Şimdi Ara

Merhabalar Tanışmak istiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar counter strike bu yaşta büyük ilgim var ve kendimi bu yaşta geliştirmek ve ilerde Türkiyem için faydalı olmak istiyorum.
    *Adım selim
    *Yaşım 16
    *İstanbulda oturuyorum

Ve sizlerle tanışmak konuşup maçlarınıza gelmek istiyorum.
    İlk amacım;
    tabikide derslerime çalışıp iyi yerlere gelmek ama hobi olarakta counter strike oynamayı çok seviyorum ilk olarak 12 yaşında başladım internet cafe' oynamaya başladım.Sonra evime internet gelince online olarak oynama başladım.
    Donanımhaber'e üye olup değerli abilerle konuşmak ve görüşmek isterim
    12 yaşından beri Hep defult oynayarak kendimi öyle alştırdım.Wall ve cfg kullanmam.
    Counter oynamak bence biraz teccübe birazda bilek konusuyla alakalıdır.Bilek konusuna yardımcı olucakta mause'dir.Benim mausem Kötü ama bunlada oynayabiliyorum.Çok büyük bir heves içindeyim sizlerin desteğiyle tanışmak ve diyalog kurma peşindeyim.

Beni tanıyabileceğiniz tek sözüm
    "Onurumuz bağlılığımızdır"

cs_selim@windowslive.com arkadaşlar msn adresim

Steam kullanmak için çaba harcıyorum nasıl alacağımı nasıl kuracağımı anlatırsanız msn yada forumdan sevinirim.
    Yada kontör karşılığı almak istiyorum şimdiden herkese teşekkürler
    Dürüstlük ödün vermeyen Lee `[:
    '(]

• Evet arkadaşlar yeni üyeliğim budur.
  • Hoşgeldin.Öncelikle Türkiyemize faydalı olmak için kendini CS'de değil de keşke sosyal yönlerde geliştirsen.CS'ye bu kadar önem verme.Daha 16 yaşındasın benim gibi.Oyuna bağlı olarak yaşama.Geleceğini düşünüp ülkene fayda vermek istiyorsan,hem karakterini,hem de zekanı geliştirmelisin.Başarılar.
  • TR'de fazla uğraşma derim bu işlerle. hep bi yerde tıkanırsın çünkü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.