Şimdi Ara

Mercedes w204 almak istiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oncelikle merhabalar 2016 megane 4 hb kullanicisiyim 2012 2013 mercedes w204 c180 e gecmek istiyorum ama hangi motor hangi sanzuman almam gerektigini bilmiyorum hatta w204 e gecmem hatami olur sonucta 50 binde 2016 dizel otomatik arabamdan hangi motor secenegeni secmem gerektigini bilmdedigim bir arabaya gecicegim cok fazla sey duydum 1.6 komp diyen var 1.6 diyen var 5 ileri 7 ileri diyen var kimisinin 0-100 9 saniye kimisinin 8.5 kimisinin top speed 225 kimisinin 230 hangisi hangi motor hangi sanzuman oluyor kafam cok karisik lpg istemiyorum taktirmayada niyetim yok hangi motor hangi sanzsiman ve kac binde bir w204 almam mantikli olur kronik sorunlari nelerdir kac bin bakimlarinin mutlaka yapilmis olmasi gerekli amg veya selection plus dusunuyorum hangisi daha mantikli ve hangi fiyatlarda bu araci almak mantikli olur w204 kullanan onceden kullanmis olan bilgili birileri varsa hangi motor ve sanzumani almam gerektiginde yardimci olursa cok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan48294729 -- 12 Haziran 2022; 13:15:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba Furkan, ben 2011 w204 kompressor 5 vites kullanıcısıyım. LPG istediğim için bu aracı tercih ettim sorunsuz bir şekilde uyumlu çalışıyor. Senin tercih tercihin 1.6 turbo 7 ileri olanlardan olmalı yazdıklarına göre. Megane göre çok daha konforlu, prestijli ve dolu bir araca geçmiş olacaksın. O yüzden tavsiye ederim. Dikkat edeceğin zincir sesi olur triger ile beraber dişliler değişiyor ekstradan 14 bin TL civarı masrafı oluyor oda 180 bin km de bir ortalama 160 da olabilir 200 de olabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.