Şimdi Ara

Mersin'de En İyi KPSS Dershanesi Hangisi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
27.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yargi'nin fiyati hakkinda bilgisi olan arkadaslar varmi acaba ? Genel kultur - genel yetenek olarak 2014 Kpss ye bende yazilmayi dusunuyorum. Ünv derslerin durumuna gore hafta ici dersler var, birde subata kadar c.tesi gunleride genellikle ders olacak, subattan itibaren c.tesi pazar bos olacak. Acaba kisiye ozel bi ders programi ayarlayabilirlermi, ya da ünv ders oldugu zaman dersanede giremedigim dersleri telafi edecek bisey yaparlarmi sende kendine uygun saatlerde gel eksiklerini tamamla gibi bir sey yaparlarmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihkazanci F kullanıcısına yanıt
    Cidden merak ediyorum fiyatları ve öğretmenleri
  • Uzaktan Eğitimi deneyebilirsiniz, Uzaktan Eğitim de hafıza teknikleri ile KPSS, Tarih, Coğrafya, Vatandaşlık, Matematik derslerini evinizde rahat rahat izleyebilirsiniz.

• burada yargı hocaları toplanmış birisi öğrenci oluyor,oburu kayıt düşünüyor.Güldürmeyin,mersin sizin ne olduğunuzu öğrendi.Geçen sene deneme sınavı için optik vermiyordunuz elimizde kalmadı diye,dönem ortasında dersane kapanacaktı ortaklarınız birbirlerini yedi,bir çok alanda alan dersi vermediniz,öğretmen grupları rezil oldu.sürekli öğretmen değişti hepside berbattı.Ve siz tutturmuş yargı diyorsunuz,aman ha arkadaşlar bunları okuyup kanmayın bunlara.En iyisi dersane öğrencilerini bulup onlara sorun,burada insanları kandırarak onların hakkını yiyorsunuz yazık sizlere.
  • bu sene yargı akademi bir numara arkadaşlarım diğer dershanelere kaydolmuşlardı ama kayıt sildirip gelmek istiyorlar.ama malum dershaneler kolay kayıt vermiyorlar.Ben tavsiye ederim iyiki buraya kaydolmuşum
  • Geçen sene sınava girdim şimdi atandım ve devlet öğretmeniyim. Dershaneye gitmeden birçok dershane ile görüştüm, deneyimlerimi aktarmak isterim. Akdeniz iyi diyorlardı gittim görüştüm çok samimi gelmediler ama yakın arkadaşım gitti derslerde çok ilgisizler, sınıflar fln aşırı kalabalıkmış, aynı sınıftaki insanlara bile farklı farklı yayınlardan kitap veriyorlarmış ellerinde o an ne varsa.. tam bir ticarethane yani. Az daha Yargı'ya gidecektim, kayıt görüşmesi sırasında çok ilgililerdi, biraz daha araştırıp düşünmek istedim ve hemen kayıt olmadım. iyi ki gitmemişim, sınava 1,5 ay kala konuları atlayarak dersleri bitirmişler ve okuldaki sınıftan giden arkadaşlar da mağdur oldular. Görüşmeye gitmedim ama Fem Akademi için olumsuz birşey söylemiyordu giden arkadaşlar, vaad edilenleri vermişler arkadaşlara. Ben de İhtiyaç Akademi'ye gittim. Facebook sayfalarına bakıp gittim ve kesinlikle eğitim çok iyi. İhtiyaç'ın yayınlarına diyecek yok. Türkiye geneli denemelerinde aldığım sonuçlar doğrultusunda gerçek sınavda puan aldım ve atandım, şimdi devlet öğretmeniyim :) Hocalar inanılmaz ilgili ve süper anlatıyorlar. Hele bir tarih hocası vardı İbrahim Hocaydı sanırım, sanki tarihi yaşıyorduk. Bazen hocalar çok yoğun olduğu için soru sormak için zaman bulamıyorduk ama genelde sorabiliyorduk. Matematikte de Sinan Hoca tartışmasız 10 numara. Eğitim bilimleri dersleri hocaları da çok iyiydi. Özellikle konuların bitmesine yakın yapılan genel tekrar dersleri benim için dönüm noktası oldu. İhtiyaç'ı tavsiye ediyorum. Mersinde KPSS'yi en profesyonel onlar yapıyor. Herkes aynı verimi alamayabilir ama ben çok yararlandım, tavsiye ederim.

