirtilir.
    Ama ufak laf sokma, lan-ulan-oğlum-sincap v. gibi ceza yada uyarı gerektirmeyen mesajlar ceza verilmeden silinip geçilir.

Silinen mesajınızın tertemiz ve laf sokma, aşağılama, hakaret vs. içermediğine eminseniz konudaki sizin mesajınızdan birkaç önceki-sonraki herhangi bir mesajın linkini verip sorabilirsiniz.

Eğer uygun görülürse Forum Destek tarafından gereken yapılır.
    Ceza verilmiş ise iptal edilebileceği gibi ceza verilmemiş ise hakedilen ceza da verilebilir; mesaj içeriğine bağlı olarak.

İyi forumlar,

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.