Şimdi Ara

Merchanttayken BAN!!-Şu işi bir açıklığa kavuşturalım-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sebepsiz yere ban yedim diyen arkadaşları görüyorduk, ancak ben sebepsiz bir ban olabileceğine ihtimal dahi vermiyordum.Ta ki bugüne kadar..

Dün gece 24.00 da karakteri satış pazarına bıraktım, pazarda +0ss ve kırmızı kutu vardı.Sabah 6.30da okula gitmek için bilgisayarın monitörünü açtığımda ilginç bir dc(!) şekli ile karşılaştım, daha doğrusu o anda dc olduğumu sanıyordum.Uykulu gözlerle dikkatimi çeken birkaç kelime vardı "Third party-24 hours".Her neyse kutu satılmıştı ben de pcyi kapatıp kahvaltı masasına geçtim.Sonradan benim afyon patlayınca kendi kendime "acaba?" diye düşündüm .Pcyi açıp oyuna girdiğimde blocked yazısı ile karşılaştım.

Bilgisayarımda kesinlikle hf vb botlar bulunmamaktadırKnight Online ile ilgili olarak dhye, koka ve arada diğer foruma bakıyorum.Hiç koxp kullanmadığım, mazisi temiz olan karakterimin böyle lekelenmesi çok saçma.Acaba aklıma gelmeyen veya bilmediğim bir suç işlemiş olabilir miyim?Yoksa k2 network demeye devam mı?

• Eğer dediğin gibi daha önce hiç koxp kullanmadıysan başka bir yerden bulaşan bir virüs herhangi bi virüs olabilir knight online'yi tetikleyip cogu kişide oldugu gibi oto bana maruz kalmıs olabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: regex

Eğer dediğin gibi daha önce hiç koxp kullanmadıysan başka bir yerden bulaşan bir virüs herhangi bi virüs olabilir knight online'yi tetikleyip cogu kişide oldugu gibi oto bana maruz kalmıs olabilirsin.

daha önce kullanmadım demedim.kullandım ancak yeni kasa almıştım ona hf yüklemedim(yani yükle-sil durumu dahi olmadı).virüsü de pek sanmıyorum çünkü anti virüs tespit ediyor anında virüsleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: svs07

quote:

Eğer dediğin gibi daha önce hiç koxp kullanmadıysan başka bir yerden bulaşan bir virüs herhangi bi virüs olabilir knight online'yi tetikleyip cogu kişide oldugu gibi oto bana maruz kalmıs olabilirsin.

daha önce kullanmadım demedim.kullandım ancak yeni kasa almıştım ona hf yüklemedim(yani yükle-sil durumu dahi olmadı).virüsü de pek sanmıyorum çünkü anti virüs tespit ediyor anında virüsleri

Ne yazık ki bu olayın başka bir açıklaması yok şuan çünkü cogu kişisede ya eskiden kalan bi koxpa ait dosya silinmişte olsa yada farklı sitelerden bulasan ufak yada büyük bir virüs .

• pc deki bazı programlar ko exe ile cakısıyor ve illegal olarak goruyor ondan sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylar.

pc deki bazı programlar ko exe ile cakısıyor ve illegal olarak goruyor ondan sanırım

İlginç.Ne gibi programların exeleri olabilir mesela?
  • quote:

Dedigin mantikli olabilir ama dun aksamda ben BAN yedim ve gercekten hicbir sebep yok. Ticket e cevap olarak 3rd Party Tools yazilmis ama hemim warrior olusum hemde eslantta party siz townda otururken nasil boyle bir program kullandigimi ima ederler anlamiyorum. Neyseki olay sicagi sicagina olduki dun aksamki ve onceki tum SS lerimi aldim ve gerekenleri yaptim.
  • AÇIKLIĞA KAVUŞTUDA.SEN ARAMADAN KONU AÇARSAN OLACAĞI BU...

http://forum.donanimhaber.com/m_38309720/tm.htm
  • Arkadaşım Hiç Bir İllegal Program Kullanmadım Diyorsan Gm Char Hack Var Hack Yiyen Bir Gm Chardan Ban Yemişsindir. Adam Zevk İçin Banlamıştır Önüne Gelenleri Bu Kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kediciler

AÇIKLIĞA KAVUŞTUDA.SEN ARAMADAN KONU AÇARSAN OLACAĞI BU...

http://forum.donanimhaber.com/m_38309720/tm.htm

çok iyi açıklamışsın ya Allah razı olsun(!).999 ban yemedik heralde belli bir süre sonra açılacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: SininS

Arkadaşım Hiç Bir İllegal Program Kullanmadım Diyorsan Gm Char Hack Var Hack Yiyen Bir Gm Chardan Ban Yemişsindir. Adam Zevk İçin Banlamıştır Önüne Gelenleri Bu Kadar.

