Şimdi Ara

MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANINA GÖRE YATAY GEÇİŞ VE ÖRNEK DİLEKÇE - ANA KONU (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.415
Cevap
192
Favori
579.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizim senenin puanları ne zaman açıklanacak bilen varmı
  • kendindenvazgeçenadam K kullanıcısına yanıt
    hangi üniversitenin merkezi ek 1 puanlarını bekliyorsunuz bende 2-3 üniversitenin merkezi ek 1 sonucu var site mail atabilirim özelden mesaj atın size yardım edeyim.
  • evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt
    pm attım
  • onceki soruma cevap gelmemisti bilen var mi kocaeli yada sakaryada bahr donemi merkezi yatay gecis yapip 2.donemde okulu dondurabiliyoe muyuz?
  • Hazırlıkta olduğum için ders seçimleri gözükmüyor sanal transkript işini nasıl yapacağım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiempold

trakya universitesi bekleyen var mi?

up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalmavuz

Şimdiki okulumda hazırlık sınavını geçtim, merkezi geçiş yapacağım okulda hazırlıkla uğraşır mıyım?

Evet hazırlık okumana bakmıyorlar.
    Muafiyet sınavına veya YDS ye girip yeterli puanı almanız gerekli.
  • https://www.facebook.com/groups/136778823654489/ GRUBUMA GELİP ÜNİVERSİTE TERCİH İŞLEMLERİ KONUSUNDA YARDIM ALABİLİRSİNİZ.

MERKEZİ YERLEŞTİRME İLE YATAY GEÇİŞ KONUSUNDA YARDIM ALABİLİRSİNİZ.
  • Arkadaslar mesela simdi ben birkac dersten kalirsam bu donem ve 2. Sinifta yatay gecis yaparsam ne olur? O dersleri tekrar mi gorecegim ayni bir bolume gidersem?
  • sakarya başvuruları açmış sakarya
  • JJimi kullanıcısına yanıt
    Kaldigin dersleri tekrar alirsin, derslerde icerik uyuzmazligi varsa tekrar alma ihtimalin var.

Bunun disinda kendimden ornek vereyim. 2. Sinifta ayni bolume yatay gecis yapmistim, su anki okulumda 1. Siniftan tekrar baslattilar. Sadece gectigim dersleri tekrar almadim.
  • cesuralemdaroglu C kullanıcısına yanıt
    hocam bu gerekli belgeler dediği en son kazanırsak gerekli olanlar mı yoksa başvuru sırasında gerekli olanlar mı acaba
  • pir2xh P kullanıcısına yanıt
    Basvuru sirasinda diye biliyorum
  • http://www.aydin.edu.tr/haberler/Documents/abmyo_.pdf BU LİNK İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ MERKEZİ EK 1 SONUÇLARI SAYFADA ÖRNEK OLARAK BULUNSUN.
  • pir2xh P kullanıcısına yanıt
    BAŞVURU SIRASINDA GEÇMEK İSTEDİĞİNİZ ÜNİVERSİTEYE VERİYORSUNUZ
    BU EVRAKLARI ÜNİVERSİTENİN ÖĞRENCİ İŞLERİNDEN İSTİYORSUNUZ ONLAR HAZIRLAYIP VERİYOR.
    ÖYLE HEMEN HAZIRLANMIYOR BAŞVURULAR BAŞLAMADAN 3 GÜN ÖNCE ÖĞRENCİ İŞLERİNE HABER VERİN ONLAR HAZIRLASIN SİZ GİDİN ALIN
    O EVRAKLARI GİTMEK İSTEDİĞİNİZ ÜNİVERSİTEYE KENDİ ELLERİNİZ LE TESLİM EDİN.
  • Yalnızca online başvuru alıyor sakarya üni ondan sordum teşekkür ederim
  • Arkadaslar Sene sonu Ytü ye geçeceğim.Lys puanı ile.Devamsızlık etkiliyor mu?2.donem derslere sinavlara girmesem iptal olur mu gecis?
  • Merhabalar değerli arkadaşlar.

Ben, bu yıl Bahar döneminde Bahçeşehir Üniversitesi'ne ApplyBAU sistemi ile yatay geçiş burs başvurusunda bulundum.

https://www.applybau.com/kayit-ol-yatay-gecis adresindeki formu doldurdum.

Sonrasında üniversite tarafından arandım ve randevu verilerek mülakata çağırıldım. ÖSYS sonuç belgesi ile Yerleştirme sonuç belgesini mülakata gelirken getirmem istendi.

Bu durum üzerine sizlere şunu sormak istiyorum,
    Bahçeşehir Üniversitesinin bu görüşme sonrasında beni kabul etmesi halinde vereceği burs oranına göre gidip gitmemeyi değerlendirmek istiyorum. Bu mülakata gittiğim takdirde ve ÖSYS sonuç belgesi ile Yerleştirme sonuç belgesini verdiğim takdirde, resmi olarak başvuru yapmış sayılmayacağım değil mi? (Yani Bahçeşehir üniversitesine gitmemeye karar verdiğim takdirde, daha sonrasında ek madde-1 kapsamında yatay geçiş hakkıma bir zarar gelmez değil mi?

Saygılarımla.

• BrownSquirrel kullanıcısına yanıt
    Basvuru yapsaniz bile kayit yaptirmadiginiz surece ek madde 1 hakkiniz devam eder
  • 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.