• 33bambam33 arkadaşım belliki ihtiyaç dersanesinin has personeli.Burada kurumlar hakkında yalan bilgiler vererek insanları yanıltmayalım hocam.Ben Akdenizde de Fem dede bu anlattığın durumları görmedim apaçık yalan söylüyorsun.Bu kurumları ticarethane olmakla suçlamışsın.İhtiyaç kayıt sildirmek isteyen öğrenciden paranın tamamını talep ederken ticarethane değil mi?Arkadaşlarım sakın burda yazanlara göre hareket etmeyin burdakilerin çoğu dersane hocaları.Siz en iyi bilgiyi öğrencilerden öğrenirsiniz.Hem 33bambam33 sen hangi okula hangi ile atandın isim nedir söylermisin?söylemezsen yalancılığın tescillenmiş olur.Hani atandım dedin ya onu merak ettim..
  • Arkadaşlar ben akdenize kaydoldum.ama çok pişmanım böyle düzensiz ve ilgisiz bir yer olamaz.Alanın %50 etkileyeceğinden habersizler.Aklımda iki yer vardı yargı ve akdeniz arkadaşlarım akdeniz dediği için buraya kaydoldum.Ama yargıya giden bir arkadaşım bu sene yargının süper olduğunu yöneticilerinin genç ve anlayışlı hocalar olduğunu anlattı.Ayrıca öabt derslerinede çok iyi hocalar geliyormuş.Size tavsiyem burada yazılanlara çok inanmayıp direk gidip görüşmenizdir.Çünkü benim bir senem mahvoldu bu sene kazanacağımıda sanmıyorum.seçeceğiniz dershaneyi ismine bakarak değil özellikle öabt hocalarının hangi hocalar olduğuna bakarak seçin.
  • taskıngezikol arkadaşım sen hangi sınıftasın akdenizde?alan sınavından haberleri yok demişsinde valla bende akdenizdeyim gayette memnunum.Butun alan grupları var ve çok iyi çalışıyorlar.pegem,yediiklim ve murat yayınları gibi turkiye geneli yayınlarla çalışıyorlar.Özellikle öğretmen gruplarında çok iyiler bana göre.Ben ingilizceciyim ankaradan sevgi hanım geliyor pegemden.yasemin hanım var ve gurcan hoca hepside on numara.Diğer branşlarda da pek sorun yok.Muhakkak ufak tefek eksiklikler olur her dersanenin.ama bence sen artniyetli biri olarak direk akdenizi karalamaya çalışmışsın bu bariz belli.Zaten insanlar burda söylenenlere pek takılmaz kendileri araştırır.başarılar arkadaşlar.