• quote:

Arkadaşım Hiç Bir İllegal Program Kullanmadım Diyorsan Gm Char Hack Var Hack Yiyen Bir Gm Chardan Ban Yemişsindir. Adam Zevk İçin Banlamıştır Önüne Gelenleri Bu Kadar.

Evet o yüzden karakter DC yememiş de direk Third Party Tools yazısı çıkmış değil mi?
  • olpympiada pazar kurmustum aynı olay basıma geldi.bide okcu olsam ıcım yanmıcak mageyım yahu ne kxpu :S:S
  • Aklıma birşey geldi de, söylenen şey hep şu. "Pazardaki charım ban yedi." Acaba diyorum flood yapılan charlar tespit edilip uzaklaştırılıyor olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenex

Aklıma birşey geldi de, söylenen şey hep şu. "Pazardaki charım ban yedi." Acaba diyorum flood yapılan charlar tespit edilip uzaklaştırılıyor olabilir mi?

flood yapmadım.pazarı kurup yatmıştım ayrıca flood yapanların pek banlandığını da sanmıyorum
  • quote:

Yorum budur. Böyle konular açarak ufacık çocukların beynine giriyor bunlar kulaktan kulağa yayılıyor ve şehir efsanesi haline geliyor...

Üstad bende priye pot depoluyordum 1 hafta önce asgada tak DC oldum bak tpt yemedim oyuna gireyim dedim blocked 2 gün sonra açıldı gerçi ama şaşırdım dün HF ile kastıgım 2 çarım tpt yedi yarın açılır. Ama diğer koxplar ile kasan arkadaşlarım hala kasıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: svs07

quote:

Orijinalden alıntı: kenex

Aklıma birşey geldi de, söylenen şey hep şu. "Pazardaki charım ban yedi." Acaba diyorum flood yapılan charlar tespit edilip uzaklaştırılıyor olabilir mi?

flood yapmadım.pazarı kurup yatmıştım ayrıca flood yapanların pek banlandığını da sanmıyorum

Dostum ne çektiğini anladım. Yukarıda ki mesajı attıktan 1 saat sonra 48 saat ban yedim.
    Ayrıca karakter pazardaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenex -- 10 Mart 2010; 11:18:49 >

• Arkadaşlar bence herkez pc sini temizlesin veya sistemi geri yükleyip Usko'yu silip tekrar yüklesin.Çünkü banı gm atsa neyse diyeceğim ama oto ban lar bizim pc lerden kaynaklanan bir olaydır büyük ihtimal.
    Ben burda 3.kişi konu açıp sebepsiz yere ban yedim deyince pc mi temizledim ve cok şükür ban yemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HipmodeLs

Arkadaşlar bence herkez pc sini temizlesin veya sistemi geri yükleyip Usko'yu silip tekrar yüklesin.Çünkü banı gm atsa neyse diyeceğim ama oto ban lar bizim pc lerden kaynaklanan bir olaydır büyük ihtimal.
    Ben burda 3.kişi konu açıp sebepsiz yere ban yedim deyince pc mi temizledim ve cok şükür ban yemedim.

Bende öyle düşünüyordum ban yiyene kadar.

Pc de 1 tane antivirüs, 1 tane antispyware, 1 tane pc tarayıcı, windows güvenlik duvarı etkin durumda. Üstekil Opera'nın da virüslü link tanıması var. Gerçekten KO ile ilgili hiçbir siteye girmedim yada bişeyler indirmedim. Bu k2 nin 1 bugu düzeltirken başka bir açık vermesinden başka birşey değil. Geçen forumda yönetici ağzından kaçırmış "Görev buglarını düzeltebiliriz ama bu sefer oyunun başka tarafları bozuluyor" diye.

• Benim PC de sadece Antivirus ve OpenOffice var. Baska hicbir program yada virus yok buna ragmen BAN landim. Tek hatamin virus programinin tarama ve gozetme ayarini tum dosyalara ayarlamis olmam diye dusunuyorum. Tarama yaparken KnightOnline.exe ye mudahale ettiyse eger ondandir diye dusunuyorum. Egerki boyle bir durum varsa harbiden cok sacma bir sorun olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.