Şimdi Ara

MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANINA GÖRE YATAY GEÇİŞ VE ÖRNEK DİLEKÇE - ANA KONU (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.415
Cevap
192
Favori
579.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önlisans diploma programlarının ilk yarıyılı derken 1.gûz dönemi mi oluyor?

yani lise tabiriyle 1. dönem mi oluyor. 2.dönem yatay geçişle ist. üniye yerlesiyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba bu sene merkezi yatay geçişle istanbul üniversitesinde veya ytü de mühendisliğe yerleşen var mı?Hazırlık sınavını geçemeyenler alınmadı diye duydumda var mı böyle bişey

• Basvurudan sonra spnuclari beklerken kendi universitemizde kayit yeniletmemise gerek varmi?

• Ben ioyum kayit icin odedim ilkini 2.donemi yatirmamayi dusnuyorum harc kayit ve gecisi etkilemiyor demisdi orda biri dogrumu?

• Tıptan tıpa geçen arkadaş var mı ara sınıf

• ÇorapDeliği kullanıcısına yanıt
    güz birinci dönem oluyor evet diğer sorunu bilmiyorum malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

sağolun hocam ben önlisans 1.sınıfım 2. dönem başka üniye yatay geçiş yapabilir miyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇorapDeliği

quote:

sağolun hocam ben önlisans 1.sınıfım 2. dönem başka üniye yatay geçiş yapabilir miyim?

yazın oluyor herhalde bende kullanmayı düşünüyorum 3.sene hzırlanmak zor olur
  • quote:

quote:

quote:

yazın oluyor herhalde bende kullanmayı düşünüyorum 3.sene hzırlanmak zor olur

ayni durumdayiz hocam sabredecez 8-9ay o zaman.bolum nedir elektronik haberlesme benim.

• ÇorapDeliği kullanıcısına yanıt
    şuan bilgisayar düşünüyorum
  • waleur5 kullanıcısına yanıt
    düşündüğün hayırlısıyla olur inş. hocam.

• quote:

düşündüğün hayırlısıyla olur inş. hocam.

saolasın seninde.Sana pm atmışdım bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waleur5 -- 11 Ekim 2014; 20:25:06 >
  • Arkadaslar bn yatay gecisimi yaptm yalniz eski okulum kaydimi tamamlayabilmem icin bi dilekce yazmam gerektigini soledi.nasil bi dilekce yazmam gerekiyor yardimci olur musunz arkadslar hayatmda hic dilekce yazmadm

• Arkadaşlar bu sene ek1 ile yatay geçiş yapan birisi
    Bugünlerde tekrar eski okuluna dönebilir mi?(henüz ders kaydı yapılmadi,iki üniversitede sinavlar başlamadı,birde geri dönüs yapılmak istenen yer özel üniversite)

• quote:

Orijinalden alıntı: kaderineküsenadam

Arkadaslar bn yatay gecisimi yaptm yalniz eski okulum kaydimi tamamlayabilmem icin bi dilekce yazmam gerektigini soledi.nasil bi dilekce yazmam gerekiyor yardimci olur musunz arkadslar hayatmda hic dilekce yazmadm

H.osun kacinci ogretimden kacinciya yaptin?
    İns cevap veren cikar sana

• alemdar22 A kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla bi sonraki ek1 yatay geçiş döneminde yapılabiliyor.
  • waleur5 kullanıcısına yanıt
    1.ogretimden 1.ogretime gectm

• Arkadaşlar 1 tane yatay geçiş hakkı var. eğer ben başka bi üniversiteye başvuru yapıp kabul edilipte kayıt yaptırmayıp kendi üniversitemde kalırsam diğer sene tekrar yatay geçiş başvurusu yapabilir miyim ?
  • Arkadaslar üniversitede okurken tekrar sinava girmeyi düsünüyorum bu sene puanimin yarisi düsecek ama ben psikoloji okumayi çok istiyorum su an türkçe ögretmenligi okuyorum ve 1. sinifim ama sinava tekrar çalismaya basladim çalisma sistemimi nasil yapabilirim tavsiyesi olan var mi. ya da puani yari yariya kesilipte istedigi yeri kazanan bildikleriniz var mi ?
  • deniz_95 D kullanıcısına yanıt
    Dersaneden bir arkadaşım yanlış tercih yapmıştı.O da senin gibi yerleştiği sene tekrar hazırlandı. Ygs de 15binlerdeydi lys de 7binlere çekti ama okul puanı yüzünden 17-18binlere düştü.(sıralamalarını pek hatırlamıyorum yaklaşık olarak böyleydi) Şimdi Diyarbakır'da diş hekimliği okuyor.

• 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.