  • Merhaba arkadaşlar burada hiçbir kurumu kötülemeye gerek yok.Mersinde zaten 2 tane dershane var bunu herkes biliyor.Birisi akdeniz birisi yargı ,diğerlerine zaten gidilmez.5 gündür dershane dershane geziyoruz arkadaşlarla.Sonunda dün 6 kişilik grup olarak yargıya kaydolduk.Bizlerle ilgilenmeleri ve sorularımıza net yanıtlar vermeleri ilk anda öne çıktı açıkçası.Yuvarlak laflar etmiyorlar,oturmuş bir düzen var.Sınıflar kalabalık değil.Hocaların öğrencilerle birebir ilgilenebildiklerinden bahsettiler.Ayrıca yazın sıfır matematik yaz kursu açıyorlar ki benim için süper oldu.Hocaları gerçekten çok çok iyi bizlerle birebir konuştular.Dershaneyi gezdik sadece etüt salonları biraz küçüktü onun dışında bir olumsuz durum yoktu.Aslında buna olumsuzlukk diyemem çünkü kız arkadaşımın evine sık sık gidebileceğim bahane ederek :))
  • Arkadaşlar ben seneye önlisanstan sınava gireceğim.Bir grup arkadaşım yargıya kaydolmuşlar.Akdenizin sınıfları çok kalabalıkmış ve soru çözdürmek zor oluyormuş.Öyle duymuşlar.Ama ben biraz daha araştırma taraftarıyım.Nereyi önerirsiniz?Biran öncede yazılmak istiyorum aslında çünkü ucuz oluyor.Yargı dershanesinin bu sene dgs kursuna giden arkadaşım matematik ve türkçe hocasının çok iyi olduğunu söyledi.Bu iki ders çok önemli ama tarih ve coğrafyada önemli.Coğrafyacısı ve tarihçisi nasıl acaba bilen varsa yardımcı olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevilaygenc -- 9 Nisan 2015; 16:41:32 >
  • Akdenizin sınıfları kalabalık olupta 40 kişi değil yani.20-24 arasında sınıf mevcudu.onu diyenler abartmışlar.Hem kalabalıksa neden kalabalık acaba diye sormazlar mı hocam?Kesinlikle Akdeniz.
  • Ben Kpss A için geçen sene karacana yazılmıştım.Kpss A öyle zor konular içeriyorki burada hocanın önemi çok yüksek hem dersi sevdirmesi hemde bildiklerini aktarabilmesi lazım.Yoksa ne yapayım ben çok bilgili hocayı.Karacandan 1 ay sonra kayıt sildirip yargıya geçtim.Hem hoca kalitesi hemde dershane kalitesi olarak arada dağlar kadar fark var.Öğretmenlerinin tümü Ankaradan gelen üst düzey kişiler.Gelip Akın hocanın, Ozan hocanın ,serdar hocanın derslerine bir girin.Benim anlatmama gerek kalmayacak.Mersinde Kpss A yı adam gibi yapan tek yer yargı bence.Allah kimsenin emeğini boşa götürmesin arkadaşlar.
  • Biz arkadaşlarla seneye önlisanstan sınava gireceğiz.Yargıda dgs kursuna kayıtlı arkadaşlarımız kesinlikle yargı diyorlar çünkü dgs si çok iyiymiş dolayısı ile önlisansıda çok iyi olur diyorlar.ama biz yinede gezip fiyat aldık hepsininki ortalama aynıydı geriye sadece hoca kalitesi kalıyor.Bizde tanıtım dersi istedik bize direk gün veren ve tanıtım yapan tek kurum yargıydı.Türkçe matematik ve tarih hocaları girdi tanıtıma bayağı iyi hocalardı kısmetse haftaya kayıt olacağız grup olursa daha da indirim yapacaklarını söylediler.Eğer kayıt olmayı düşünen varsa benimle iletişime geçsin grup olarak gidelim daha güçlü oluruz.Fiyatı kırdırırız arkadaşlar.mail adresim nuransezendurmus@gmail.com
  • Arkadaşlar, ben seneye önlisans'tan gireceğim. Geçen sene abim İhtiyaç'a gitti ve 94,6 puan aldı ve atandı, şimdi de beni o maaşıyla dershaneye kaydettirecek. Harika ötesi hoca kalitesi ve yayınları varmış İhtiyaç'ın. Ben de oraya gideceğim. Zaten ismi belli, tecrübesi belli..
    Kesinlikle Akdeniz'i tavsiye etmem çünkü sınava 3 ay kala haziran ayında dersleri bitirip, yazın genel tekrarı adı altında 600TL para istiyorlarmış. Eğer gitmezsen de en önemli 3 ayda boş kalıyorsun. Tamamen para tuzağı.
