Şimdi Ara

Mersin'de En İyi KPSS Dershanesi Hangisi? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
27.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ihtiyacın forum şubesine yazıldım.hocalara diyecek yok ama idaresi berbat ben de memnun değilim geçen yıl akdenize gitmiştim beğenmediğim için yazılmadım.şimdi çooooook pişmanım
  • Arkadaşlar aman diyeyim mersindeki MURAT KARİYER DERSHANESİNE yanılıp yazılmayın ben yandım siz yanmayın ders çalışma şevkiniz de söner bir tarih ve türkeçecisi var böyle bişey olmaz.. Birde dershaneyi beğenmeyip ayrılsanızda ayda bir günde girseniniz o ayın bütün parasını alırlar.2 ay gittim hüsran anca dershanenin her yerinde smm katılıp kazananların reklamları ile dolu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyasko -- 28 Şubat 2016; 22:54:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende ihtiyaci dusunuyorum idareyle ilgili ne sorun yasayicik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bizler ihtiyaç akademi mağdurları olarak tüm öğrenci arkadaşlarımıza sesleniyoruz , sakın ihtiyaç akademiye gitmeyin sizde mağdur olmayın.Haberi okuyun lütfen http://www.mersinhaberci.com/haber/5392/retmen-adaylar-madur-oldu.html
  • eski karacan yeni adıyla başkent kariyer in öğrencisiyim hiç ama hiç sıkıntı yaşamadık ben hem kpss a hem de gk gy alıyorum hepsi çok iyi kitapların yazarları hocalarımızın yıldızlar geçidi gibi kurum.
    Özgür özkınık
    arda hakan öğretir
    fatih dalkıran
    murat şahin
    hilmi çoban
    abdurrahman yılmazgöz
    matematikte burak almasulu
    coğrafya da ahmet burak kargı
    bu hocaların hepsini bir urumda toplamak büyük iş ben tüm hocalarıma teşekkür ediyorum
    ben yazılmadan biraz dolaştım diğerlerine göre biraz pahalı ama deydi bence
  • matematik ten hiç anlamıyorum diyorsanız mutlaka başkent kariyerle görüşmelisiniz. sınıf dersinin dışında ücretsiz olarak matematik zayıf grup diye bir grup açıyorlar iki matematikçileri var ama bence mutlaka burak almasulunun grubunu isteyin hiç anlamıyorum diyene bile soru çözdürür kesin garanti.................
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.