Şimdi Ara

Merceksiz farlara ve sis farlarına xenon taktıranlar mesajınız var! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
6.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bunu birde ballandıra ballandıra anlatan adamlar gördüm , yok bana makas attı da yok şöyle zenon ları yaktım üstüne yok ışık gören tavşan gıbı kaldı sanki falan filan
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmakx

bunu birde ballandıra ballandıra anlatan adamlar gördüm , yok bana makas attı da yok şöyle zenon ları yaktım üstüne yok ışık gören tavşan gıbı kaldı sanki falan filan

ne güzel işte hayvanlığını bir marifet miş gibi anlatıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aybars Mert

Hiç üşenmeden BİMER' e oldukça dokunaklı bir şikayet dilekçesi yazdım, kelimeler zihnimden şiir gibi döküldü adeta. Çünkü bu apaçiler uzun yolu ızdıraba çevirdiler kendi adıma

Fazla değil benim gibi 10 kişi daha yazsa inanın dikkate alırlar.En azından ilgili birimlere iletirler.

Galiba dikkatlerini çekmeyi başardım, ilgili Kurumlararası sevkiyat olmuş.. Sizde beş dakikanızı ayırıp bir el atsanız yasaklanır arkadaşlar çok ciddiyim.

Merceksiz farlara  ve sis farlarına xenon taktıranlar mesajınız var!

• kardeşim zaten çakma xenon yasak neyi yasaklatmaya çalışıyorsun anlamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alkgs

kardeşim zaten çakma xenon yasak neyi yasaklatmaya çalışıyorsun anlamadım?

Sadece muayeneden geçemiyor hepsi bu. Söküp muayeneden sonra takıyor herkes demek ki, Xenon yüzünden ceza yiyen var mı? İstediğim şey Alkol' e Radar' a vs. kesilen cezalar ona da kesilsin. Gece her tarafta çevirme oluyor ama çakma xenon diye durdurulduğunu ceza yazıldığını hiç görmedim. sen gördün mü?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.