    Yargıya da kuzenim gitti, kayıt esnasında vaad edilenler ile yapılanlar arasında dağlar kadar fark varmış. 1-2 iyi hoca getirtip geriye kalan dersler verimsizmiş, hele önlisansta ilgi sıfırmış.. çok pişman oldu ve düşük bir puan aldı maalesef.. Mersinde İhtiyaç'tan iyisi yok, ama yine de tüm dershanelerle gidip kendiniz görüşün.. Kafanıza yatan yere gidin..

• Canan Ertürk ihtiyaç sana ne kadar maaş veriyor söylesene.Senin yalanını cümle alem biliyor.İhtiyaç dersanesinde önlisansla lisanlar nasıl olsa mufredat aynı diye aynı sınıflarda eğitim veriyor bunu da biliyoruz.Kayıt sildirmek isteyen öğrenciden paranın tümünü de alıyor bunu da biliyoruz.İhtiyacın personelinin forum sitelerinde insanlara yanlış bilgi vererek bir nevi sahtekarlık yaptıklarını da biliyoruz.Allah sizi ıslah etsin.Burada diğer dersaneleri karalamaktan ekmek çıkmaz size,işinize bakın..Haa illada yazacağız derseniz misli ile cevap alırsınız.
  • hocam bence pegem bu yıl çok iyi, hep şu sayfadan aldım, güvenilir ve uygun üstelik kargo ödetmiyorlar

ben teşekkür ederim

goo.gl/uAxcbm
  • Arkadaşlar biz ingilizce öğretmenliği 3.sınıfız.Tanıtım dersinden sonra grup olarak yargıya kaydolduk.İngilizce alan malum çok sıkıntılı bir konu.İki tane hocaları var alanda.Kemal ve Numan hoca.Tanıtım dersinde numan hoca seneye sadece yargıda olacağını başka hiçbir dershaneyle çalışmayacağını söyledi.Dil ve edebiyatı anlatacakmış seneye.Sadece numan hocanın yargıda olması bile kayıt olmamız için yeterliydi ama eğitim hocalarınıda gördükten sonra içimiz rahatladı.3 tane eğitim hocaları var üçüde bizim eğitim bilimleri anlamında çokta bişey bilmediğimizi bize hissettirdiler.Donanımlı hocalar oldukları belliydi.Uzun süredir bizim için karın ağrısı olan hangi dershaneye gidecez konusu da bizim için kapanmış oldu darısı size.
  • Nilay sezer arkadaşım akdeniz de sevgi hanım var valla tüm mersin sevgi hanımla çalkalandı geçenlerde.Kadına hasta kaldık müthiş bir hoca,bence numan hoca sadece reklamdan ibaret.Akdenizin eğitim hocaları zaten tartışılmaz,anlatmaya gerek yok.Neyse herkes hakkında hayırlısı olur umarım.Bu arada ben son sınıfım ingilizce 3.sınıflar toplu kayıt olduk dedinde,çoğunu tanıyorum ben.Kimler kayıt oldu hocam oraya söylermisin?Çoğu akdeniz diyordu çünkü.
  • hebelekhübelek hocam bana hangi sınıfta olduğumu sormuşsun da beni iyi tanırsınız.Bende sizi iyi tanırım.Herkes sizin ingilizce öğrencisi değilde Akdeniz dershanesinin Rehber hocası olduğunu biliyor.Bu aralar yine müsaitliğiniz var demekki buralarda gezdiğinize göre.Hocam sık sık yanınıza gelip şikayetlerimi bildiriyordum iyi hatırlayın beni.Bu arada numan hoca için reklam diyorsanız muhtemelen alkollüsünüzdür.Yada numan hoca ile hiç tanışmadınız.Ben dersine girdim gördüm dinledim öyle konuşuyorum.Adam dört dörtlük anlatıyor.Bize üniversitede çok bişe vermediklerini bir kez daha anladım.Neyse hocam bir daha görüşmeyeceğiz zaten sizide o ilgisiz hocalarınızıda, dershanenizide defterden sildim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.